Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Gość derwennna
pozwól ,że docieknę dziaduniu ,łaj dziadek dżek ?????skąd to sie wzięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
I dziwisz się mojej determinacji jak mi ktoś pokrzyżował plany w pieczeniu MAKOWCA? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek Jacek to taki pocieszny stary pierdziel :) z niektórym znanej, radiowej, pieprzniętej rodziny Poszepszynskich. SZAST, PRAST i po wszystkim :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derwennna
A kikki to co to ma znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa lewatywa
Który to ten zdrajca ,gdzie jego foto???chce sie przyjrzeć tej zdrajczej gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derwennna
a lewa lewatywa to nawet nie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopqqq11111
ave, Caesar, morituri te salutant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smacznego makowca
Na dyskotece chłopak całuje się z dziewczyną, tylko ona, co jakiś czas spluwa (jakby się piachu najadła, albo paliła sporty bez filtra). Chłopak w końcu nie wytrzymał i pyta: - Co ty tak plujesz, co chwila?! Dziewczyna, lekko zawstydzona: - Aaaaa, bo przed chwilą robiłam laskę Grześkowi....., a on walił wcześniej w dupę Bożenę....., a ona jadła makowca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopqqq11111
hihihiihiihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
właśnie w takiej formie makowca lubię najbardziej, jak w tym kawale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
nie zniżam się nigdy do takiego poziomu! TO PODSZYW!!!! Żegnam się bo z TROLAMI nie rozmawiam :P Od tej pory to poszywy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
robię tak często,tylko zbieram ten mak i już później nie muszę kupować jak piekę makowca :D to ja prawdziwa NiePenelopa tylko wstydzę się przyznać do swoich upodobań:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopqqq11111
grunt żeby się kręciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płotka zza płotka
no hoooop do góry ,gdzie autorka??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płotka zza płotka
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka znikneła... On chyba wiecej kłamał, niż autorka nam napisala... Może jeszcze odezwie się i napisze nam co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem za ratowaniem ale pod warunkiem że on tego chce musi jej pokazać że mu zależy na ratowaniu tego a nie lataniu po dyskotekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssooooo .....
Niektórzy tu chyba faktycznie myślą, ze to "Moda na sukces" jakaś :O Ludzie, kobieta przeżywa największy koszmar swojego życia- nie wie, jak pozbierać sie po tym wszystkim co ją spotkało i jak dalej zyć. Najchętniej pewnie zapadłaby sie ze zgryzoty pod ziemie , ale musi jakoś funkcjonować - zająć się przynajmniej domem i dzieciakami, że o przebywaniu w pobliżu męża-kutafona nie wspomnę ..... A wy chcecie, zeby wam relacjonowala wszystko po kolei jak na gali boksu nie przymierzając ! Opanujcie się! I jeszcze chcecie foty jakieś śmieszne oglądać:O A moze ukrytą kamerę jeszcze powinna sobie w domu zamontowac i wszystko na żywca puszczać????? A jakie ma znaczenie to czy któreś z nich jest ładne, zgrabne, czy paszkwilowate ????? Czy łatwiej jest wybaczyć zdradę z brzydszą? A moze lepiej z ładniejszą, bo chociaż jakiś zrozumiały powód jest??? Żenada. Albo tak nagle ma sie odkochać i przekreslić wszystko co było do tej pory ????????? Ciekawe czy wam by to sie też udało :O Łatwo jest radzić i wytykać błędy jak samemu w takiej sytuacji sie nie było ! Jak już nie macie nic mądrego do napisania to moze lepiej swojemu życiu sie przyjrzyjcie i swoim mężom, żonom, narzeczonym, czy innym ukochanym. Ciekawe co oni od kilku dni robią, podczas kiedy wy tu sapiecie nad cudzym nieszczęściem, zamiast się nimi zająć. Może akurat też dochodzą do wniosku, czy nie lepiej i was w trąbę nie puscić, skoro poza siedzeniem w necie nie macie nic innego do zaoferowania swoim najbliższym ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooo - tak, tak i jeszcze raz tak! Dzięki! Myślę dokładnie tak samo, uważam, że autorka powinna rzucić ten topik w cholerę, bo tu tylko stado oszołomów siedzi. Pieprzą strasznie i jak stare baby co siedzą pod blokiem i dopytują się : no i jak? no i co? jak poszło?? opowiadaj, opowiadaj! :O fuj. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam pewien przypadek faceta ktory zdradzal swoja zone z ktora ma dwojke wspanialych chlopakow. I do tej pory to robi ta dziewczyna jest z tej samej miejscowosci co ja i widzialam nie raz jak z nia siedzial w barze. Szkoda mi dziewczyny(żony) bo na prawde fajna z niej babka rozmawialam z nim na ten temat a on stwierdzil ze ona jest za gruba wiadomo po dzieciach niektorzy tyja no ale kurwa mac milosc jest na dobre i na zle co to do chuja za powod. Wczesniej byla szczupla dziewczyna a teraz mu sie nie podoba albo ozenil sie z nia z milosci albo z pieknego ciala ktore miala wczesniej nie rozumiem tych facetow zreszta jego bracia to te same ziolka. Po jakims czasie chcial naprawic wszystko dała mu szanse tylko nie wiem po co pewnie myslala ze sie uda ze wszystko sie ulozy pewnego dnia jej powiedzial ze jedzie w delegacje bo on jezdzil tirami a wiecie gdzie sie znalazl w mojej miejscowosci z ta blondidziwka nie cierpie suk ktore biora sie za zonatych facetow dziwki i moja teoria jest taka jesli facet zdradzil nie zawaha sie tego zrobic drugi raz juz mu nie zaufasz i juz nie bedzie tak samo znam to bo sama tez przezylam zdrade ktora wybaczylam i wiecie co ze mnie zrobil totalna idiotke zdradzal mnie gdy tylko mnie przy nim nie bylo skurwiel chcialabym zeby teraz byl sam szmaciaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 129900 lop
a ty kiciakocia pierwsza z poduszką na parapet pędzisz oby tylko podstęp zwietrzyć ,sępie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×