Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka tego topiku to ja

Do zrzucenia 40kg i wiecej

Polecane posty

dzis zaliczone 40min orb+20min cwiczen abs dla zainteresowanych link http://www.youtube.com/watch?v=0hZ4WEWXOwU wczoraj cos mnie bralo i poszlam szybciutko spac wiec nie cwiczylam, zjesc tez zjadlam malutko bo tak mnie gardlo bolalo ze nie moglam przelykac, dzisiaj zjadlam *serek bialy z ogorkiem i pomidorem+kr chleba *jablko+3 mandarynki *jogurt *ryba(filety) z warzywami z patelni a teraz zmykam pod prysznic i do lozia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanka32
Czesc dziewczyny:) Mozna do Was dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho sza ;) Ja dzisiaj mam totalną niemoc. Wykończona jestem a tu na 14 do pracy . Dzisiaj na obiadek standardowo jak co piątek łosoś na oliwie z ziemniakami i jakąś surówką. Jasne, zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez gruba nie chce byc
dziewczyny czy ja moge do was dolaczyc ..tez musze zrzucic 40 kg? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanka32
No wiec witam :) Co prawda nie mam 40 kilogramow do zrzucenia ale czuje taka niemoc,ze potrzebuję wsparcia i motywacji.Mam 32 lata, 163 cm,waze 81 kilo!! Jeszcze 2 lata temu,przed ciaza wazylam 62, czulam sie znakomicie,wygladalam swietnie, uwielbialam siebie i swoje cialo. Teraz nie patrze w lustro bo widze 80 kilogramowego slonia,ze sflaczalym cielskiem :O Dramat Planuje diete 1200-1400 kcal ale ze troche finansowow musze sie ograniczyc to moj jadlospis bedzie sie skladał w wiekszosci z warzyw na patelnie duszonych na parze, zup warzywnych z mrozonek, ciemnego ryzu i kaszy, jajek,serka wiejskiego, ciemnego pieczywa w minimalnej ilosci.Ze slodyczy :D tylko cola ligth. Musze tak komponowac jadlospis zeby wytrzymac na tym przynajmniej pierwszy miesiac. Do swiat chcialabym zrzucic ok 4-5kilo,moze sie uda:)Do tego ok.30-40minut dziennie na stepperze. Po tym miesiacu wlacze tez callenetisc co drugi dzien.Na razie nie dalabym rady,musze sie rozruszac i troche kondycji nabrac:) Pozdrowienia dla wszystkich topikowych odchudzaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrra znow weekend:) u mnie dzis bylo: *2jajka na miekko+2 kr chleba *2 mandarynki *ryz z warzywami na wieczor planuje szkl. kakao wiec wpisuje, kurcze tak patrzac na to to juz wiem czemu nie moge schudnac, kurcze mialy byc 4-5 posilkow reg a tu klops na calego musze sie bardziej zoorganizowac:( do tego 40 min orbiterka tulipanka32-witaj:) i moja propozycja zamiast na slodko cola light to moze szkl prawdziwego soku bylaby lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura w koncu waga ruszyla nie duzo ale jednak cos a dokladnie -1.70co nie powiem podnioslo mnie na duchu i dalo motywacje do dalszych cwiczen:) dzisiaj zaliczony basenik(2 godz) a teraz zmykam na imprezke a moje menu dzis to: *omlet z pieczarkami *jogurt do picia+2 mandarynki *kurczak z grila(biale)+mieszanka warzywna duszona *hyym zgrzesze bo planuje kilka drinkow :)ale o tym jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) jak tam mija weekend? Ja na weselu się nie objadalam, nawet torta nie jadlam ani zadnych ciast. Ogolnie swietnie się bawiłam, swiadek nie zawiodł - (nie lezał pod stołem) Dzisiaj na sniadanko: pół bułeczki z maselkiem i plasterkiem pomidora + zielona herbata ;) Wiecej nie dam rady nic wrzucic,wogole mi sie jesc nie chce ;) jak wrocę jutro to podam wagę, póki co idę szykować się na poprawiny ;-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ostatnio nie mam czasu nawet na necie posiedzieć. U mnie dietowo ok, waga znów ruszyła w dół, już 11kg za mną. Wzoraj kupiłam w rossmanie ocet jabłkowy i od dzisiaj zaplanowałam sobie go brac. Na pół kubka wody dałam 2 łyżki octu. Zaraz potem jak wypiłam zwymiotowałam to wszystko. To jest ohydne, nie dam rady tego pić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam u Was. Jasminek szaleje na weselichu:) mam nadzieję, że znajdziesz tam partnera na studniówkę. Cgosiek gdzie twoja stopka, waga ruszyła w dół to chwal się tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do 23 bedzie rowny m-c:) autorko-zacznij od 1 lyzeczki na szkl wody mozesz dodac sobie odrobinke soku na smak idzie sie przyzwyczaic, pamietam jak ja pierwszy raz nalalam sobie 2 lyzki nawet powachac tego nie szlo nie wiem jak ty to wypilas i wcale sie nie dziwie z efektu ja tez zaczne od poniedz popijac ale tylko szkl dziennie nie chce obciazac zoladka wczoraj poszla butelka bialego wina na 2 wiec nie najgorzej a dzis hyym malo dietowo: *2 kr chleba z wedlina i maryn papryka *lod magnum w gorzkiej czekoladzie *chinszczyzna(ryz/piers z kurcz/kielki/pieczarki/papryka/sos cytrynowo-imbirowy) *3 mandarynki bylam z kolezanka na zakupach wiec moge policzyc 4 