Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość angelinaaa jolieee
no właśnie- podsunęłam jej tyle pomysłów na zarobienie kasy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEreFEreKUkuuuuuu
I wiecie jeszcze co? Nawet jakby miała internet w domu to niczego nie oznacza ! Internet w obecnych czasach grosze kosztuje, a kto powiedział , że osoba biedna nie może mieć już w życiu niczego - internetu, komputera, telewizora.... najlepiej niech się zaszyje w kącie i wszystko sprzeda, nie? Dlatego wcale bym się nie ździwiła, jakby autorka miała internet w domu, ale okłamała, bo hahahahha wiadomoooo, to jest kafeteria i zaraz by się na nią wyzwiska posypały, że jak ma internet to biedna nie jest :( Porażka. Także ja osobiście nawet bym to zrozumiała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
I wszystko - każdy sobie sam oceni sytuacje i jeśli będzie chciał pomóc, to zrobi to, a wam nic do tego, bo to moja kasa i moja sprawa co z nią robię. DOTARŁO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
no ale tu są wszechwiedzące Nie wytłumaczycie tym wrednym kreaturom swoich racji. Celem ich egzystencji jest siedzenie na forum i kombinowanie kogo by tu jeszcze zeszmacić. Jest tu parę takich indywiduów, którzy zawsze się do czegoś dopie**olą, zwyzywają, zeszmacą, zgnoją. Bo dzięki temu czują się lepiej, ale niby działają w imię sprawiedliwości Dobre sobie spokojnie :) - bo Ci zwieracze pękną :) Pierwszym moim odruchem - było wysłanie kasy autorce. Jednak przecztałam cały ten topik i najzwyczajniej w świecie jej nie wierzę. Chcesz to jej wysyłaj kasę. Nikt Ci nie broni. Ja wolę wesprzeć kogoś,kto tej pomocy faktycznie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
tylko teraz to zadziałało tak,ze straci zaufanie , agdyby spróbowała tych zajęć ,które zaproponowałam odbiłaby sie od dna na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
JA też sie zawiodłam :( bardzo :( jak czytalam ten topik, az lzy mialam w oczach.... ale potem... poprostu nie moglam w to uwierzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie ,,,
dziewczyna : nie posraj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Venus Twoja, ale nie zapominaj ze jestes na publicznym forum:)Moim pierwszym odruchem tez byla chec pomocy, ale,po tym jak autorka reagowala na moje konkretne pytania,dodszlam do wniosku ze niestety ale moim skromnym zdaniem za duzo kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
Jesteś nie w porządku-> moje zwieracze to także moja sprawa, masz syndrom wpieprzania się w nie swoje sprawy 🖐️ Chciałaś jej pomóc, doszłaś do wniosku, że coś jest nie tak, twoja sprawa. Ale nieeee, ty musisz tu siedzieć i jątrzyć, jątrzyć, jątrzyć. Za dużą satysfakcję ci to sprawia, byś miała tak po prostu odejść i dać tej lasce spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus tylko z nazwy
nie wklejaj już więcej tego swojego zdjęcia. plisssss:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
a wiecie ,że w tym samym czasie pojawił sie podobny topic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do właśnie
ja już na początku topiku pisałam o tym, że skoro nie ma pieniędzy to po co kupuje drogie mleko to usłyszałam że jest nie odżywcze. ja mam córkę 4 latka i daje jej mleko krowie robię jej kakao i nie uważam że wyrządzam jej krzywdę bo mleko krowie to syf jak też inne pisały aha i jeśli dziecko ma skazę białkową to nie pije nestle tylko mleko na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie ,,,
zal dupe sciska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
to tylko wenuska jej pomogla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
Pomogło jej dużo osób i nic ci do tego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Chyba wiecej osob, ale kto sie teraz przyzna.:) Dla mnie temat sie wyczerpal, szkoda ze sa ludzie,ktorzy w taki sposob zeruja na dobroci innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
skad wiesz e duzo jedna sie przyznala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
