Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Gość A najbardziej zal
a ty znudzona zona w necie od nocy :D ile w tym hipokryzji, tak od rana :D Zrozumiec mozna DziadkaJ. moze sie nudzi ... Ja od rana biore sie za zycie, czego i wam zycze. buziaki;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki serdeczne za zrozumienie!!!! Przepraszam mała, ale nie wytykaj innym sposobu spędzania czasu, każdy orze jak może, a i Ty jak widzę JEDNAK ZAGLĄDASZ! A teraz Dziadek do dziecka pędzi, b ryczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najbardziej zal
Ooooo.... przepraszam, nie jestem mala;p podonie jak Ty nie Jestes dziadkiem;p Niczego nikomu nie wytykam, tylko sie zastanawiam jak bardzo nudne jest zycie rodzinne osoki ktora ma rodzine, pisze o szczesciu i siedzi w necie;p;d Jednak zagladam!!!!!(tak zagladam do tych ktorych bardzo lubie;*, czy jest w tym cos zlego??) pije druga kawe;p;p, dzien mam zaplanowany,nie w necie;p;p Niedobruszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najbardziej zal
Przeprosiny przyjete;p; ) Wietrzenie dobry pomysl, tu pada deszcz;p czesc planow musze zmienic. A Ty oddaj to co zabrales!!!!!;p;p Niedobruszek;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczywiscie pasztet!!!!!
MASZ PRZECHLAPANE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczywiscie pasztet!!!!!
NIE MASZ PRAWA WKLEJAC TU PROFILU... USPOKOJE CIEBIE, TEN PASZTET NAWET NIE ZNA TWOJEGO MEZA. TO BYLO ZLOSLIWE ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej znajomi twierdzą że
jest ślicznotkom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almete
Bardzo, ale to bardzo glupio postepujesz :-( Takich rzeczy sie nie robi, to raz a dwa zeby kogos nazywac pasztetem dla scislosci i uczciwosci wypadaloby pokazac swoje oblicze. Zamiast pokazac przed mezem klase wychodzisz na smarkule :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ty po prostu jaja sobie przez ten cały czas robiłaś? może ty się nudziłas bo mąż rzeczywiście gdzieś był w pracy albo w delegacji a ty z nudów sobie topik założyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana zaczernionat
to jest tylko projekt:o kurwa matoły:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczywiscie pasztet!!!!!
I JESZCZE TYLE ZABIJE!!!! JAK CIE ZLAPIE;p;p nie rob mi reklamy!!!!! USUN TO, MASZ CALE 5MIN!!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczywiscie pasztet!!!!!
jej znajomi twierdzą że MAM LUSTERKO I WLASNE ZDANIE NA SWOJ TEMAT!! A CO SADZA ZNAJOMI TO ICH PROBLEM, NIE MOJ. USUN TOTO;p;p wychodze, jak wroce nie chce tego widziec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campari:( nie robiłam sobie jaj. To nie są tematy na które należy żartować. Po prostu dzisiaj dopiero dowiedziałam się kim ona jest i mnie poniosło. Nienawidzę jej i ona wie za co!! nie musiało się tak stać, ale sama tego chciała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzisz za to ze ktos
uwaza ze Jestes wyjatkowy?? i czuje cos do Ciebie?? zazdrosnik!! nawet nie musisz!!..... popraw sie;p;p usun to paskudztwo;p sprawdze wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze UR...myślałam, że masz więcej klasy...może pora wypisać się z tego lamerskiego portalu społecznościowego dla frajerów i żyć sobie spokojnie? Po cholerę na nią patrzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och! Autorko- jestem z tobą ale muszę cię zganić!!! :O I co, lepiej się poczułaś jak ją zobaczyłaś??? Ja bym tego raczej nie chciała.... niech sobie będzie i żyje :P NIE CHCIAŁABYM JEJ WIDZIEĆ- teraz dla mnie ważne byłoby małżeństwo- i NIC więcej!!! Jacek- 👄 Autorko- każdy ma prawo do błędu- życzę ci aby się WAM ułożyło!- po burzy zawsze jest słońce....KIEDYŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka.mpk
z jednej strony kobieta która wskakuje do łóżka zonatemu mężczyźnie wymaga potępienia, ale mimo to, autorka nie ma prawa tej osoby upubliczniać chyba ale gdybym to ja była na jej miejscu, też działała bym irracjonalnie, miałabym ochotę ja zniszczyć....... nie oceniajmy zbyt pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka.mpk
a poza tym linki się nie otwierają, nie ma co draki robić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettttta
dobrze że dałaś jej foto ,niech mążatki trzymają mężów od niej z daleka .Masz moje poparcie ,ale powiedz jak otworzyć link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko nie tak!! kilka tygodni temu przeczytałam w telefonie mojego faceta kilka sms-ów od tej zdziry. Niby niewinnych, niby nic, a jednak dało mi to do myślenia. Pisałam wtedy z nią w bardzo kulturalny sposób. Rozmawiałam z nią jak kobieta z kobietą. Przysięgała wtedy że nic ich nie łączy i że jeśli on będzie próbował się z nią skontaktować, to da mi znać!! W piątek jak wrócił, to nie powiedział mi z kim spędził miniony weekend, powiedział że to skończone, że mnie kocha i tu jest jego miejsce. Dzisiaj jednak moja mama zadzwoniła na jego telefon i rozmawiałam z nią potem nie oparłam się pokusie i zajrzałam w jego wiadomości. Wszystko stało się jasne!!! a ja zwyczajnie zgłupiałam, miotam się, nie wiem co mam robić. Wiem że zrobiłam głupio i że zabrakło mi klasy, ale ciężko być dama z głową podniesioną do góry w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettttta
Ale jak ją zobaczyć? to naprawdę ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×