Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Pretensja - no banda dzieciakow (moze tylko mentalnych) sie zabawila, i tyle. przesledzilam na szybko top od poczatku, przez pierwsze strony pisali tylko dyrektore i ostra, i pomarancze, ktore podbijaly top sztucznie - w przeciwnym wypadku przepadl by szybko, zbyt szybko w odmetach kafe:D a tak - wyszla niezla prowokacja na pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety dziecka nie mam:P broncie sie jak mozecie, broncie bo prowo upada:) ja spadam zajac sie czyms pozytecznym - zagadka rozwiązana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyrektore ja mogę Cię troszkę powyzywać :D a potem pobijemy si sie w kisielu :) och tak tak my jestesmy ta sama osobą, wogole to ostra jest biedną mama a potem kase i ubranka rozkładamy na osoby majace w tym udział :D tak samo jak wy tu wszytskie jestescie wysokimi blondynami 90x60x90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz wydalo sie ze
ostra i dyrektore oszukiwali i jeszcze kase zgarneli a teraz im glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem możliwe że grupa dziewczyn zakłada takie topy i dzielą się rolami jest biedulka, są bezprecedensowi darczyńcy sypiący kasą, nowymi ciuchami ze sklepów,najdroższym mlekiem inni czytelnicy podrasowani lecą za tłumem i dają ...głównie kasa a później dziewczyny sobie wyjeżdżają wspólnie na eskapady można sobie podomniemywać kiedyś ta paczka opisywała wspólne wakacje a tym bardziej że wyludzacze przyznała sie że jest z nimi powiązana założyła topik pomocy i pewnie sama daje maile jak niby biedne mamy takie topiki powinny być kasowane wyludzacze pisze jak zwariowana, jak kąpana w gorącej wodzie decyduje że przejedzie pół Polski , pożyczy kase na paliwo, później że nie , co godzinę nowy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Ciekawe jaka teoria będzie na tapecie jutro... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja tez zmykam bo jeszcze reżyser vel dyrektore obsadzi mnie w jakiejś roli i nagle to ja bede tym 3-letnim synkiem autorki,ktory nie ma bucików ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Ja myślę, że ta kasa poszła na gangbang :classic_cool: Znaczy, nie myślę, tylko wiem, bo sama w nim uczestniczyłam Mogę poopowiadać pikantne szczegóły, jeśli macie chęć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara orange
ja tez od poczatku podejrzewalam, ze to prowokacja. Tak jak pisze aliksandra- paczka znajomych z ogolnego dzieli sie rolami i wymysla bzdurne przedstawienie. Problem w tym, ze tym razem zagrali na emocjach i uczuciach ludzi, co juz smieszne nie jest. A Mi Mala jest spostrzegawcza, a nie durna. Topik DO KASACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Nie chcecie wiedzieć jak dyrektore paradował nago odziany tylko w zimowe buciki rozmiar 26 (bardzo potrzebne)? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - przez ten topik, dochodzenia i opowieści dziwnej treści barszczyk mi wykipiał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Trzeba było robić instant :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz mnie tu poyebie :D dyrektore :D jak mogłeś być biedną mamą !!! dlaczego ty to robisz :( dlaczego założyłeś 2 lata temu nasza klase jakiejs dziewczyny na poczet tej prowokacji!? Powiedz dlaczego :D dlaczego Ostrą w to wmieszałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA________------------
A co z pania Anetą??? Jeszcze stoi w tym parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Pani wyludzacze ponoć dzisiaj znowu miała jechac malować mieszkanie koleżanki z podkarpacia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Ty, Pretensja, to reżyser decyduje o tym, kiedy jest koniec, wypierrdalaj :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara orange
w sumie nie wiadomo czy sie smiac z tego, czy plakac. Bo sluchajcie - jak by one wyciagnely jednak te kase? tak jak pisze Aliksandra. Podejrzane typy, obracaja sie we wlasnym sosie i Bog wie, co wymyslaja, jakie przekrety i naciagactwa. Mam na mysli te grupke, ktora wymyslila ta sprytna prowokacje - dyrektore,ostra, wenus (jesli to oni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Aaa, no tak, teraz będzie na Frelkę :D Idę stąd, wrócę za jakiś czas jako Ostra :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara orange
dyrektore piszesz bardzo infantylnie = nie jestes wiarygodny, wybacz:o Piszesz jak nastolatek. kto wie, czy faktycznie kupiles to mleko i buty? A moze nie kupiles? A moze kupiles, bo 70 zl to nie majatek, a zarobic mogliscie duzo wiecej? Nie osmieszaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrrrrrrr
zdecydowana prowokacja, ale niezwykle udana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty bestio! mogłeś jeszcze poprosić o 37 z deichama takie długie zamszowe .. O ja głupia o ja nieinteligentna :( Ostra też mnie zrobiła w chuya, razem z Tobą ! niewybacze wam :D JAk one to sprawdziły na mapie ?? jak to jest możliwe!!? przecież one miały tylko adres :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore nie pograzaj sie juz
z ostra na czele :( oszuści i naciągacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no ty
wenus problem w tym, że ty naprawde jestes głupiutka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×