Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

mieszkam w podkarpackim , czyli mam kawal drogi. ale.. przy okazji odwiedze rodzine, mam sie gdzie zatrzymac. wezme dziecko i jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro nie dam rady bo jestem umowiona. ale w czwartek moze dam rade, pozycze 300 zl na paliwo. a mam pytanie z okolic rzeszowa do lodzi ile moze mnie wyniesc za paliwo w jedna strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyludzacze coś mi z tobą
nie gra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia:( wyłudzacze, jestes pewna ze taki kawal drogi mozesz/chcesz pojechac? moze pojedziesz z kims przy okazji, i sie zrzucicie na paliwo, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ci nie gra? jezdze czesto sobie, jutro jade malowanie pomoc dziewczynie z forum. pojade sama zawsze sama jade wezme sobie dziecko tylko , ile mnie moze paliwo wyniesc? mam gps jak cos. co ci nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore, tak btw, to twoj staly oryginalny nick?;) jesli masz jakis problem, chcesz mi cos powiedziec, to wal... bo nie rozumiem twojej sugestii, ze sie "lansuje" - czym? ze jestem w uk na zarobku jak masa emigrantow z Polski? czy ze chce pomoc i przejelam sie ta historia, a ze dzis mam wolne, to czytam co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyludzacze coś mi z tobą
Dowiesz się wkrótce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acadalfffo
boszee darujcie jej juz, chcecie kase za mleko?? ojej... Wyslaliscie z wlasnego wyboru nikt Was nie namawial!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi moja kobieca intuicja podpowiada ze autorka dalej klamie.Znowu jest milutka do bólu,znowu pisze ze chetnie sie spotka,odmieniona o 180 stopni niz w ciagu dnia. Ci co ja bronia pisza-przeciez bronila sie rzed podaniem numeru konta! No tak bo gdyby chciala go podac od razu-nikt by nie wyslal jej zadnych pieniedzy.A tak,bronila sie przed podanem jego i w ten sposob stala sie bardziej wiarygodna a o to jej wlasnie chodzilo... Nie wiem,moze zle rozumuje ale przez takie wlasnie"numery"staję sie obojetna na krzywde ludzka.Wczesniej sama bym sobie od ust odjela zeby dac drugiemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi "wyłudzacze" bardzo gra. bardzo. przywraca wiare w ludzi... patrz: jej swietny topik, zorganizowany, wypunktowany, ja sie juz z jedna dziewczyna z krakowa w sprawie pomocy zgadalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - mi tez nadal nie wszystko gra, ale dlatego wlasnie dobrze, ze ktos pojedzie i sprawdzi, wyjasni. o ile to dojdzie do skutku, oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
wenus teraz znowu bedzie przez 10 maili przekonywac mame , i wcisnie jej kase :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojade na pewno, tylko mi powiedzcie prosze ile mniej wiecej mnie za benzyne wyniesie, bo nie wiem ile mam pozyczac, a jestem w tym ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta tak co ?
biedna mama i wyludzacze to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mieszane uczucia i z wlasnej ciekawosci to sprawdze, jesli trzeba bedzie to pomoge. przy okazji mam pretekst by odwiedzic rodzine i groby przez listopadem, bo wstyd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba byc dobrym
czlowiekiem aniolami nie jestesmy nie zapomniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×