Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość LIISRYLI
widzieliście to?????????????: Pani Aneta z Łodzi Spotkałam się z tą Martą, wierzcie albo nie ale dziewczyna jest na prawde uczciwa,zrobiła błąd tak jak każdy człowiek w życiu.Jest ładna i inteligentna,ma przecudownego syneczka.Dałam jej 200 zł, jak ktoś chce jej wysłać to niech napisze do mnie na maila -dostanie nr konta--ekipawylud zaczy@op.pl" PADAM ZE ŚMIECHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez....
venus skasowała autko w stopce bo na blachach bylo s a raz jest z sosnowca raz z gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campari 34, ja sie nie zamerzałam tu wypowiadac wogole bo nic nie wysłałam, zawsze takie błaganie o pomoc okazuje sie lipa, w kazdym wypadku jak czytam, nigdy bym nic nie wysłała, ale to co tu sie zaczyna dziać mnie śmieszy bo kazdy teraz na kazdego nadaje, a tak naprawde nigdy nikt nie dowie sie prawdy jak było, w całej tej aferze własnie tylko rola Ostrej mi nie pasuje bo scieme wali i to na maksa, pierwsza do wysyłania kasy była chetna a jak przyszło co do czego to sie okazało że gówno wysłała a teraz robi za matkę polkę która chce odkryc prawde, szkoda tylko ze teraz to ona powinna sie przyznac do tego że nieźle tu nasciemniała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plazy kretynko nie ma w innych miastach?:D:D to po 1 po drugie jestem z sosnowca po 3 widze ze ma sensu mieć tu czegokolwiek i sądze ze niedlugo nic tu nie bedzie mojego :D a po 2 blachara bylam bo mialam zdjecie mego auta w stópce?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowna wenus, po co gadasz z tym prymitywem? Zazdrości Ci i myśli że z tego powodu będze Ci przykro a prawda taka ze sama mieszka w hotelu robotniczym w parzymiechach dolnych i jedynym pojazdem jakim w zyciu jezdziła jest JELCZ. Szkoda było by mi czasu na takie wykłocanie sie z nic nie wartymi istotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola666
jakaz bulwersacja :) 1. odchrzań się od zdjęcia w stopce - nie podoba Ci się - trudno ad. alez mi sie starsznie podoba :) 2. nie są to szpilki Ferry - hehe- szkoda - ale nie są ad. prosze Cie :) tak sie sklada ze handluje takim towarem sporadycznie i to jest wzor Ferre (nie Ferry). No chyba ze to tania podroba :) (mam podac numer modelu?) 3. nie kosztują 8000 można je spokojnie kupić za kilkaset złotych ad. ten model kosztuje 8 tys zlotych :) masz pecha do nieznajomosci, albo mojej znajomosci towaru 4. z nikim nie flirtuję ad. " OstraSiostra rozpłynąłem sięęęęęę jak miód w ....mleku oczywiście", " jogo!!ej ej ej nie zaciemniaj tylko....wiesz... wieczorkiem w wolnej chwili szminusia na usteczka, usteczka na karteczkę - i zdjęcie karteczki do mnie ps. trzymam za słowo ", "tylko poproszę skonkretyzować buziaka na karteczce...... chyba narzeczony z tego powodu chyba Cię nie zostawi - a ja chcę mieć pamiątkę" to tylko pare poczatkowych postow :) nie chce mi sie znowu czytac tematu :) 5. skąd wiesz że mam babę????? ad." kasiajja nie jestem facetem - mam 29 lat i straszną ochotę zrobić dzisiaj coś dobrego, a zawistne zmory mi nie pozwalają ps. na fotce jest moja " to nie Twoje slowa z 3 strony tematu? :) 6. przestań się już kompromitować i wymyślać pierdoły na mój temat ad. poki co kompromitujesz sie Ty :), ale w zacny sposob 7. więcej poczytaj to pogadamy a na razie to wiesz co masz robić )))) ad.czytam nadmiernie uwaznie i mysle ze to Twoj najwiekszy problem :) wiem co mam robic :) i bede to robila nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Tadek z Poznania
Korzystając z tego, że wczoraj przyjechałem na kilka dni do Łodzi do mojej kuzynki Anety to też przed chwilą się spotkałem z Panią Martą w parku. To naprawdę dobra dziewczyna a dzieciak prześliczny, co z tego że oszukała skoro przyznała się do błędu? Musicie jej wybaczyć, ja to zrobiłem i dałem jej 350 zł. Niestety więcej nie mam bo sam odjąłem sobie od ust, żeby jej dać, sam mam rentę 910 zł. + opieka dopłaca do węgla. Piszcie na mój email : wirtualny_tadek@popindalajznami.pl podam wam namiary na kochaną Panią Martę. Musicie jej pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
to juz nudne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemamamnana
taaaaaaaaaaaaaaaaa ;) zadzieram kiece i lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus wiem, ze trudno Ci jest zrozumiec co sie do cieie pisze wiec daje ci spokoj :-) al tylko dzisiaj, moze sie uowimy w kawiarni w plazie , to sobie pogadamy o samochodach, ciuszkach, solariach. obiecuje ze bede mowila bardzo W O L NO zebys sie nie pogubila w tym wszystkim hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowna wenus, olej wiec ta pinde i nie wdawaj sie w niepotrzebne dyskusje bo świetnie widać kto tutaj grywa w kręgle z 15-latkami a zamiast chodzic do szkoly wagaruje i wchodzi zapewne na neta w kafejce za piataka którego mamunia dała na drozdzowke gdzie probuje udawac dorosłą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciuszkach chętnie o solarium nie bo zdarza mi się być tam max 5 razy w roku i to np przed sylwestrem :)) w plazie nie byłam juz ho ho ho nie wiem nawet ile czasu temu i nie wiem kiedy zajrzę bo jak już mówiłam w sosnowcu tylko śpię. A o autach chętnie porozmawiam :) mój narzeczony zaraził mnie miłością do motoryzacji :) do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeee
nudy nudy nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
PZRESTAŃĆIE ZAŚMIECAĆ MAŁOLATY,WYZYWACIE SIĘ JAK DZIECI W PIASKOWNICY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×