Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lillkowa

Stan podgorączkowy u 9-miesięcznego dziceka

Polecane posty

Gość Lillkowa

Moje dziecko jest od rana jakieś rozdrażnione, niechętnie je, płacze, zmierzyłam mu temperaturę i ma 38 stopni. Czy powinnam iść do lekarza? Czy to może być jakaś infekcja proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie nie panikuj
autorko to moze byc objaw zabkowania , a moze jestescie po szczepieniu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka30
być może dziecko ząbkuje. sprawdź czy dziecko ma rozpulchnione dziąsła. no i czy tą podwyższoną temperaturę ma tylko dziś czy od jakiegoś czasu. nam lekarz powiedział, że jak dziecko zabuje to stan podgoraczkowy się pojawia, tylko trzeba kontrolowac czy temperatura nie podskoczy i że jak dłużej niz trzy dni jest stan podgorączkowy do żeby wtedy pójść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik_basik
Spokojnie...obserwuj dziecko, jak temperatura będzie rosła to podaj coś na zbicie. Jeżeli do jutra nie będzie poprawy to wtedy pójdź do lekarza. Może to być jakaś infekcja, nic groźnego, a do jutra na pewno coś się "wykluje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillkowa
Zajrzałam do buźki i faktycznie dziąsła wyglądają inaczej, strasznie ślina idzie więc to faktycznie może być ząbkowanie. Czy powinnam podać dziecku coś na gorączkę żeby ten stan podgorączkowy zbić, co podawałyście w takiej sytuacji dziecku? Chyba i tak wybiorę się do pediatry z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj pediatra uwaza
ze do 38 stopni nie powinno sie dziecku nic aplikowac u dziecka odejmuje sie piec kresek przy mierzeniu temperatury, jak ma powyzej 38 wtedy mozesz cos podac ale ja najpierw skonsutowałabym to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mierzylas dziecku temperature...pupcia to pamietaj ze 5 kresek sie odejmuje....ja tego nie wiedziala i strasznie panikowalam przy goracze tez mam male dziecko zabkujace podaje jej nurofen dla dzieci pomino goraczki pomaga przy bolu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na ząbkowanie
daję dziecku Camilię, wkrapla się do buzi dziecka i to rozprowadza się ze śliną dziecka więc działa bardzo szybko. nam to lekarz przepisał ale jest bez recepty, to jest naturalny lek. możesz tego spróbować zanim pójdziesz do pediatry. no jakiś gryzaczek bo jak dziecko ząbkuje to uciskanie dziąseł przynosi mu ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Kupowałam niedawno termometr Non Contact i nie mogę narzekać. Prosta logiczna instrukcja obsługi, wystarczył tak naprawdę rzut oka chwila moment i już wiadomo było jak uruchomić badanie itd. Podczerwień jak do tej pory się nie zawiesza, szybko wyłapuje wynik, oby tak było dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska
Dnia 21.05.2019 o 12:34, Gość aneta napisał:

Kupowałam niedawno termometr Non Contact i nie mogę narzekać. Prosta logiczna instrukcja obsługi, wystarczył tak naprawdę rzut oka chwila moment i już wiadomo było jak uruchomić badanie itd. Podczerwień jak do tej pory się nie zawiesza, szybko wyłapuje wynik, oby tak było dalej.

Świetny termometr. U mnie jak dziecko płakało, było drażliwe to idealnie się sprawdził. Pomiar bardzo szybki i dokładny. Nie wyobrażam sobie teraz życia bez Non Contact i jego pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Jejku jak juz reklamujecie towar to robcie to w taki sposob by nie rzucalo sie to w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×