Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość a gdzie jest ten topic
Boże co za i*******... skoro tak to zgłoscie to ludzie bo takie osoby jak mamusia biedna odbierają mi wiare w uczciwość ludzką:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
I bardzo dobrze, że zgłoszona. Za wyłudzanie kasy są co najmniej zawiasy. Będzie wstyd przed rodziną i znajomymi, oj będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego oszukiwalas
Dlaczego dalej nas bezczelnie oklamujesz.I nie odpowiadasz na nasze pytania?Masz nas za bande idiotek?Pewnie i tak bo tylko banda idiotek mogla uwierzyc w Twoja bajeczke OSZUSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie możesz w punktach odpowiedziec na pytania, tak jak je zadałam? 1. 2. 3. 4. 5. sluchamy, przeciez jestes uczciwa, wiec to nie powinno byc trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra ja juz nie mam
pytan a baba w zaparte musi isc bo sie policji boi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie kłamałam to co mam napisac ??? prosze powiedzcie co???? ;((( z drugiej strony dlaczego jak wyslalam w podziekowaniu zdjecia ktos je wykorzystal ??? a nie dostalam narazie nic procz dwóch osob , nie mam zlau do was ja moze tez bym czula sie okalmana i oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO STARA INTERNETOWA
OSZUSTKA,MA WPRAWE W ROBIENIU Z LUDZI WALA NIE ODPOWIADA NA PYTANIA,I DALEJ GRA SKRZYWDZONA,PROPONUJE SPRAWE ZGLOSIC NA POLICJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie lepiej tłumacz a nie
sie o jakies foty srasz... tu powazna sprawa sie kroi dziewucho o wyłudzenie i oszustwo a to ci nie ujdzie na sucho wiec lepiej sie przyznaj to ci moze ludzie oszukani odpuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
Posłuchaj BiednaMamo. Będziesz miała okazję wyjaśnić wszystko na komendzie. tam opowiesz o tym, że ktoś wykorzystuje zdjęcia twojego syna, o tym, że chciałaś tylko buciki, o tym, że na fałszywą historię wyłudziłaś parę stów i paczki. Będziesz miała okazję się wszystkiego dokładnie dowiedzieć :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala ona Ci nie
odpowie, widzisz ta gierke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra z nia trzeba Ostro
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamo dlaczego
Oklamalas nas ze jestes sama?A okazuje sie ze masz meza i tesciow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
Będziesz się miała okazję wykazać, nie bój nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra Cie pyta, czy jestes teraz w domu, bo ktos z jej znajomych chce Cie odwiedzic i upewnic sie. Pisalas, ze wszystkich chetnie zapraszasz do siebie. uczciwy czlowiek sie nie boi. No wiec odpowiedz jej, jestes w domu teraz i moze Cie ktos odwiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Ona nie odpowie. Co ma powiedzieć? Że jej głupio, przyznać się? Boi się, że jeżeli ktoś to zgłosił, to przyzna się do winy. A tak idzie w zaparte, myśli że jej się uda, że jakoś się rozejdzie. Jesteś bezczelną smarkulą, złodziejką, jeszcze na własnym dziecku jedziesz. Szkoda słów, jak gówniarstwo potrafi być cwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty sie lepiej tłumacz a nie
qrde co za osoba. teraz bedziesz z ludźmi co ci chcieli z dorbego serca pomóc wykłócać? nie masz krzyty godnosci i dobrego serca. I pare stów ktos ci chciał dac? to połowa mojej wypłaty a nie wyłudzam nic po ludziach, ale staram sie jak moge i jeszcze z potrzebującym sie podziele. odbierasz autorko wiare w uczciwosc ludzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera , czytam ten temat od początku i nawet osobiście chciałam pomóc , inaczej niż finansowo nie mogę bo ja mam córkę i to maleńką. przykro mi patrzyć jak uczciwe i hojne osoby są wykorzystywane przez kobiety pokroju Dyrektore, Ostra Siostra i kilkoro innych użytkowników bez zająknięcia postanowili jej pomóc nie oczekując niczego w zamian , a tu taki brzydki psikus ... i bądź tu dobry i nie trać wiary w ludzi :( przykre bo naprawdę jest wielu potrzebujących a przez takie akcje trudno komukolwiek zaufać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
I jeszcze ci powiem, że policja sprawdzi twoje dochody, dochody twojego męża, majątek jaki posiadacie, wszystko. Przestępczość internetowa jest rzetelnie rozliczana. Bekniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
Odczepcie się od tej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Do tego chce bezczelnie sfałszowac dowody winy 🖐️ A jednak profesjonalistka w naciąganiu - bezczelna mała suka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
Odczepcie się od BiednejMamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×