Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość wieża melancholii
Tak, XXX to właściwa nazwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Taaaaaak. To miałam na myśli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Może niedziel tu jeszcze dziś zajrzy... Jak skończy swoje OBE ze swoim jakże malutkim młoteczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracallismy kiedys ze szczecina wieczorem i na tej trasie jest stara chatka,z wielkim rozowym neonowym sercem i czerwonymi okienncami:D,elewacja sie rozpada,ale dla samochodow zabraklo az miejsca,ach ci dzisiejsi panowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Bo dobra chatka nie jest zła... A może ta była z piernika? I mieszkała w niej BABA-JAGA? Na pewno dlatego było tam tyle samochodów :P Konsternacja może wiesz coś o tym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie... nie moje klimaty... ja wolę mroczniej... żadnych serc... gardzę takim tanim sentymentalizmem :P Ja nie mam chatki a ponure gotyckie zamczysko... w którym wieje chłodem... dla niektórych głodem... skute jest lodem... otoczone grodem... :D Na serca brak miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Ja chyba jutro już nigdzie nie wyjdę... Jak tu doła nie mieć? Temp. 38,2 K**wa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Chcę wrócić do normalnego życia... Dobranoc... Nie chcę mi się już nawet gadać... Szlag by to trafił wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnił :D Ale to nie były koszmary... :D PS. zamknijcie mnie gdzieś, dzisiaj mam ochotę pleść jeszcze większe głupoty niż wczoraj...co już się chyba zaczyna ujawniać:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co tam miało być w tym moim różyczkowo-młoteczkowym śnie takiego brutalnego...? :P Bo urwałeś w najciekawszym momencie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Witam wszystkich... Piszcie głupoty piszcie... ja sobie poczytam, to może mi się humor poprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×