Bo śledzę topik od początku i jakbyś miała trochę oleju w głowie, to byś wróciła sobie do pierwszych stron i zobaczyła, kto jej co wysłał. Ja jeszcze nie wysłałam, bo robię zbiórkę ciuszków po znajomych, ale na pewno to zrobię :) Idziesz już do prokuratury, czy jeszcze przeprowadzasz śledztwo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Przeczytaj topic od poczatku i bedziesz wiedziec kto wyslal.Wiekszosc pewnie juz o tym nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
tak zamierzam isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale tu są wszechwiedzące
To goń szybciutko, bo się spóźnisz :D 🖐️ Co za kretynka :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej jakby autorka topiku
wcale nic nie miala,no nie?!a ten post super!TEreFEreKUkuuuuuuIwiecie jeszcze co?Nawet jakby miała internet w domu to niczego nie oznacza!internet w obecnych czasach grosze kosztuje,a kto powiedział,że osoba biedna nie może mieć już w życiu niczego-internetu,komputera,telewizora.najlepiej niech się zaszyje w kącie i wszystko sprzeda,nie?Dlatego wcale bym się nie ździwiła,jakby autorka miała internet w domu,ale okłamała,bo hahahaha wiadomo,to jest kafeteria i zaraz by się na nią wyzwiska posypały,że jak ma internet to biedna nie jest.Porażka.Także ja osobiście nawet bym to zrozumiała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie78
jestem męzczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
"Chciałaś jej pomóc, doszłaś do wniosku, że coś jest nie tak, twoja sprawa. Ale nieeee, ty musisz tu siedzieć i jątrzyć, jątrzyć, jątrzyć. Za dużą satysfakcję ci to sprawia, byś miała tak po prostu odejść i dać tej lasce spokój." Jestem tu, tak samo jak Ty - czyż nie? :) Więc odstosunkuj się i nie licz mi proszę czasu. - to po pierwsze po drugie - uważam, że jest oszustką, niestety czy Ci się to podoba czy nie. Mam prawo się z nią nie zgadzac, mam prawo mówic o tym. Zapytałam ją grzecznie o kilka rzeczy. Nie raczyła się do tego odnieść.Czemu? Przecież nie naskoczyłam na nia, nie skrytykowałam? Zapytałam o cos, co dla mnie było niejasne Niestety żyjemy w kraju, gdzie ludzie oszukuja jak mogą (z drugiej strony naiwnych nie brakuje). Tylko dlaczego moje podatki mają właśnie być przeznaczane dla leni i nierobów? Dla fikcyjnych samotnych matek? Dla wyłudzaczek? Dla fikcyjnych bezrobotnych, którzy pracują na czarno za granica? I żeby nie było. Nie generalizuję. Bo wiem, że sa osoby które faktycznie są skrzywdzone przez los i takim należy pomóc. Ale z naiwności juz wyrosłam. Życie mnie tego nauczyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko ja, wiele osob, wioele osob ktore wogole si eni udzielaly na forum tylko napisaly do niej maila! chocby oszukiwala itd to co mnie to onchodzi zwraca się dość wiarygodna osoba o pomoc, jest mnie na to stać, to wysylam. Jestem DOBRĄ osobą i staram się pomagac! a nie tylko zrzędzę i truje dupy wszytskim jak wiele tu pomaranczek :) W dodatku " Venus nikt" chcialbym powiedzieć ze pomogłam jej dzisiaj, nie w piatek nie w sobote.. czytajac wasze bezsensowne wypowiedzi .. pisząc z nią maile.. swoją upartością zmusiłam ją zeby jej pomoc!! bo juz nie chciala. i nie pierdolcie bezpodstawnie bo gówno widzieliscie i w dupie byliscie. zycia też nie znacie :/ narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
udanie się na policje ma sens tylko jeśli osoby obdarowujace poczuły się oszukanae a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama ...
forum jest od tego aby wyrażac swoje opinie i to nie tyko te pozytywne. Rzeczywiście autorka odpisywała w większości na posty od osób które oferowały pomoc, ale ci którzy radzili w sprawie znalezienia pracy pozostawały bez odpowiedzi. Trochę dziwne. Osoby które ją tak zaciekle bronią, rozumiem, że jej wierzycie itd. ale wasze słownictwo pokazuje wasz poziom kultury, jeździcie po osobach które ją wyzywają w taki sam sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Twoja sprawa,tylko ze szkoda ze wiele potrzebujacych osob przez takie osoby jak autorka tematu, nie uzyska pomocy,ktorej naprawde bedzie potrzebowac, bo niestety zaufanie innych ludzi nie bedzie wystarczajace. Na konkretne pytania autorka nie odp, dawala wymijajace odp,pisala jakby nie widziala pytan, krecila.Wiem ze najtrudniej niestetyprzed sama soba przyznac sie ze zostalo sie oszukanym. A tak na marginesie czy jestes dobra oceniaja inni nie Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×