Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Synów legitime natos nie mam, fortuna daleko, bo aż w Turczech, gdzie mi ją pogańscy komisarze kradną, i żyję jako sierota na tym świecie, a na starość chyba do pana Podbipięty, do Myszykiszek na rezydenta pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhmm... faktycznie! Zerwikaptur, nie wiem, co mi się przyplątało :D A do Ciebie nic nie zawitało tej nocy? Wszak wypuściłam moje strzygi na wolność, żeby sobie pobiegały biedactwa przed 1 listopada - wtedy to po świecie już wszystkie dziwactwa wędrują - a moje maleństwa ścisku nie lubią :D Wspominałam im, żeby dookoła Łysicy sobie poszarżowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie, już całkiem, bez żartów :P to raz siedzę sobie w nocy przy komputerze, tak mam biurko że akurat widok w kierunku drzwi, no i taka biała postać widziałem jak przeszła przed moimi drzwiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Krywaniuuuuu, Krywaniuuuuu wysoki....Lecom, płynom nad Tobom obłoki... Tak się tocy moja myśl... Jak łone... Myśli moje, myśli niespełnione To Ci mogę zaśpiewać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drzwi do pokoju niedaleko balkonu... i jak byłam mała i nie mogłam spać, to obserwowałam jak się światło księżyca odbija w szybie... układało się w kształt takiego trapezu... i ja sobie wyobrażałam, że o moje drzwi oparta jest TRUMNA :D i co się w tej trumnie znajdowało wg mnie? zwłoki mojej prababki :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłoki prababki :O To moja prababcia jak była mała miała koleżankę. Ojciec tej koleżanki był pijakiem i się powiesił. A potem jak się obie razem bawiły to im się pokazywał, zdejmował sobie głowę i rzucał w nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,no nie ma to jak 10 dzieciakow przed wejsciem o drzwi krzyczacych o cuekierki,trocho to dziwne,podchodzi pod wtarrgnecie,bo nie mielismy dyni wystawionej,ciekawe co by sie stalo jakby moj pies pogryzl ktoras z tych osob:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mnie wkurza ta tradycja z cukierkami :P to takie 'niepolskie" :P 1 listopada w polskim wydaniu wygląda zupełnie inaczej, a ludzie na siłę starają się robić wszystko żeby u nas było tak samo 'cool' jak na zachodzie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×