Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
laleczka23

jak dorobić do skromnej pensji?

Polecane posty

zna ktoś jakiś sprawdzony sposób na dorobienie kilku złotych? Trafiło mi się ostatnio trochę niespodziewanych wydatków i szukam sposobu na zarobek. Może pisanie prac, wypracowań? Zawsze to lubiłam. Czekam na jakieś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie na czarno..
tez się zastanawiałam.. pracuje, uczę się, a wydatki rosną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatraczek morski
Za całowanie Twoich bosych stópek dam Ci pieniądze. Jestem fetyszystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie na czarno..
dziękuję, ale nie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do laleczki23
za całowanie Twoich stópek dam Ci pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapracowana studentka
a z historii jesteś dobra? Mam urwanie głowy w pracy a potrzebuje 8 stron maszynopisu z historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Sprzatanie, mycie okien- rozkreca się powoli, ale jedna poleci drugiej i już jakiś pieniądz jest. Możesz zawsze rozwisić ogłoszenia na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdawasda
Sa rozne strony gdzie trzeba klikac w linki, uruchamiac sufrabry ... bawilam sie w tym kiedys jak bylam siksa ;p dalo sie wyciagnac ok. 100 zl miesiecznie. Ale czas jaki stracila w klikanie itp. byl wiecej wart, wiec bylo to nieopacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robie bizuterie na Allegro,
jakies 400 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka0
A powiedz skad bierzesz koraliki ,zawieszki itp na ta bizuterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriuszka-nowicjuszka
Ja zglosilam sie do firmy FM Group- praca przez internet. Miesięcznie wyciągam nawet do kilkuset zlotych. Chlopak mnie w to wciagnal, bo z mojej skromnej pensyjki, nie bylabym w stanie nic odlozyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robie bizuterie
Tez z Allegro. Ale musisz robic rzeczy nietuzinkowe, inaczej sie nie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka0
Dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kafeteriuszka-nowicjuszka: co to za praca przez internet? Wiem, że są to perfumy ale trzeba sprzedawać tak normalnie nie przez neta bo moja siostra w tym jest. do zapracowana studuntka: wyjasnij o co dokładnie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest ten topic
do zapracowana studentka- jestem po historii, moze ja ci pomoge?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriuszka-nowicjuszka
FM to nie tylko perfumy. Maja w swojej ofercie takze kosmetyki do makijazu, srodki czystosci, a nawet...telefonie komorkowa:) Sprzedaz produktow to Twoja dodatkowa premia.. Ja zarabiam na poszukiwaniu ludzi przez internet. Jesli jestes zainteresowana, pisz na gg: 966856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerwerwerw
do Kafeteriuszka-nowicjuszka napisz na czym polega ta praca? czy cos musisz placic? na jakiej zasadzie to wsyztsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkoman
Na rurę marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteriuszka-nowicjuszka
Zakupuje się zestaw próbek perfum+ materialy w cenie: -zestaw mały-30zł LUB -zestaw duży-120zł. Jest to wydatek jednorazowy,pozniej juz nie ma zadnych oplat. W zestawie znajduja sie umowy, ktore podpisujemy i wysylamy pocztą. I juz mozemy pozyskiwac klientow, ktorzy beda zainteresowani wspolpraca z firma, a jesli jeszcze sprzedamy jakies produkty, mamy dodatkowe pieniadze. Zarabiamy, nie wychodzac z domu:) Wiecej na stronie: www.praca-przez-internet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszardwawrzyniak62
Był czas gdy desperacko poszukiwałem jakichkolwiek pieniążków,dzisiaj mogę pomóc : ryszardwawrzyniak62@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój syn chce studiować
może obstawiajcie wyniki meczów ? np. tu http://pl.unibet.com/start Podobno jak ktos się zna na sporcie to zawsze parę stów miesiecznie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wolnych chwilach podnies swoje kwalifikacje. Kurs, jezyk ,szkolenia Pozniej awansuj badz zmien prace na lepsza gdzie nie bedziesz musiala dodatkowo pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVON PRACA
Zostań Konsultantką Firmy Avon i przekonaj jakie to proste ZARABIAĆ , a także otrzymywać atrakcyjne prezenty! Avon daje możliwość zarabiania w taki sposób, jaki pasuje do Twojego stylu życia i rytmu dnia. Możliwości zarobkowe są niczym nieograniczone! Niektóre korzyści płynące ze współpracy z Avonem: - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - bezpłatna dostawa kosmetyków wprost do domu, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - możliwości rozwoju są niczym nieograniczone ! UWAGA !!! STARTUJĄC W NAJNOWSZYM KATALOGU MOŻLIWOŚĆ ODEBRANIA WSPANIAŁEGO PREZENTU! szczegóły można uzyskać pisząc na mój adres e mail podany poniżej - jest to prezent specjalny ! PROGRAM MOTYWACYJNY MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA WODY PERFUMOWANEJ RARE GOLD ORAZ BIŻUTERII ELDORADO PO 5.90 ! + MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA PĘDZLI DO MAKIJAŻU W ELEGANCKIM ETUI ! Szczegóły można uzyskać pisząc na mail: avonpraca@op.pl Odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania. Pozdrawiam i czekam na wiadomość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres przedświąteczny
więc możesz zabrać się za sprzątanie mieszkań, mycie okien, schodów np. ludziom starszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaż kosmetyków
środków czystości to dzisiaj poroniony pomysł - dla idiotów w sklepach tego towaru na morgi a meczenie znajomych, rodzine i wduszanie im towaru jest durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×