Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

wie Pani co nie dopytywalam ale moze mozna nia jakos pokierowac moze ona nie wie ma 21 lat nie zna wszytskich przepisów jesli moze jej pani pomoc w jakis sposob z tym zasilkiem to prosze tu wszytsko pisac ja jej pomoge zawioze wypelnimy razem co trzeba itp prosze napisac co trzeba robic po kolei, bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w MOPSIE...i czytam
Zdziwilaby sie Pani ,jakie kwoty zasilkow wyplacamy samotnym matkom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje w MOPSIE...i czytam: W takim razie czekam na wiadomość jak mamy dalej postepować aha i po jakim czasie ten zasiłek zostaje przyznany, dodam ze dziewczyna sie uczy , czy jest mozliwośc aby mops zaplacil np za przedszkole dla tego malucha zeby mogla podjac prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w MOPSIE...i czytam
Powinna, przede wszystkim zglosic sie do najblizszego MOPSU-u i przedstawic swoja sytuacje, najlepiej z rachunkami lub fakturami.My wyznaczamy termin na wywiad srodowiskowy.Po tym okresie,i przeprowadzonym wywiadzie, dostaje petent wnioski do wypelnienia.Kwota zasilku zalezy od sytuacji finansowej,a kazdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie.Najlepiej by bylo pojechac z ta osoba, do MOPSU, i tam wszystkiego sie Panie dowiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w MOPSIE...i czytam
Tak istnieje taka mozliwosc z przedszkolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednego nie kumam
no i co naiwniaro?:D dobrze ze ta babka z mopsu sie odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w MOPSIE...i czytam
na decyzje MOPS ma 30 dni, po tej decyzji( bieg administracyjny), wyplacany jest zasilek musze konczyc przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do BiednejMamy
Czy tobie naprawdę jest ciężko, czy ty oszukujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale chyba to też
mgadaleska - napisz mi czy byłaś u niej w Lodzi? Bo z tego co wiem to nie jest z samej łodzi? Proszę udowodnij i napisz z jakiego miejscowości dokładnie jest? Też pomagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE TA MAGDALESKA TO TA MA
MUNIA BIEDNA:D albo jej kolezanka po fachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE TA MAGDALESKA TO TA MA
PRZECIEZ NAPISALA IDIOTKO ZE KAZDY PRZYPADEK ROZPATRYWANY JEST INDYWIDUALNIE! PEWNIE TO TERAZ TY MAGDALESKA Z MAMUNIA NA POMARANCZOWO JEDZIECIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wypowiem: 1.zasilek z MOPSU mozna dostac,ale nie musi sie dostac, wszystko zalezy od tego ile masz dochodu i jaka sytuacje 2.zasilek przyznawany jest na jakis okres czasu 3.opieka placi tez za przedszkole i obiady w szkole 4.opieka dofinansowuje tez w jakims zakresie, zaleznie od sytuacji kupno odziezy zimowej i butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reprezentujecie dno
i trzy metry mułu. Jak podłymi ludźmi musicie być, skoro pastwienie się, wyzywanie i dogryzanie przychodzi wam z taką łatwością i daje satysfakcję? Tak, tak, to ja mama od bucików i mgadaleska w jednej osobie :O 🖐️ Podłe babsztyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mieszka w łodzi a najblizsza osoba która jej pozostala to babcia i jest z Pabianic .Tez mi sie wydaje ze takie kwoty sa kolosalne , wiadomo ze aliksandra to pisze moge sie załozyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mnie to umówie sie z nia i pojdziemy cos załatwic chociaz to 450 zl to sa wlasnie zpaomogi w tym rodzinne na małego , ale jesli jest mozliwosc otrzymania czegos jezcze to załatwimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz ze nie ma? bylas tam widzialas czy autorka Cie "oswiecila?:),ponadto skoro jedna i druga ma dochody moga wynajac cos wiekszego razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh ahahahhaha
