Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oliwkowa mamusia

31-32 tydzien ciazy:)

Polecane posty

czesc dziewczyny🌻 Wy po nocach nie spicie ,znowu ja o 20 padam i wstaje o 4-5 :( U mnie sniegu ho ho ho i troche :) A u was dziewczyny w Anglii jaka zima? Wczoraj po przebudzeniu miałam w łozku 3 skurcze - były podobnej sily, bolesne, wstałam z lozka i kolejny skurcz, no juz prawie bylam pewna ze cos sie zaczyna, powiedzialam o tym męzowi czekamy na kolejny i ...dupa :( Dzisiaj mam wizyte u gina, ciekawa jestem jak tam malutki, będe naciskac na zrobienie usg bo chcialabym wiedziec jak tam stan wód, czy ma ich wystarczajaco duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pełen spokoj:) Tylko cholernie boli mnie kosc łonowa po prawej stronie! Spac nie mogłam, uwielbiam sapc na boku, a tu mogłam tylko pomarzyc zeby złaczyc nogi, takze cały czas lezałam na plecach z rozwalonymi nogami :D Moonlight napewno bedzie dobrze:) U mnie AFI=13cm, łozysko z przodu, III stopien. Czyli tak jak powinno byc:D Chociaz wod mogło by byc ciut wiecej, ale ja od samego poczatku miałam z tym problemy, nawet to małowodzie u mnie podejrzewali, na szczescie zostało to wykluczone, bo o małowodziu mozna mowic gdy AFI=7.99cm Dziewczyny juz jestesmy blizej niz dalej:):):):):):):):) Gryczka powinna sie dzis chyba juz pojawic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) u nas jest SNIEG:D jestem w szoku, normalna zamiec..mieszkam w Londynie, co dla tych ludzi znaczy katastrofe:D pieknie..zebym nie daj Boze pord zaczal sie teraz to nie wiem jakbym dojechala..:D pamietam rok temu spadlo kolo cm. moj maz do domu jechal prawie 1,5 gdz..co mu normalnie zajmuje max 15 min..a snieg pada konkretny;) i moja pierwsza noc super przespana..tylko 2 razy wstalam siku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laporushi a wy w tej Angli to juz na stałe chcecie zostac?!:) Ja własnie byłam odsniezyc autko i zobaczyc czy wogole odpali, bo to diesel. Ale na szczescie zapalił od razu, tylko ze nie mam opon zimowych jeszcze, bo czekam na meza jak wroci to pojedzie załozyc. U nas dzis mrozno, ale słoneczko fajnie swieci:) Jutro w nocy ma byc -20st... Juz w przyszłym roku kochane mamuski czeka nas zakup sanek:) A teraz zauwazyłam topik kobietki ktora wyszła na godzinny spacer z 4dniowym malenstwem, kurcze nie za szybko waszym zdnaiem?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) tak my raczej na stale, zapuscilismy juz jako tako korzenie, mamy zobowiazania finansowe, ja bym bardzo chciala wrocic do Polski, ale moj maz mowi ze tam to tylko na wakacje, on sobie nie wyobraza zycia w Polsce.. szkoda, z tym wychodzeniem, jezeli byloby -20..to nie , nawet -10 to bym sie nie zdecydowala, nam polozna w szkole rodzenia mowila ze nie ma zadnych przeciwskazan jezeli pogoda jest ladna, ale pogoda w zimie tu kolo 0 a pogoda w Polsce -20 to jest roznica..takze ja bym sie poprostu bala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sobie nie wyobrazam opusisc na stałe Polski, mieszkałam w niemczech połtora roku i strasznie teskniłam za rodzina , znajomymi. Moj maz zupełnie odwrotnie, on nawet nie mysli zeby tu zyc... Dla niego Niemcy to jego dom, a Polska to wlasnie na wakacje;/ Wiec juz niestety uzgodilismy ze jak mała skonczy 3 miesiace to wracamy do Niemiec:( No coz... Trudno, wazne ze bedziemy w koncu razem:) A co do tych spacerów w mrozne dni, to ja sobie myslałam ze po dwoch tyg zaczne Lene werandowac, a po 3-4 tyg., wyjdziemy na pierwszy spacer o ile pogaoda nam pozwoli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz z innej beczki, czy mowili wam na usg cos o wloskach maluszka?? u nas podobno mala ma byc bardzo kudlata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie mowili o czuprynce;) Ale podejrzewam ze moja bedzie miała bujna po tatusiu:) U nas po obu stronach dzieciaczki rodza sie z duza iloscia włosków;) Ja to sie zastanawiam czy bedzie miało po mnie szare oczy cZy po mezu brazowe?! Mam nadzieje ze jednak po tatusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbjk
ja oczka chcialabym chyba po mnie, mam doslownie blekitne, i skromnie powiem nawet na ulicy zdarzalo mi sie ze ktos mnie zaczepial przez te oczy:D moj maz ma prawie czarne, spodziewam sie ze mala bedzie raczej po tatusiu:) slyszalam ze ciemnjeszy gen jest silnjeszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj układajac rzeczy na przewijaku rozpłakałam sie na widok szczotki do włosów małego :D Niestety nic o włoskach niewiem, czy juz jakies są, ale bardzo bym chciała takiego kudłatego noworodka - :) Moze dzisiaj o to zapytam lekarza, do 16 g. jeszcze daleko:( Teraz własnie wyszłam z kąpieli, i zobaczyłam cos co wydawało mi sie byc niemozliwe- MAM ROZSTEPY NA ŁYDCE! - jak to mozliwe? tyłek mam wielki zadnego rozstepu, brzuch tez zero a tu na łydkach taka niespodzianka Zastanawiam sie własnie czy jeszcze kiedykolwiek wróce do dawnej figury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wlasnie gdzies czytałam z nie zawsze dziecko dziedziczy silniejszy gen... Ale co tam z podobizna, wazne zeby zdrowe było:) Dla nas matek i tak bedzie najpiekniejsze na swiecie!!!!!!!! Teraz ja z innej beczki, wczoraj ogladalam film na Movies24, Gdzie Bóg zostawił buty, film jak dla mnie bardzo ciekawy, ale do rzeczy, jakies 20 min przed koncem puscili reklame, a po reklamie jakis dokument... Nie pokazali konca filmu... No myslałam ze mnie szlag trafi!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonlight moze cie to pocieszy, ja mam na udach, posladkach i brzuchu, co prawda nie ma ich duzo i sa jasne, ale ja je widze i mnie to dobija!!!!!!!!! A moj tylek wielkoscia przesłonił by juz rynek w Poznaniu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie jestem w stanie wieczorem obejrzec do konca zadnego filmu - zasypiam po 30 minutach :) Wiecie mam teraz w ciazy taka smieszna przypadłosc otóż kiedy spię to dostaje slinotoku :D obśliniam wszystkie poduszki na których spie- niewiem skad takie cos mi sie wzielo:) Mysle teraz własnie ze jeszcze nie mam naszykowanych rzeczy dla małego na wyjscie , no i niewiem dokladnie co spakowac, boje sie ze maz w tych ciuszkach by sie nie polapał - wiec musze teraz cos wybrac..hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema laski :) oliwkowa, no ja właśnie też zauważyłam ile rozstępów mam po wewnętrznej stronie ud, masakra! postanowiłam sobie że choćby nie wiem co, to nie zabraknie mi czasu na 2 godz. siłowni po porodzie. może rozstępów to nie usunie ale może będę bardziej, yyy "wykształcona" :D moonlight, ale mnie rozśmieszyłaś tym ślinieniem ;), już niedługo będziesz miała kompana do tej przypadłości. no ja też się boję że tatuś nie połapie się w tym co to body, pajacyk, kaftanik śpioszki, będę mu chyba musiała na początek rozrysować na kartce wszystko :) aaaa, ja już wiem do kogo malutki jest podobny. w 35 tyg. miałam, usg 3d- wypisz wymaluj mały tatuś, mam nadzieje że oczka też w kolorze nieba po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam uszykowane ubranko dla malej na wyjscie;) Chciałam sie troche polozyc ale moj corcia mi nie pozwala, kopie jak w worek treningowy;/ A teraz to juz jej ruchu sa bolesne... Olcia ja sie modle co noc o zdrowie dla coreczki i figure dla mamusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na skanie 3d wyszlo ze wyglada jak ja z ustami tatusia:D moj maz ma duze pelne usta i nawet na zwyklym usg z profilu mala ma takie lypki:D odpukac mam ogromny brzuch ale brak rozstepow, co do spania, ja zasypiam kolo 1 w nocy..nie moge wczesniej,w dzien tez nie spie, ostatnie dni wstawalam jakos po 9, i jestem z siebie dumna;] przywiezli nam krzesla i sama jedno zlozylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laporushi ja ubóstwiam takie skręcanie mebli :D Mój mąz sie smieje ze maly napewno bedzie miał po mnie wielkie usta jak pontony :D A ze zdjec z usg trudno mi ocenic podobienstwo do ktoregos z nas, zreszta odkad pamietam jak jakis maluszek przychodzil na swiat w rodzinie czy znajomych to kazdy mowil "caly tata" "cala mama" babcia, dziadek itp. a ja nigdy nie wiedzialam do kogo taki brzdąc jest podobny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laporushi widze, ze energia Cie rozpiera :) ale zimno masakra :) i bialo oczywiscie, ciesze sie jak dziecko bo to pierwszy taki snieg od 6 lat jak jestem tutaj :) a maly ma w nosie co do niego mówie nigdzie sie nie wybiera:) chyba mu dobrze w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje:) tez czekam niecierpliwie na gryczke ;) a co do sniegu , babula ja to samo, tez 6 lat tutaj i w sumie pierwszy raz widze taki snieg, jest cudnie, jedyne co mnie martwi to jakby teraz cos sie zaczelo..to nie dojechalabym..moj maz juz zapowiazial ze pewnie bedzie szedl do domu na piechote..mojej kolezanki corka juz 3 godzine jedzie do domu ze szkoly, a szkola 20 min od domku autobusem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju to naprawde zima sparalizowła wam ta zielona wyspe:) Chyba by tam pozamarzali jak by było -20 tak jak u nas;) Ale mi sie zawsze wydawało ze w Anglii ludzie sa zachartowani, czesto w tv widze jak jest zimno, wieje, a małe dziewczynki do szkoły w mundurkach i sandałkach napierdzielaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ostatnio widzialam dzieciaczka hmm kolo 8 miesiecy, bez skarpetek , czapki , spodenki podwiniete gole sine nozki..dodam ze w ten dzien bylo pochmurno i na prawde bardzo zimno..zastanawia mnie dlaczego te matki chodzaa tak opatulone a dziecko ubieraja w cieniutkie ubranka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wizycie... Rozwarcie na 2 palce -ale moge tak sobie jeszcze pochodzic:( Mam juz skierowanie na 14.12 na indukcje porodu gdyby nic samo nie ruszyło. No i w poniedziałek ide na ktg i usg. Czuje sie juz troche rozżalona tym stanem, niewiem chyba musze wyluzowac, przestac ciagle o tym myslec - moze w mojej psychice lezy problem;) Czekały ze mną 2 dziewczyny o terminie praktycznie takim samym jak ja i one 3 tygodnie temu robily usg i ich maluchy mialy juz po 4 i troche wiecej kg!!! Jak to uslyszalam to az nogi zaczely mi sie trzesc ze strachu ze moze ja tez nosze taka kluche...drże na mysl o poniedzialkowym usg. Ono co prawda moze sie mylic, no ale nie az tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i lekarz mi jeszcze powiedział ze jesli mam chęc to moge sobie lewatywe zrobic, bo czesto jelita blokuja rozpoczecie akcji skurczowej macicy ;D tzn. on to jakos inaczej powiedzial ale ja to tak zrozumiałam :D No i co z tym fantem zrobic, powiem wam ze troche przeraza mnie robienie takich "operacji" na wlasną ręke, poczekam moze jeszcze troche na takie drastyczne kroki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to prawda z tym wyproznianiem;) akurat po wczorajszej biegunce poczytalam troche o tym dzisiaj, i niby lewatywa itp odblokowuje droge glowce maluszka..ja cos czuje ze u mnie tez to potrwa przynajmniej nastepne 2 tyg, 8 mam wizyte u poloznej, zobaczymy co powie..moja mala na pewno jest juz dobrze ponad 4 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro mam wizyte:) ciekawe co mi powie polozna :) mam nadzieje, ze wszystko dobrze z serduszkiem malenstwa i, ze znowu nie wyladuje w szpitalu na KTG. nic mi sie nie chce :( siedze i rozwiazuje sudoku:) a brzuch mnie boli jak na okres, nie mocno ale uciazliwie, kiedy to sie skonczy..... ja tez musze przestac wypatrywac oznak porodu bo to juz jakas obsesja z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babula z tym wrazeniem , ja mam to samo odczucie..czasami mysle ze kraje afrykanskie traktuja pacjentow bardziej humanitarnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) A ja sie obudziłam Z katarem i kicham jak najeta... Teraz tak mysle czy jak jestem przeziebiona to zrobia mi cc?! Dzis urodziła zona mojego kuzyna ze slaska, synka Igora:) Termin miała na 17grudnia, a tu w nocy niespodzianka, odeszły jej wody:) Ciekawe czy odiwedzi nas dzis Gryczka:) Dawno tez Kitana sie nie odzywała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×