Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość pedagogiczka piczka
no i gdzie ostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam tu wczoraj
ale ty durna to ostra siostra, od razu idzie poznać po stylu pisania :o nie kompromituj sie juz dziewczyno, nie masz ciekawszych zajec? podobno jezdzisz na motocyklu? pewnie to też wymyliłas zeby sie chociaz na kafe pochwalic bo tak naprawde twoje zycie jest nudne i nawet nie masz przyjaciol zeby z kim porozmawiac :( Trzeba miec naprawde bujna wyobraznie zeby takie glupoty wypisywac na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam tu wczoraj
pedagogiczka piczka no i gdzie ostra? siedzi i pisze na pomaranczowo pod innymi nikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie podziała się Ostra? Nie miała się odezwać. Przyznam szczerze, że sama uwierzyłam autorce i zastanawiałam się nad pomocą dla niej, jakaś paczka ewentualnie pieniądze, których de facto sama obecnie nie mam. Całe szczęście, że temat tak się rozwinął i wyszło szydło z worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
No i jednak to ja jestem Ostra, buahahaha :D Spoko, nie przeszkadza mi to :classic_cool: A ta cała "mi mała" to niezłe indywiduum z macierzyńskiego :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrrrrrrr
dyrektore a skad masz zdjecie w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,widze ze teraz bohaterką akcji jest mala mi :P Jak dla mnie dzieczyna dobrze pisze-ktos zrobil sobie żart i to nie jedna osoba a kilka.Tez zwrocilam uwage na to ze Ostra najpierw napisala ze wyslala pieniadze,ktore kazala sobie natychmiast zwrócić a po paru godzinach ze jest to przelew oczekujacy:P Skoro byl to oczekujacy to dlaczego kazala najpierw zwrocic te pieniadze?Pewnie biedna zamotala sie w akcji ale tak to jest jak kilku bohaterów gra jeden aktor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz to głównie z uczuciowego:D ooo i nagle pojawily sie czarne niczki jak na sznurku:P trzeba zabawe ratowac, bo upada;p jędza- nie wiem, co do Ciebie nie mialam pewnosci, bo ponoc nic nie wyslalas. ale poza tym wyslali tylko ostra, dyrektore i wenus. nikt wiecej, nikt wiecej nie znal domniemanego konta tej babki. jeszcze pomarancza- fajne laski jestescie, czy cos takiego. znamienne, prawda?:) ale to ja mam paranoje, tak...typowe prowo- wmawiac komus, kto wyczaił prawde, ze jest paranoikiem:D dzieci, ja na kafe jestem od 5 lat, znam te zagrywki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogiczka piczka
a autorka gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
cudowna wenus idz na policje i zeznaj, ze 2 dni wciskalas autorce kas, a teraz chcesz ją odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
A ja jestem od sześciu lat i czterech miesięcy i powiem ci, żeś gwooooopia jak but :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrrrrrrr
jesli mozesz :) bo zdecydowanie mi to spokoju nie daje-taka jestem fatalistka internetowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyyyybyi
powierzchnia łączna kuchni i pokoi była 25 m 2 a dochody na 3 osoby 1600 zł netto plus zasiłek rodzinny 68 zł i dopłacali mi 37 zł dodatku mieszkaniowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pretensja - dobrze prawisz:) a dla Ciebie medal, to bo to Ty naprowadzilas mnie na wlasciwe tory:D nikt z topiku wyłudzacze nie napisal do mnie, ta babka z krakowa, z ktora mialam sie niby spotkac w celu przekazania jej rzeczy dla dziecka, ma fikcyjnego maila... pare osob zabawilo sie uczuciami innych - no coz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagogiczka piczka
no to spotkaly sie wkoncu czy nie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
czy wspominałam, że chetnie coś chapnę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
cudowna wenus kobieta jeszcze wyjdzie z sosnowca, ale sosnowiec z kobiety nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrrrrrrr
nie podoba mi sie cos innego :) cos w treci kobiecej intuicji i znajomosci (slodzac sobie) ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore- nie bawie sie w detektywa, chociaz poirot to moj idol;) nie interesuje mnie, czy to wy wymysliliscie to prowo, czy inne osobniki pokroju freli, jani i tych innych ktorych znam tylko z "widzenia":P na tym forum pelno prowokatorow i dzieciakow chcacych sie zabawic, podajacych za kogos, kim nie sa wiem tyle, ze to prowo a czyjego autorstwa- nie obchodzi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Ten top udowodnił mi nie to, ze nie warto pomagać, ale to, że większość bab jest tak głupich, że nie wiadomo czy się z nich śmiać, czy usiąść i płakać nad ich kondycją umysłową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eno nie przesadzaj
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi ?? juz kolejna osoba wgaduje mi że kazalam jej oddac pieniadze i chce isc na policje:/ ani pierwszego ani drugiego nigdy nie powiedziałam. To wy które nie jestescie poszkodowane pierdolicie najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore prawda w oczy kole?Dla mnie bardzo zastanawiajacy byl na poczatku fakt ze tak szybko byls skory do wyslania mleka dla dziecka.Nalegales jak cholera.Chciales pokazac na wstepie ze autorka jest wiarygodna,ze ja pomoglem to i inni pomoga,tak?To ile nazbieraliscie na koncie BIEDNAMAMA z Ostrą ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore to jakieś skrzyzowanie złotego z mało stanowczym;) nie obrażając żadnego z nich:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Wiecie, co ja myślę? Że to mi mała założyła tego topa i wyłudzała kasę oraz rzeczy dla dziecka, a teraz się rzuca, bo jak wiadomo, najlepszą obroną jest atak :( Jak ci nie wstyd, ty zła kobieto? :O Przez ciebie już nigdy nikomu nie pomogę :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×