Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atomówka79

Plamienie,brak @ a test ciążowy negatywny,co to?

Polecane posty

Gość anulaka28
Witam moj problem polega na ty ze biore luteine dopochwowo 100 od 3 miesiecy poniewaz brak okresu w 10 kwietnia 2014 roku zaczelam brac luteine ja wczesniej pisalam bralam przez 10 dni po 2 tabletki dostalam okres dnia 26 kwietnia do 1 maja trwal ten okres mialam silne bule brzucha i mocno zemnie lecialo brak skrzepow lekarz zaleci mi brac co 16 dc nastepnym razem zaczelam brac 11 maja do 21 maja okres dostalam 24 maja do 28 maja trwal ten okres mialam bardzo silne bole i mocno ze mnie lecialo i pojawily sie sprzepy nastepnym razem zaczelam brac 8 czerwca do 18 czerwca tak jak wyliczylam ze mam 28 dni cyklu dnia 20 czerwca powinnam dostac okres a tu brak przez 3 dni (do 23.czerwca) dnia 24 ok 14 godz dostalam plamienia brazowo-czerwone ze sluzem bardzo dardzo delikatnie do godz 19. obudzilam sie rano dnia 24 czerwca bylo czysto ok godz 10 ponownie zaczelam plamic z odrobina z krwia -sluzem jeszcze dodam ze dnia 7 czerwca wspolzylam z mezem i robilam dmia 23 czerwa robilam test ciazowy wyszedl negatywny nie wiem co sie dzieje z moim cialem czy jestem w ciazy czy nie nie wiem co mam robic tenmin do lekarza ma za 2 tygodnie prosze o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roka93
To ze okres sie spoznia nie znaczy ze jestescie w ciazy!!!! Moga to byc zaburzenia hormonalne lub torbiel! Gdy sie ma torbiela to ma sie objawy jak na ciaze m.in mdlosci wzdecia bol jajnika podbrzusza i plamienia.. rowniez moze to byc cos z ukladem moczowym.. no ale zycze wam aby byla to ciaza ;) pozdrawiam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Dostałam okres w terminie. Jeden dzień miałam krwawienie. A teraz mam plamienia bardzo skąpe. Zrobiłam test, ale wyszedł negatywny. I nie wiem co myśleć. Przypomnę, że test zrobiłam po południu. Mając te skąpe plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz sie staramy od wielu miesiecy o dziecko, dwa dni temu mialam plamienie dzis nic a test negatywny. najgorsze jest to ze za bardzo chcemy miec dziecko a to nas wszystkie dziewczyny blokuje przed zajsciem w ciaze..... jak okres przychodzi to jestem wsciekla na caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamiast okresu mam 2 dni plamienia, test negatywny, jednego dzidziusia już straciliśmy... To wszystko jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pierwszy raz sie spotkalam z taka sytuacja test negatywny brzuch mnie boli dolem okres mi sie spoznia i plamie tylko od tygodnia i nie wiem czego mam sie obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo.... Staram się z mężem od roku... Nie wiem co robić :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.10.2017 miałam miesiączkę potem w 21 mąż mnie zapłodnił we mnie ale większość plemników wyleciało od dnia 21 zaczął mnie bolec lewy jajnik uczucie tak jak by ktoś mnie kopnął w niego od 23 zaczęły się upławy w konsystencji twarożka on byl gęsty biały ale się nie rozsiagal tak mi trwał przez tydzień czasu w 1.11.2017 dostałam dziwnych plamię one nie wyglądały na miesiączkę raz były brązowe jasno różowe potem znowu brązowe trwało przez 2 dni od potem się uspokoiło ale byłam wtedy bardzo śpiąca zrobiłam dwa testy negatywne , przeważnie okres miałam co 37 dni a dostałam po 19 dniach dzisiaj znowu dostrzegłam czerwone plamienie wraz ze śluzem nie wiem czy isc z tym w piątek do ginekologa nie wiem co się dzieje, a może test ciążowy mnie oszukał ? nie wiem co myśleć . Dodam że jestem po CC rok półtora temu urodziłam syna . Dziś od rana bardzo dużo śpię co dźwignę suszarke z praniem albo stolik przestawiałam to mnie ciągnął brzuch teraz wieczorem też mnie boli nie umiem określić stanu do tego czuje ze powiększają się piersi i mam zawroty głowy od 15 minut. Więc nie wiem czy jutro nawet udać się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×