godz spacerowania po sklepach(zakupy z przyszla mama wiec asorty. niemowlecy:) bardzo milo spedzony czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) ja znowu powrocilam do dietki;-) wczoraj nie objadalam się duzo, ale wypilam jednego drinka ( nie duzy) ale zawsze to coś jest tych kcal. Ogolnie dobrze się bawiłam, wytanczylam się w miarę a teraz odpoczywam.Powinnam się co prawda uczyć dziś w szkole, ale nie mam siły. A jak tam wasza dietka ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, że się dobrze bawiłaś :) I jak potencjalny kandydat na studniówkę ;)? U mnie dieta dobrze, jeszcze się trzymam ;) Właśnie zbieram się do pracy, więc kończę bo nie mam zbyt dużo czasu ;) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potencjalnego kandydata zapytam dopiero dzisiaj wieczorkiem, czy pojdzie bo poki co to sprzata sale po weselu ;-) ale myślę że się zgodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie rozwiazany. swiadek nie odpisuje ani nie odbiera telefonu. Zrobilam test i sprawdzalam czy mnie unika zadzwonilam z siostry tel do niego ale tez nie odebral ( zobaczymy czy wogole opisze,np jutro) jak myslicie ? troche bym tego nie zrozumiala gdyby faktycznie mnie unikał bo wczoraj i przedwczoraj dobrze sie bawilismy a co teraz by zachowywal sie jak dziecko ? co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mu napisaś w tym smsie? Konkretnie zapytałaś czy pójdzie z tobą na studniówkę czy napisałś czy się spotkacie pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy sie dzisiaj spotkać ogolnie bo mielismy jechać z młodymi na zdjęcia w plenerze, ale młodzi odwołali wiec zapytalam go przez sms,bo nie moglam się do niego dodzwonić,wiem ze moze trochę glupio no ale spotkać sie napewno teraz nie spotkamy bo on pracuje do bardzo późna... rany moglby się odezwać, zadzwonie do niego jutro i zobaczymy czy tez nie będzie odbierać. co o tym myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminek skoro nie odbiera tez innego nr tel to moze naprawde jest zajety, poczekaj spokojnie do jutra i nie nakrecaj sie, skoro dobrze sie bawiliscie to on chyba nie zdziecinnieje przez jeden dzien a nawet jesli nie mialby ochoty z toba pojsc to chyba bedzie na tyle wychowany ze odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis: * na sniad byla resztka warzyw z piersia z wczorajszego obiadu *przez caly dzien(zagoniony)popijalam butelke jogurtu *obiadek to losos z ziem i mieszanka salat *2kiwi zaliczone 40 min orbiterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) u mnie na sniadanko dwa nalesniki z odrobiną dzemu niskoslodzonego, bo mama akurat robila zebym miala na obiadek :) pozniej kawalek dietetycznej pizzy robionej przez przyjaciolkę + owocowa herbata. A co do potencjalnego partnera to się odezwał i powiedział ze pojdzie ;-) a wczoraj się nie odzywal bo poszedl spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz a tak sie stresowalas wczoraj:) to kiedy ten wielki bal? a moze po drodze to jeszcze sylwestra zalapiecie? a jak nie ma nikogo to moze i wyjdzie z tego cos wiecej? u mnie dzis: *mega kanapka(chleb/salata/szynka/jajko/pomidor+kropla majonezu) *jogurt +gruszka *lopatka piecz+piecz warzywa(ziem/cukinia/pieczarki/cebula) wieczorem ew dopisze cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stodniowka jest 12 lutego. On ma motor ktory nazywa swoją dziewczyną i narazie innej nie chce( (tak przynajmniej mowi). Mial jakąś dziewczyne 5 lat ale zostawila go dla innego. A co do sylwestra to czas pokaże;-)Narazie o sylwestrze nie myślę bo to jeszcze daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sylwester daleko to andrzejki blizej:) hahaha moj brat jak go sie kiedys zapytalam o jego nowa dziweczyne to powiedzial ze ma taka fajna i nawet francuzka, jak drazylam dalej okazalo sie ze dziewczyne ma ale bardziej kocha nowy samoch renault:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha niezle, nam na tym weslelu dogadywali ze za rok przychodza na niby nasze wesele, ale cos mi sie nie wydaje zebysmy byli razem :) jako kolega jest bardzo fajny i smieszny, dawał popalić na tym weselu... A wy macie jakies plany na andrzejki ? on pewnie bedzie albo na uczelni bo studiuje zaocznie albo będzie swietował z kolegami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety planow nie mam moze wpadna znajomi bo kiedys tak cos sie umawialismy ale to nie potwierdzone wiec sie zobaczy u mnie niestety towarzystwo sie wykrusza bo albo juz maja dzieci albo w ciazy wiec te szalone mlode lata uciekaja kurcze starzeje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cgosiek : my nigdy się nie starzejemy, wciagle mamy osiemnascie lat i lika miesięcy ;) ! z ktorego Ty jestes rocznika, jesli mozna zapytać :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×