Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość no ale tu są wszechwiedzące
Pastwcie się dalej, albo jeszcze lepiej, zorganizujcie się i zróbcie autorce koło tyłka. To by wam dało największą satysfakcję. Ech, Polaczki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Jestem DOBRĄ osobą i staram się pomagac! a nie tylko zrzędzę i truje d**y wszytskim jak wiele tu pomaranczek Jak już tak o sobie piszesz ładnie - to ja Ci dopiszę, że prawdziwa pomoc, to nie taka o której się bębni (na pokaz), a ocenę swojej osoby zostaw najlepiej innym. Nie wiem, czy jestes dobra - nie znam Cię na tyle, jednak zarozumiała napewno :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
Osoby naprawdę potrzebujące? A są takie wg was? Przecież wy zawsze znacie wyjście z sytuacji, a żebranie, czy życie na koszt was, wielkich podatników to hańba! Sami powtarzacie to do znudzenia, a potem wyjeżdżacie z osobami naprawdę potrzebującymi. Sześc lat tu siedzę i jeszcze do tej pory nie widziałam tu 'osoby naprawdę potrzebującej'. Zawsze ktoś kręci, kłamie, próbuje naciągnąć, oszukać, jest nierobem, głupkiem, zdziercą, leniem, Żydem, masonem i cyklistą. Argument z dupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie masz mieć własnego zdania co do twojej urody i nie masz prawa mowisz " jestem brzydka" " jestem ladna" bo to maja oceniać inni :D boże ale mam ubaw :D [ cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
To Ci gratuluje ze siebie znasz, bo to sie wielu wielkim filozofom nawet nie snilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
po drugie kobietka prosi o pomoc a wy kuźwa wywiad srodowiskowy robicie! A widzisz - tu Cię boli, rozumiemy, że Ty w ciemno i każdemu kase rozdajesz? Tak na marginesie - nawet takie instytucje jak MOPS taki wywiad robią. :) A tu cóż- forum - ludzie mają prawo wyrazić swoją opinię - często niewygodną dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Sa ja pracuje w hospicjum dla dzieci jako wolontariuszka i widze je codziennie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama ...
niestety teraz ciężko stwierdzić czy ktoś rzeczywiste potrzebuje czy to naciągacz, z jednej strony mi jej szkoda, a z drugiej mogłaby wykazać się odrobiną zaradności a nie czekać aż jej się na tacy poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
zgłaszam temat do usunięcia bo się zaraz pozabijacie- autorki juz dawno tu nie ma, pomoc otrzymała, od tych co pomogli dostanie ja pewnie znowu , od reszty nie więc idzcie stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Na pytania o rente i alimenty nagle mama zaczela sie gubic. A skąd? Na pytania o alimenty odpowiadała, że są nieściągalne, bo nie zna miejsca pobytu ojca. Ja też nie wiedziałam o tym, że można w takim przypadku składać pozew, dopiero teraz wyszukałam w googlach, że sąd może ustalić adres. Nie każdy się zna na prawie, nie każdy jest na tyle obyty z komputerem i internetem, żeby sobie potrzebne informacje wyszukać i w ogóle wpaść na to, żeby ich w necie szukać. Ale "ignorancja" nie równa się "oszustwo." Na pytanie o wznowieniu renty odpowiedziała, że nie wiedziała o takiej możliwości. Co mnie specjalnie, szczególnie w przypadku młodziutkiej dziewczyny, nie zaskakuje. >Na sugestie o znalezienie pracy lub dodatkowego zajecia nie odp. Coś jednak odpowiadała. Nie ma z kim zostawić dziecka. >az byla w bibliotece innym razem u kolezanki sasiadki. A to takie nieprawdopodobne? Nie bywasz w bibliotekach i u koleżanek? >Sa ciucholandy gdzie buciki mozna kupic za grosze. No są, ale niekoniecznie towar, którego akurat potrzebujesz, stoi tam i czeka na ciebie. Czasami trudno jest trafić na to, czego się szuka a w sytuacji kiedy zima ma się podobno pojawić wcześnie, trudno liczyć na szczęście, że akurat się na te potrzebne butki, w odpowiednim rozmiarze trafi. A jaki to problem wysłać komuś buty, z których nasze dziecko wyrosło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>po drugie - uważam, że jest oszustką, Mammia mia... wielka oszustka bo "wyłudziła" parę starych butków dziecięcych i kilka pudełek mleka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
Szok, co nie? :D Nic tylko zawiadomić odpowiednie organa ścigania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Zgadza sie wszystko z wyjatkiem tego ze skoro pobiera zasilek z MOPSU, zanim w ogole owy zasilek sie przyzna, robi sie tzw wywiad srodowiskowy czy danemu petentowi nie przysluguja inne zrodla dochodu.Jezeliby tak bylo Panie z MOPSU poinformowalyby autorke o tym, nic nie musialaby szukac w necie.:) Dlatego uwazam ze pytania o alimenty i rente unikala, bo dobrze wiedziala ze kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
jesli chodzi o rente... powiem tak... moze i jest mlodziutka... ale skoro jest bez rodzicow.. juz jakis czas musi sie znac na temacie!!!! ja tez nie mam rodzicow... i sie pilnowalam... zawsze na czas skaladalam zaswiadczenia o studiach... a jak zostalam skreslona z listy... faktycznie jej nie mialam... natomiast po wznowieniu sie znow ją dostalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Coz moze dla Ciebie oszustem jest tylko ktos kto kradnie miliony, dla mnie kazdy kto zeruje na uczciwosci innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz napisza...
