Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Gość realnatakaja
dobre dowcipy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realnatakaja
Tez popieram pomysl z badaniami, sama tez sobie zrob badania, zebys miala pewnosc, ze na dzien dzisiejszy jestes czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Moja osobiste zdanie????? Nie mam go ,nie siedzę w głowie tej pani,ona i tak sama musi zdecydować .A badania dobra rzecz.Dziękuję za uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
*moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z rozpędu
autorko - ty jeszcze nie zwariowałaś od tego zamętu??? banda domorosłych psychologów i terapeutów rodzinnych :O zrób tak, nie rób tak, zrób siak, bo ja tak miałam, a on to to, a twój to na pewno coś tam. Rzygać się chcę jak się was czyta. Skąd wiesz, kto tak naprawdę ci dobrze życzy, a kto sobie jaja robi? Nie masz własnego rozumu czy tam serce :P które ci podpowie jak postąpić? Ani ja, ani nikt na tym forum nie zna ciebie ani twojego męża, nie wiemy jak było naprawdę między wami, ale każdy musi się wymądrzać. Cała zgraja "wujków i cioć dobra rada" :O Specjaliści od gumowych dzwonków :P zajmijcie się swoimi rozlatującymi się małżeństwami, zapomnianymi żonami, zaniedbanymi mężami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urtwe
kiedy wraca twój PAN I WLADCA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za jakis czas....
Dziekuje za dowcipy rozbawily mnie do lez. Za autorke tematu nikt nie moze decydowac, to jest jej zycie i jej decyzje. Co czuje jej moz, trudno zgadnac, kwestia charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie siedzi w jej glowie, podsuwamy jej tylko swoje przemyslenia.... To jej zycie, jej decyzja.... a my mozemy tylko z nia byc... chociaz wirtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urtwe
Jakby autorka cierpiała to by jej tu z nami nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za jakis czas....
maz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś się dowiesz kto to był.... inna jest rozmowa przez telefon a inna oko w oko... Biedak nie wie :P ile osób wie o jego zdradzie- pewnie ze wstydu by się zapadł po ziemię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna czy to dobry pomysl, facetowi lepiej calej dupy nie pokazywac....:) A ty pokazałas tutaj całą siebie.... przemysl to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z rozpędu- wpadasz i wypadasz.... Autorka wie jak postąpi- wie co jest dla niej teraz ważne- czytaj więc dokładnie lub.... pędź stąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo i kawałek morza
spadaj stąd podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za jakis czas....
upokorzona i rozczarowana. ta z kropka, a ja napisze TEN, bo mysle ze Jestes..... czy dobrze sie bawisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafię oddzielić ziarna od plew. Piszę tutaj bo potrzebuję rozmowy, a umówmy się; rodzinie i przyjaciołom nie mam się czym chwalić. Tu jestem anonimowa i dobrze mi z tym. Jeden potrzebuje się zaszyć inny musi się wygadać. Na początku wyłam jak głupia, ten niepokój mnie wykańczał, ale dzięki temu że na bieżąco wywalam swoje emocje jest mi łatwiej, już od 2 dni nie ryczę, chociaż serce nadal boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×