dobre pytania: zawsze jakas babcie mozna podstawic jako swoja:D ponadto na bank dziwna sytuacja, albo autorka to oszustka,ktorej sie robic nie chce i zyje z zasilkowni bo i takie sa albo pieniedzmi ktorymi juz ma z panstwowego zebractwa nie umie gospodarowac:o dlaczego nie odda babci dziecka i nie pojdzie do roboty?albo do opieki o dofinansowanie przedszkola i do pracy? bo woli siedziec w necie i wyludzac od naiwnych pip:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLASNIE BABCIA MA EMERYTURE
ALBO RENTE PEWNIE AUTORKA TEZ JAKIS ZASILEK WYNAJMUJA RAZEM MIESZKANIE I JUZ TANIEJ ZYC WYCHODZI, WYDAJE MI SIE MAGDALESKO ZE JESTES SASZNIE NAIWNA MLODA PIPKA KTORA PRETENDUJE BY ZOSTAC WOLONTARIUSZKA:D MEGA WIECEJ OSTROZNOSCI DZIEWCZYNO BO JESTES TYPOWYM PRZYKLADEM OFIARY NP MORDERSTWA, OSZUSTWA POCZYTAJ SOBIE KRYMINALISTYKE STOSOWANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz jak to dziala
? wyludzi mleko na miesiac i buty, juz ma w kieszeni 2 stowki na balety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reprezentujecie dno
nie ma czegoś takiego jak "kryminalistyka stosowana", kretynko. Do wszystkich chcących pomagać, nie zwracajcie uwagi na psychopatki pokroju aliksandry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleska RAZ PISZESZ
NA ORANGE A RAZ NA CZARNO:D debilko wiesz ze sa programy pokazujace droge posta i IP:D co za kretynka:D i wyobraz sobie durna pipo ze jest kryminalistyka stosowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiednaMama 232323
Witam wszytskich , przyszłam jak najwcześniej się dało i przeczytałam wszytsko co tu piszecie mam dziś troszke wolnego bo maluch został u mojej babci z okazji tego że w ten weekend miałam szkołe . Za momencik odpisze po kolei na wszytskie pytania ale za nim to zorbie to chce bardzo podziękować, Pani z Elbląga i wiem juz który to meil zaraz wyśle zdjątka malucha i oczywiscie Pani Madzi , która była u mnie w piątek-JEST Pani przekochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Pani maluch zyskał superciocie i to jest dla nas najwieksza radość. Ktoś wyżej pytał mnie czy naprawdę potrzebuje pomocy czy udaje. Dostałam pomoc , dostalam kilkadziesiac maili na które tez zaraz odpisze , jestem w szoku jak wiele ciepła i dobroci jest w ludziach ...i naprawde jak ta pomoc od was zacznie nadchodzic to sie nie dowdziecze do konca zycia!!! Co do zapomog z MOPS-u to własnie je dostaje i nie należy mi sie nic wiecej ...a chcialabym. Jestem nie wyobrażalnie wdzięczna wszytskim tym osobą które poogły i tym które chciały pomóc i miały chęci DZIEKUJE WAM . Pani Aliksandry nie ma penwie jeszcze bo nie widzialam dzisejszych postow ale zapraszam na herbatke do nas i nie gniewam sie o Pani opinie . Nawet nie wiecie jaki to był cudny weekend jak super lekko sie czułam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleska RAZ PISZESZ
I NIE JESTEM ONA A ON DEBILKO MAGDALESKO RAZ NA ORANGE RAZ NA CZARNO:o za debilne pipsko:D mam Twoje IP po tym sprawdze skad klikasz a jak klikasz z publicznego konta juz sie twoj pracodawca szybko o tym dowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reprezentujecie dno
To co teraz robisz, to klasyczna psychomanipulacja, skończona idiotko. Gdybyś miała choć odrobinę oleju w pustej makówie, wiedziałabyś, że na forum dostęp do IP użytkowników mają tylko moderatorzy oraz administrator, a nie jakaś skończona debilka, która próbuje wszystkim udowodnić, że ma rację. Chcesz się ośmieszyć jeszcze bardziej? Brnij dalej, kłamliwa peezdo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×