Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
podkurwiacz

Dlaczego biedaki mają tak dużo dzieci?

Polecane posty

Dlaczego ludzie biedni, którzy nie są w stanie utrzymać samych siebie rozmnażają sie jak zwierzęta? Robią w chooj dzieci, które chodzą głodne, niedomyte, w podartych szmatach? Dla mnie sprawa prosta - nie stać mnie to nie robię :O Ostatnio znowu pokazywali jakąś rodzinę. Matka zajmuje się dziećmi rodząc co chwila kolejne a ojciec w przerwach między piciem i roochaniem żonki łapie jakieś sezonowe dorywcze roboty. I ta mama tak mówi: "oj panie redaktorze jak nam ciężko, pieniędzy nie ma, ośmioro dzieci trzeba wykarmić a tu dziewiąte w drodze..." Dlaczego takich bab po urodzeniu 3 dzieci się nie podwiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak własnie ze
Bo bog da dziecko da i na dziecko i jakos to bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetgfsdetgf
tłumaczylam Ci wczoraj - nie stać ich na antykoncepcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późnej te dzieci mają braki w edukacji, niewiele o świecie wiedzą bo nic nie przeżyły ponieważ ich rodziców nie było na nic stać i szerzą taką ciemnote robiąć samemu kolejne chordy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfddf
powiadaja ze lepiej byc biednym niz nie istniec wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe pisz mi o antykoncepcji bo można nie zaciążyć nie stosując żadnej antykoncepcji. Wystarczy uważać i myśleć co sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art123
właśnie dlatego są biedni bo mają dużo dzieci, nigdy nie widziałam bezdzietnych małżeństw w trudnej sytuacji finansowej( mowa tu oczywiście nie o młodych, wkraczających w dorosłe życie, bo ci zazwyczaj mają nie halo, chyba że maa z tatąpomagają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo są głupi,
pan Bóg nie da pieniędzy, kto nakarmi bahory? Jestem za aborcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fetyszysta -----> jak to co innego maja robić? Niech zamiast od najmłodszych lat płodzić dzieci wezmą się zarobotę i na nie najpierw zarobią. Kolejnośćim się popierdoliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetgfsdetgf
haha tak, tak. wystarczy myśleć :D A jaki znasz sposób na niezajście w ciążę nie stosując żadnego zabezpieczenia? :D mają ochotę na seks to się dupczą i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam jest ze szcz.
oni sie martwia o emerytury!!!!o przyszłość moją i Twoja... przecież... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne chodzilo
Gorzej juz byc nie moze jak te dorastajace dzieci zaczynaja robic swoje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patolgia wyrasta
na patologie i kolko sie tak kreci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- najczesciej rodziny wielodzietne sa na wsiach, gdzie jest mniejszy dostepo do antykoncepcji i wiedza na ten temat (np ginekolog w sasiedniej wsi itp); na wsiach tez ludzie sa bardziej wierzacy, a kosciol zabrania antykonceopcji - czesto staja biedni wlasnie przez to ze maja duzo dzieci, a kazde potrzebuje pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahory też
mają dzieci, urodzi się kilka dziewczynek, te małe zaciążą się w wieku 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może kurwa ja jestem bezpłodny bo jakoś nie wybrzuszyłem do tej pory swojej panny a nie stosujemy żadnej antykoncepcji. Poprostu jej nie rucham zamroczony alkoholem i wiem co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
bo ci co maja kase to mysla tylko o wzbogaceni sie nie o dzieciach a biedni ludzie ,choc biedni to tworza dom rodzinny i choc chleba czasem brak to jeden drugiego wspiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patolgia wyrasta
wspiera chyba alkoholem co by sie nie załamać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkurwiacz, bo ja wiem, czy im się popierdoliła bardziej niż komukolwiek innemu. Teraz ludzie bogaci najchętniej to by mieli dzieci koło czterdziestki, a ci najbogatsi to najlepiej jeszcze ze dwa adoptowane, w tym jedno z afryki. Nie ma kolejności idealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby te ich dzieciary rzeczywiście zarabiały na nasze emerytury to by było dobrze ale to na 99% będzie kolejne pokolenie ludzi ciagnących wszelakiej maści zasiłki dorabiający do nich na czarno. No i oczywiście rodzice kilkorga dzieci. I nie chodzi o to żeby biedaki nie miały dzieci ale na Boga nie po 10!!! Powinni ich po 3 podwiązywać i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondsjsfjjfjfjdf
Późnej te dzieci mają braki w edukacji, niewiele o świecie wiedzą bo nic nie przeżyły ponieważ ich rodziców nie było na nic stać i szerzą taką ciemnote robiąć samemu kolejne chordy I tu się zgodzę :o Wiem to po swoim przykładzie :( Moi rodzice narobili dzieci a później na książki nie było :o Na dojazd do szkoły też nie mieli i kazali siedzieć w domu. Na korepetycje czy dodatkowe zajęcia kasy nie mieli. Pozniej jak chcialam iśc na studia to też nie pomogli a, że mieszkałam na zadupiu to musiałabym albo dojeżdżać w jedną stronę na uczelnie 4 godziny albo tam zamieszkać ale jak, skoro nie mogli się dołożyć do mieszkania, nawet jakbym znalazła pracę to nie poradziłabym sobie a oni mieli to w dupie :) Także teraz jestem nieudacznikiem, tak samo biednym jak moi starzy ale dzieci nie zamierzam mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetgfsdetgf
Jeszcze mi powiedz, że to stosunek przerywany :D chyba faktycznie coś z wami nie halo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfddf
dokladnie . Ludzie bogaci maja dzieci za mało. Niektorzy mają tylko jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 letnia Karina
znalazła się w lesie po tygodniu, jej rodzice są alkoholikami, co z tego, że byli na leczeniu, tak piją dalej, opieka społeczna jest głupia, winna nieszczęść dziewczynki. Upośledzona i w dodatku ma epilepsje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest żałosne, że ktoś się dyma jak szalony bez opamiętania a potem cały naród musi utrzymywać efekty jego roochania. Ja rozumiem, że państwo powinno pomagać ale do kurwy nędzy takim ludziom się pomaga przez POKOLENIA. A ludzie pracujący i płacący uczciwie podatki nie dostają nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patolgia wyrasta
no i co, ze maja jedno. ale zapewnia mu porzadne wychowanie i edukacje. biedne dzieci gniją w kawalerkach z rodzicami gdxzie najczesciej jest pijanstwo i burdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondsjsfjjfjfjdf
dokladnie . Ludzie bogaci maja dzieci za mało. Niektorzy mają tylko jedno A dlaczego są bogaci? bo nie mnożą się jak króliki tylko patrzą kariery i przynajmniej jednemu dziecku zapewnią dobry byt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×