Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

kwestionariusz przedzwiazkowy

Polecane posty

poza tym trudno na tą cholerę ike jak mozesz zs to cud miod do rany przyłóż ematyczny wnikliwy i szczery do bolu facet/chlopak ? kto tam wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja temat traktuję jak najbardziej poważnie! :D I zgłaszam uzasadnione pretensje. Do szanownego ZS. :P A nie mogłeś wpaść na pomysł KP z kilka miesięcy temu??? Miałabym jednego absztyfikanta mniej na sumieniu... I w życiorysie. Nie było KP i pewnie tylko dlatego, dopiero po kilku tygodniach przyznał się (absztyfikant), że bez mamusi żyć nie może! Pozbieram sobie do kupy (za przeproszeniem) wszystkie paragrafy KP. I wydrukuję. Gdy - albo lepiej: JEŚLI- trafi się jeszcze jakiś kandydat do mojej ręki, to oprawiony elegancko dokument do poczytania mu dam. A potem do podpisu. I nawet kaucji sobie zażyczę :D :D Na ewentualność odstąpienia lub rażącego naruszenia zatwierzdonych wcześniej ustaleń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ten poradnik dostępny jest? Dla maluczkich i szaruczkich??? Bo ja też odmiany sobie zyczę! :D :D Zgłaszam postulat zarejestrowania poradni, jako instytucji. Pożytku i zaufania publicznego! :D A ZS ma w w/w poradni przepracowywać społecznie określoną ilość godzin. W imię misji poświęcić się powinien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na pierwszą stronę i już wiem od kogo nadzieja podłapała wszędobylskie pozdrowienia....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS muszę przyznać, że zapowiadałeś się na bardzo miłego rozmówcę....... dobrze, że nie poszedłeś tą drogą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od teraz wiemy przynajmniej, że moje rekomendacje są miarodajne i ten wątek przyszłego ewentualnego rozmijania się w poglądach będzie można sobie darować, oszczędzając tym samym energię na - dajmy na to - nieobecne w naszych rozmowach serdeczności, caluski, usciski, laczki i wymachy dlonią! Nie ma za co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraziłeś mnie wszechwiedzą? dobra pas idę na GA:P bo nie da się was czytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×