Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość wieża melancholii
Też jestem głodna :P I idę po sałatkę :D Pijana jedz !!! Nie żałuj sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie przypomiala mi sie historia o moim kuzynie(tylko dlatego,ze dzis do nas wpadl),na jego urodziny wszyscy pojechali na morze,no i chlopak sie upil,odprowadzaja go do auta i widzi jakies dziewczyny,no i krzyczy ale by gdybym jej kopala w dupala dal,to by wyleciala na kosmos:D,pozniej zatrzymuja sie na stacji benzynowej,on widzi jakis karkow(faceci grubsi niz wyzszi) zaczyna krzyczec,ej ty grubasie,oni kieruja sie ku samochodowi a ten krzyczy,a kopala w dupa nie chcecie??:D pozniej mijaja auto policji,a moj brat zeby sie uspokoil,bo jeszcze nas zatrzymaja,a on,nie boj sie mam na na nich sposob,sypne im 20 zl ale w drobnych,by dluzej zbierali,damy im kopala w dupala i uciekniemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Ja jedzenie trzymam w lodówce, ale co kto lubi :p Ale żeby aż garaż??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie u nas jest jakiś armagedon...:D Ojciec pouczał ekipę, jak ma remontować... oni znosili to cierpliwie... i robili, co im kazał :P Ale ten w końcu i tak stwierdził, że sam zrobi lepiej... i teraz utknęliśmy w martwym punkcie i pewnie na Boże Narodzenie nadal będziemy w czarnej dupie z tym wszystkim...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Remonty mają to do siebie, że działają na nerwy... a efekty, niestety, bywają różne... Uwielbiam tatusiowe elektromonterowanie :P Oni wszystko wiedzą najlepiej, a brzoskwiniowy kolor przypomina... nie brzoskwinie, w każdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Oj tam nóżka, raczka... Ciekawy jest ten dreszczyk emocji, który wnosi Konsternacja... Nie wiadomo jakie jeszcze ma skłonności :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce poznac wszystkich jej zdolnosci:D ja chce jeszcze potrafic spac w nocy,a nie zastanawiac sie,kiedy wyciagnie swoj odkurzac i zapuka tipsami do mych okien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Konsternacja Ty nie przeginaj... Nie schlebiaj sobie, jak już mówiłam to czysta ciekawość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem staromodna... wolę miotłę a tipsami się brzydzę... usłyszysz zgrzytanie mojego wściekle czerwonego paznokcia przesuwającego się po Twojej szybie - efekt lepszy od pukania...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
OŁ NOŁ... ONA ma tipsy??? I od dziś nie będę już normalnie spała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millllla
pierr o syopenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawisnę jak nietoperz, bo moja zgrzebna szata od Armaniego opadnie na dół i obnaży moje...babcine pantalony :D Nie, nie, nie :P Żadnego zwisania, fundnę sobie koronki... pończochy... a wtedy będę mogła zwisać nawet na światłach na jednej z głównych ulic w jakimś dużym mieście, ale w pantalonach? Zapomnijcie, nawet w środku lasu mnie na to nie namówicie...;P I ja nie noszę tipsów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Konsternacja widzę, że u Ciebie jest tak jak u mnie. Skromność to Twoje drugie imię, zaraz po Doskonałości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
A jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×