Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość mam pytanie78
niech sie odezwa osoby które jej cokowliek wyslaly paczki jedzenie lub pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ze sie odezwa
paczki naiwniaki powysylali i tyle je widzieli, albo z konta na konto forse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
BiednaMamo, wysłałem do Ciebie e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ze sie odezwa
nawet jak akt urodzenia zeskanuje to co z tego? dzieciaka moze miec,a wyludzanie i branie na litosc dziala chociaz to by przynajmniej sprawe rozwialo ze to nie jakies obrzydliwe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
niech napisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ze sie odezwa
facet z polski a to nie ty ostatnio pisales o szukaniu baby do lizania stop?:D teraz na mamunie polujesz?:D FUJJJ ZBOKOL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denimka
Byc może ten nick studentki psychologii to zwykły zbieg okoliczności, tak sie też zdarza. Na allegro tez jest osoba o takim niku i sprzedaje buty dla dziecka właśnie. Więc takich ników jest kilka. Ja w ten temat się nie zagłębiam juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ze sie odezwa
mampytanie78--skad wiesz ze to Mamunia na ornage lub pod innym nickiem czarnym nie napisze?takas naiwna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
A co was do ciężkiej cholery obchodzi, co jej kto wysłał? Zabronicie mi wysłać jej kasę? Jeśli będę miała taki kaprys, to przepiszę na nią moją chatę, a wam nic do tego, wstrętne paskudne zazdrośnice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
nie . chce zajac sie ta sprawa . prosz eniech kazdy kto wylal tej kobiecie pieniadze sie do mnie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMUNIA WALI NA
orange z roznych nickow broniac siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
na pewno ostra siostra i dyrektore coś tej dziewczynie wysłali. I co? Masz zamiar iść z tym na policję? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
cudowna wenus ile jej Pani wyslala? chce zebrac informacje zobaczymy ile ta kobieta od was uzbierala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Autorka również twierdziła, że ktoś ją odwiedził (pani Madzia), a dziecko zyskało fantastyczną ciocie:) (pomijam fakt, że konto tej pani Madzi na kafeterii powstało parę minut po założeniu tematu przez naszą autorkę) Ciekawe kiedy pani Madzia się odezwie :) Naiwniaczki z pierwszysh strony chyba juz pojeły że zostały wyebane... - no chyba że faktycznie prowadza wspólny nieudolny eksperyment uczelniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby z jakimi podsgtawami by mial tam isc haha :D ze poporsila o buty a inni nie mieli butów to dali coś innego?? 😴 nuda nuda nuda :) dokladnie, jak chce z wlasnej woli to mogę jej nawet jej auto dać a wam gównoi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Wenus a mnie wyślesz? ja mam dwójkę dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Wenus, nie musi Ci byc głupio że się dałaś naciągnąć :) Widzisz- bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
nie lubi byc oszukiwany:)szkoda ze przez takie tematy ludzie nikomu wiecej nie zaufaja,a Wy sie dobrze razem bawicie, smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEreFEreKUkuuuuuu
DEBILKI JESTEŚCIE I TYLE, kapujecie ?????? DAJCIE SPOKÓJ TEJ KOBIECIE! NIE WIERZYCIE JEJ ? - To jej kurwa nie dawajcie i nie wysyłajcie niczego !!!!! Ona TYLKO o buty prosiła a tu się jezda przez Was debliki zrobiłą jak nic. Jak jej ktoś chciał coś wysłać to jej wysłał i to jest jego sprawa ! Straciliście coś Wy na tym ? Gówno Wam do tego. Ja zaraz napiszę meila do autorki. Nie mam ubrań po dziecku, bo mój syn ma 1.5 roku.... ale chętnie wyślę jakieś autko, jakiąś zabawkę, jakieś lizaki czy słodycze, albo kredki..... nie zbiednieję na tym. A WAM HUJ DO TEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła ja...
Sluchajcie sama jestem mama, mam 20 mies. corcie, jestem mloda, urodzilam w wieku 19 lat i troche rozumiem was i troche rozumiem autorke, mielismy z mezem lepsze i gorsze dni, jak byly pieniadze to i wydatki byly, takze to roznie bywa, zaatakowalscie ja dosc ostro, na poczatku pisala, ze moze odpracowac za te buciki... jedna z Pan z forum byla u niej, sama obecnie jestem w trudnej sytuacji finansowej, a przez takich jak wy (mam na mysli tych co autorce nie wierza) az strach poprosic o pomoc, przeciez ciezki okres w zyciou moze sie zdarzyc kazdemu, sama chodzilam czesto z glowa wysoko podniesiona bo myslalam,ze kryzys mnie nie dotknie, a w zyciu tak jest,ze jedneo dnia ma sie prace,a innego nie, jedni sa po prostu bardziej zaradni,inni mniej i tak ten swiat wyglada, zakladam,ze autorka moze miec internet w domu,ale po poostu boi sie przyznac przed Wami,bo jej lepsza jazde zrobicie, wiecej wyrozumialosci, naprawde jesli nie chce ktos pomoc,to niech da spokoj,bo to bez sesu co do mleka, moje dziecko ma tak silna alergie na bialko krowie,ze nawet po lyzce jogurtu ma wysypke, u Biednej Mamy moze byc podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEreFEreKUkuuuuuu
ALe dobrze debilki, piszcie, piszcie, podbijajcie temat to znajdzie się więcej nowych osób - takich jak ja, które jej coś wyślą :) A niecha autorka ma. Ja jej życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
ja jej najpierw uwierzyłam, a teraz juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie ,,,
moze miuec skaze bialkowa ale gdzie tam pediatrzy sami tu i krowa daje zajbeiste mleko koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
Nie wytłumaczycie tym wrednym kreaturom swoich racji. Celem ich egzystencji jest siedzenie na forum i kombinowanie kogo by tu jeszcze zeszmacić. Jest tu parę takich indywiduów, którzy zawsze się do czegoś dopierdolą, zwyzywają, zeszmacą, zgnoją. Bo dzięki temu czują się lepiej, ale niby działają w imię sprawiedliwości :D Dobre sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Zwykła ja Podaj mi choć jedno zdanie w którym ją zaatakowałam. Podaj mi równiez choć jedno, w którym odpowiedziała na moje wątpliwości. Konkretne rzeczowe argumenty wielu osób zostały bez odpowiedzi. Ps, Akurat na brak zaradności autorka raczej nie cierpi :) - tylko wykorzystuje ją nie tak, jak myślałaby tutaj większośc z nas :) Tylko robi to "po swojemu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Twoje dziecko ma 20 miesiecy nie trzy latka to roznica. Na pytania o rente i alimenty nagle mama zaczela sie gubic. Na sugestie o znalezienie pracy lub dodatkowego zajecia nie odp. Raz byla w bibliotece innym razem u kolezanki sasiadki. Sa ciucholandy gdzie buciki mozna kupic za grosze. Wydaje mi sie to jednak lekka sciema. Ale jak ktos chce cos wysylac niech wysyla, jego brocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×