Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość znając życie
kochanie oj zdziwiłabyś się jak dawno już edukację skończyłam, a tatusia niestety już nie ma, sama mam 53 lata więc daruj sobie te nędzne komentarze Przykro mi - piszesz jak gimnazjalistka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
juz znam dane tej Pani wniose skrage !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena hhhahaa
dla ciebie tu podziekown tez nie widac hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając życie
Aha, czyli przesłuchanie Syndrom esbeka Ty to nazywasz w ten sposób (nie wiem, może jakies masz doświadczenia przykre w tym kierunku) A ja najnormalniej w świecie chcę, by odpowiedziała na coś o co ktoś ja zapytał. I tyle. Tacy wszyscy jesteście wspaniałomyślni? To czemu na własnym podwórku nie pomagacie ciągle tym, którzy tej pomocy potrzebują? No czemu? Pewnie pomagacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znając życie
mam pytanie78 a Ty jej coś wysłałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena wojowniczka 2000
po pierwsze nic nie muszę i nie zamierzam udowadniać, po drugie piszę w ten sposób aby wasze tępe rozumki mnie zrozumiały, wiesz coś jak kameleon, który musi się dopasować do otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena hhhahaa
czyli nic nie dalas .....wiedzialem ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra siostra ;]
no i gdzie ta wspanialomyslna kobieta co pierwsza w szregu sie rzucila na pomoc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam pytanie78
Znając życie - najnormalniej w świecie to ty wpychasz nos w nie swoje sprawy. Pewnie lubisz tez podglądać sąsiadów i wszystko o wszystkich wiedzieć. No cóż, taki smutny typ człowieka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra siostra ;]
no bo wstyd i hanba teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ma gadac z poyebanymi ludzmi, nie mający swojego życia i w kołko gadajacy to samo ?? Nasza sprawa ze pomoglismy, nie wasza, nasze pieniadze, nasze rzeczy, nasza wola, nasz czyn! a wam gówno do tego no nie znam słow którymi mogłabym was określić :o:o:o po chuy tu piszecie !?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena wojowniczka 2000
podniecaj sie ile możesz, widzę że twoja psychika wysiada :-D Prawie jak tornado w jednej samotnej szarej komórce pod twoją kopułką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam pytanie78
Zwyzywać od naiwniar i głupków, ponabijać się, przy okazji pojechać po autorce. Grunt, żeby coś się działo i żeby móc gdzieś wyrzucić ten jad z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
Bozeeee jak to czytam, mam wrazenie ze to jest troszke jak z obroncami krzyza.... sa obroncy i przeciwnicy.... a zaradzic na to moze jedynie znikniecie tematu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra siostra ;]
bo kurwa nic żeśta nie dali Ci co dali to podziekowała a tym co się chwalili nie :D prawda jest taka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy kurwiszony zazdrosne, po chój mam być na listach? Pisałam raz i powtórzę ostatni : wystarczą mi fotki małego na maila . A teraz wypierdalac bo za 20 minut skończy się informatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektore, proszę Cię one nie myśla. Wszyscy dostali podziekowania mailem!! + zdjęcie synka Ale wy kuźwa wszyscy wszechwiedzacy. Pierdolicie trzy po trzy i żal mi was naprawde:/ Już chyba wolalabym tutaj Jennifer od takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra siostra ;]
w sobote dziekowala wszystkim a tobie jakos nie ??? whyyyy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mnie to obchodzi? Za wszystko co robisz oczekujesz podziękowań? Nie pomyślałaś ścierwo ,że napisałam jej mailem żeby mi na forum nie dziękowala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra siostra ;]
kuatfonko cudowana wenus idz stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra siostra ;]
tak kurwa ześ zrobiła przelew jak ty kurwa nie masz nawet konta w banku .taka jest prawda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam za to że z autorka nie chciała już pomocy w piątek mi pisała że juz nbie chce.. ale wymeczylam ją wczoraj. Miała pisać kurwa na forum " dziękuje za 50 zł i nick " ??? jebnijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra siostra ;]
ty żeś też dyrektor a paczke melka żeś dał i chuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×