ze panie z mopsu sa tak niemile,ze nawet nie udziela informacji i nie pokieruja czlowiekiem,tak po zlosci normALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jedno wam powiem co niektóre są tu poprostu śmieszne bo może i dziewczyna naprawdę potrzebuje pomocy materialnej i ją dostała od osób które na to stać i które chciały pomóc bez śledztwa dotyczącego jej osoby, rozumiem że można mieć wątpliwości i można nie pomóc ale wyzywanie jej od najgorszych to już jest przesada, pewnie ostrożności nigdy za wiele w dzisiejszym świecie ale można to robić kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko tyle, że wolę trzy razy wyjść na naiwniaka i pomóc, niż raz nie pomóc komuś, kto tego potrzebuje. Nie daję pieniędzy bo sama ich nie mam "na rozdawanie" ale nie minę obojętnie kogoś kto mówi, że jest głodny albo nie ma na przykład butów. Jej też bym pomogła, ale dziecka w tym wieku, a co za tym idzie ubrań dla dzieci, nie mam. Mnie ta dziewczyna nie wygląda na oszustkę, tylko na bardzo nieobyte z życiem dziewczę, niezaradne, to fakt. Ale nie odważyłabym się obrzucić kogoś takimi wstrętnymi zarzutami (wyłudzanie, oszustwo) gdybym nie była na 100% pewna, że mam podstawy żeby kogoś oskarżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Tu nawet nie chodzi o to czy sa mile czy niemile.Po prostu sa takie procedury ze sprawdza sie kazda mozliwosc dochodu petenta by zasilku nie dac lub dac mu jak najmniejszy.Uwazam dlatego wiec ze autorka kreci.Z renta napewno.Pozew do sadu rodzinnego tez o alimenty moze zlozyc , jest bezplatny w takim wypadku.I nie chodzi o kilka pudelek mleka ale o ZASADY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
I nie chodzi o kilka pudelek mleka ale o ZASADY. OTÓŻ TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz napisza...
tak venus nikt,masz racje.mops przeprowadza szczegolowy wywiad,i pytaja "a dlaczego to,a dlaczego tamto,a powinna pani to,a musi pani tamto",a tu wyglada jakby poszla do mops wziela,zglosila sparwe odebrala zasilek i to wszystko;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Te co tu obrzucaja autorke blotem to robia to z zazdrosci bo same maja chec na te kilka par butow;/ zal mi Was. Jezeli nie amcie checi pomagac to sie zamknijcie a nie kogos obrazacie. Ten kto chcial pomoc to pomogl a na pewno nie zbiednial!!!! To swiadczy o Was ze nie macie za grosz empatii i uczuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz napisza...
mops tak 'latwo" zasilkow nie daje,nie wierze,ze nie pokierowaliby ta dziewczyna w odpowiedni sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Sama swego czasu pracowalam w UM pod ktory podlega MOPR,zawsze o to na podstawie ustawu o pomocy udziela sie stosownych informacji i kieruje petenta do odpowiednich innych instytucji.Gdyby autorka miala rzeczywiscie prawo do renty, a jej rodzice nie zyli na 100% uzyskalaby informacje na ten temat, podobnie jak informacje na temat uzyskania alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
niechce nikogo oceniac.... chce wierzyc w ludzi... to co mnie cieszy, ze znanzly sie osoby ktore wyciagnely pomocną dlon... moze faktycznie byla w potrzebie.... z jakiego powodu to juz inna sprawa! nie prosila w koncu o kupno dzinsow dla siebie czy kosmetykow, tylko butow i mleka dla dziecka! wiec moze faktycznie nie doszukujmy sie tu juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,wcale sie nie dziwie ze dziewczyna do MOPSU nie pojdzie,nic jej nie dadza a moze dziecko zabiora? To to oni potrafia. Zreszta o ile sie nie myle,byla w MOPSIE ,bo to z MOPSU ma te 400 cos zlotych,a wy sie tego MOPSU uczepiliscie. Kto chce jej da, kto nie chce nie da.Proste. Ja jestem dumna ze sa osoby ktore jej pomogly. Komus trzeba ufac nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Nie twierdze tez za autorka nie ma trudnej sytuacji.Ale nie do konca z tego co pisze mozna odczytac szczerosc i prawdziwosc intencji.Cos tutaj nie do konca gra i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przejebala na coś pieniadze itd.. i pracuje itdd ale byla w potrzebie nawet gdyby klamala to co z tego?? jakby napisala "przejebalam pieniadze, pomozcie" itd to ktoś by się zainteresował??? czepiacie sie jak zwykle wszytskiego, jestescie strasznie nieznosni! nie prosi was o nic wiec kwoncu przestancie się wypowiadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×