Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona.

Po co nasi byli sie odzywają?

Polecane posty

Gość gość
Przyjaźń ? Z byłym ? Co na to twój mąż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebijamy sie? 27 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:51 Nareszcie konkretna odpowiedź, oczywiście że były tylko po to zawsze się odzywa aby naiwną i głupią naciągnąć na łóżko, na pewno nie chodzi o ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ile ja bym dal zeby wiedziec co w tych waszych blond glowach siedzi! "a moze zrozumial, moze zaluje, jeszcze kocha, opamietal sie" ha,ha. jak odszedl to nie bez przyczyny i na pewno nie zalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie baby bez wyjątku to d*****.Branzlowanie i zdradzanie to ich główne zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaprawdę powiadam Ci- bzykać mu się zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek87
A u mnie odwrotnie żona mnie zostawiła dla innego, był taki cudowny też miał wziąć rozwód, ale po 2 tyg kopnął ja w tylek. Teraz wpada do mnie na sex co mi nie przeszkafza, wręcz przeciwnie pobzykam sobie bez żalu i do tego nie muszę słuchać jej wywodów teraz mam czas na siłownię basen kino , i powiem wam jedno od kiedy powtarzam sobie w głowie słowo dystans nic mnie nie rusza, jak szlocha i mówi że jest samotna itp albo jak obarcza mnie wina ze byłem siaki i sraki, tylko mnie to bawi i żal mi jej, cieszę się tylko ze jestem młody i całe życie mogłem z tą wariatka zmarnować. Aaa tylko jednego mi szkoda mojego syna, bo nie wiem jakie wartości ona mu przekaże ale coś czuje ze wyrośnie z niego samolub jak mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jacka87.Stary to ci powiem ze masz farta,zeby i mi tak chciala isc z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek87
Zostawiła mi mieszkanie i kredyt ale i tak wyjdę na tym całkiem niezle, splacam ale przynajmniej własne a ona coś wynajmuje, miałem też dużo szczęścia bo okazało się ze mieszkanie praktycznie należy tylko do mnie bo jak by coś chciała to by dużo musiała mi oddac, ale to naprawdę duże szczęście bo mogło być 50/50 i musiał bym ją spłacić a tak to, nie ma powrotu. :) i rada dla wszystkich jeżeli ty wplacasz własne oszczędności lub jakąś kwotę to zaznaczajcie w każdym dokumencie ze to wasze pieniądze bo jak nie to potem kobiety was wycyckaja :) i będziecie słuchać ze razem coś budowaliscie i im się należy! Bo kobieta się wszystko należy ale na szczęście nie mojej prawie byłej żonie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 to twój syn mieszka z twoją żoną na wynajętym mieszkaniu i z tego się cieszysz że twoje własne dziecko się tuła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kiedy byliscie po slubie i wplacales pieniadze to jak udowodniles ,ze twoje ? Przeciez jest wspolnota majatkowa . To co przed slubem to wiadomo ,ze twoje , ale po slubie , jak nie ma intercyzy ? Jak udowodnic ,ze to twoje , a nie wasze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ktos pyta . Tobie zostalo mieszkanie , a zona z dzieckiem wynajmuje , jak sad na to pozwolil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma zrobic jak tu takie sady sa.mamusia to mamusia nie wazne ze sie lajdaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał, że zaznaczał w każdym dokumencie że to jego pieniądze jednego tylko nie potrafię zrozumieć jak można się cieszyć z tego że własny syn jest skazany na tułaczkę z matką. Niezbyt to dobrze o tobie świadczy że masz to w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez pisal ze szkoda mu tylko syna a nie ze sie cieszy.to co mial oddac szmacie mieszkanie i wszystko a sam isc do alberta mieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek87
Niestety ja mam jajka, a to oznacza ze jestem gorszy, nie cieszę się z tego napisałem że szkoda mi mojego syna, jestem w trakcie rozwodu i o syna walczę jak lew dostałem super opinie psychologa sądowego ale żona tez , żona nie zgadza się na opiekę naprzemiena, w sądzie kłamie że romans sobie wymyśliłem i zobaczymy co sąd zdecyduje ale nienastawiam się ze wygram, bo mam jajka. :) pamiętajcie co mówiłem dystans bez tego człowiek by zwariowal. Darowizna nie podlega wspólnocie majątkowej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz stu procentowe dowody na zdradę żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 % to nawet spirytus nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywają się też kiedy chcą się upewnić dla spokoju własnego sumienia. Czy napewno koniec czy jeszcze coś jest. Bo chcą spokojnie zacząć coś nowego z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 Tak ostatni wpis nieźle mnie ubawił, strasznie byli się przejmują czy jest coś jeszcze zanim rozpoczną bzykanie innej haha Dobre haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprawę humoru zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na FB giftforsister. Można wygrać żele, sama przyjemność :) ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem na 100 % , coś tam mam ale nie orzekam o winie, bo wiem że ona wtedy orzekala by o mojej i tak bym się bujal 5 lat, i dla dobra dziecka i naszych relacji niechce tego robić wyciągać wszystkie brudy to masakra, ale kto wie w każdej chwili mogę zmienić wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To autentyczny przypadek. Ale miło, że się ubawiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona probuje sie dobic do swojego bylego,ale miala pecha bo sie dowiedzialem.ostrzeglem ja ze jak jeszczd raz sie dowiem to odejde.nie mam do niej teraz zaufania i warcze na nia strasznie.nie wiem czy jej teraz nie zostawic ale szkoda mi 2 szkrabow.jest duze prawdopodobienstwo ze ona sie wczesniej z nim spotkala.dluga historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były facet często się do mnie odzywa choć byliśmy razem bardzo krótko. To było lata temu, w międzyczasie się ożenił, ma dziecko, a i tak czasem dzwoni i pisze. Powiedział mi kiedyś, że podobno byłam miłością jego życia. Czasem pogadamy, ale nie spotykamy się . Czasem to współczuję jego żonie bo ja sobie nie wyobrażam żeby mój facet utrzymywał kontakty ze swoją byłą. Ale nie ma strachu mam super faceta i to jest najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darowizna nie podlega , ale pisal ,ze zona zostawila mu mieszkanie i kredyt czyli mozna wnioskowac ,ze mieszkanie jest na kredyt , wiec skad ta darowizna ? Interesuje mnie tez kwestia pieniedzy . Zaznaczal ,ze w dokumentach wplacane pieniadze sa jego , ale jak udowodnil ,ze to jego ? Przeciez po slubie jest wspolnota majatkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego męża dobijałą się.> była< sprzed 20 lat! Jak zrobiłam dym,to mnie policją straszyła...ech....brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale wkład własny i część kredytu jeżeli mieszkanie kosztowało 500 tys wkład własny to 80 tys to kredyt 420 tys a jeżeli wpłata była z darowizny to bez problemu można to udowodnić pitem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Por***** chce. Ja zawsze tak robie i to dziala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×