Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość Dziewczyna..
hmmmm... moi rodzice tez nie zyją... wiec rozumiem.... zastanawiam sie.... czy nie powinnas dostawac wiecej pieniazkow jako sierota? i samotna matka, dopoki sie uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Autorko odnieś się zatem do moich (i nie tylko moich) wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne siedzisz tutaj
od godziny 8 rano, nie pomyslalas ze zamiast trawic czas na forum w tym czasie moglabys prejrzec oferty pracy,tyle siedzisz w miejskiej bibliotece? cos mi tutaj nieladnie pachnie klamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
pisala ze jest u babci, i ze jest saruszką. nie pomysleliscie ze jej babci? :) booooze dlaczego wy sie tak wszystkiego czepiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
do BiednejMamy. Ja Cię podziwiam. Nie masz rodziców, sama wychowujesz synka i się uczysz. Życzę Ci jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepy tez sie czepiaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko krecisz jak najeta
gubisz sie juz w tych swoich klamstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
Moi drodzy! dziewczyna probuje sobie radzic jak potrafi! przestancie sie jej czepiac! tez nie mam rodzicow... i wiem jak jest czasami ciezko! Zeby bylo jasne knikogo nie bronie... poprostu rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście nudni 😴 zajmijcie się swoim życiem, a nie interesujcie się tak autorką! Nie macie bucików, nie chcecie pomóć to zaparszam na inne tematy a nie pierdolicie w kolko to samo, a i tak to nic nie zdziala i tak i tak jej pomoże ten kto ma pomóc i tak! żal mi was cholernie :/ życia swojego nie macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mama ...
kochana ale jakie możliwości, daj kilka ogłoszeń, że zaopiekujesz się dzieckiem. Albo może praca telemarketerki na początek, z domu można dzwonic a pracodawca pokrywa koszty, sama tak dorabiałam jak nie miałam wyjścia. Po prostu szukaj róznych możliwości, nie poddawaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
Tak, to ja wysyłałem do Ciebie w piątek e-maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzepy tez sie czepiaja;)
Cudowna_Wenus1111 oklaski na stojąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
chmmm renta .... nawet jesli przepadla.... musi sie wznowic... jak juz znow sie uczysz... wystarczy dostraczac zaswiadczenie o tym ze sie uczy.. i na jakim sie jest etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Autorko - PONAWIAM PROŚBĘ - odnieś się zatem do moich (i nie tylko moich) wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz przerwala nauke raz sie uc
zy moim zdaniem wyludzaczka netowa typowa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
a mycie okien, lib sprzatanie? mam wrażenie,ze po prostu robić ci sie nie chce ja tez jestem w domu z synem, ale to mój wybór- szyje dla znajomych sukienki, garsonki itp. mozesz skończyć kurs i sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz przerwala nauke raz sie uc
spierdalaj z ta wenus z nie swoja fota albo podrasowana fotoszopem:D nastepna oszustka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
no tak, to jest pewne, z tą rentą, też tak mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos Mama oszustka
kreci i z renta i z alimentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
jak sie wznawia nauke... trzeba dostarczyc zaswiadczenie o tym! i sie ma znow rente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i MAMO wyszlo
NA TO ZE OSZUKUJESZ LUDZI! BO UWAZASZ ICH ZA IDIOTOW ALBO SAMA JESTES IDIOTKA KTORA NIE WIE ZE RENTA SIE WZNAWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Że niby wynajmujesz pokój u jakiejś kobieciny. Nie lepiej by było tę kase dawać babci i u niej mieszkac? Zresztą gdzies wcześniej musiałas mieszkać, zanim zaczęłaś (rzekomo ) wynajmować. Co się takiegostało, że już tam nie mieszkasz? Nie wątpię że możesz mieć dziecko, że możesz potrzebować pomocy,ale z wieloma rzeczami wyszło, że ściemniasz, więc nie dziw się, że wszyscy ludzie nie wierzą Ci w to wszystko Nie odniosłaś się do argumentów i konkretnych pytań dot. pracy które Ci ludzie przedstawili. Tylko piszesz, że Ci smutno, takie tam bzdetki na litośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelinaaa jolieee
ja tez potrzebuje, to mi cos dajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zapytam tez...
Siedzisz tutaj od godziny 8 rano,dlaczego trawisz tutaj czas zamiast znalezc prace?Mam wrazenie ze nie chcesz stracic zasilku z MOPSU,i wolisz zyc tak jak zyjesz.Gdzie teraz jest Twoj syn?Tyle czasu u niepelnosprawnej staruszki?Krecisz i sama sie gubisz w swoich klamstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna..
biedna mamo, nawiaz prosze do tej renty? dlaczego skor sie uczysz... nie zlozysz ponownie prosmy o rente?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×