Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

przy grobie moich dziadkow spotkaly sie wszystkie ciocie(wraz z moja mam) wygladalo to jak zlot czarownic:D,uwazaj Konsternacjo bo cie wygryza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Mówiłam Wam, że uwielbiam Was czytać... :P Tylko bez skojarzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
I znów robi się mrocznie:P kołki i inne gadżety się pojawiają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Do tego dojdą laleczki :p gumowe pewnie tym razem... :p młoteczek już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym położyła moją rączkę na jakimś młoteczku....:P Potrzebuję przybić gwoździa do ściany :D Bez skojarzeń...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wcale nie potrzebuję tyle czasu na wyszykowanie się - godzinka wystarczy żebym wyglądała jak bogini...:D Dzisiaj miałam 20 minut - i pojechał chochoł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to, że wolę różyczki to już wasza nadinterpretacja... Wolę młoteczki... młotki.... młooooty...:D Zrozumiano...? :D Spodobało mi się jak Pijana napisała "Nie prowokuj jej". To przyjemnie POŁECHTAŁO (:P) moje ego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały młoteczek jest idealny do przybijania gwoździ do ściany .... tylko bez skojarzeń :P Parafrazując porucznika Grubera zapraszającego na przejażdżkę swoim małym czołgiem... czy chciałabyś pobawić się moim małym młoteczkiem? bez skojarzeń oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikt mnie nie wygryzie... Jestem arcywiedźmą na najbliższe tysiąclecie... więc spokojne wasze rozczochrane :D Baba-Jaga-Konścia nie da was skrzywdzić...:D Chyba że mi podpadniecie, to wtedy sama was dopadnę... a wtedy módlcie się o szybką i bezbolesną śmierć... różyczki i młoteczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Niedziel poleca się, normalnie jak produkty biedronki :D A ta znowu swoje... Konsternacjo, jak to jest żyć w tak ogromnym samouwielbieniu? Mi z tym świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też... fantastycznie mi...:D A skoro już teraz mi fantastycznie to aż się boję pomyśleć, co będzie jak Niedziel użyczy mi swojego młoteczka (do przybijania gwoździ oczywiście) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Niedziel a ten młoteczek Twój to ogólnie dostępny jest??? Czy tak tylko dla Konsternacji? Nie żebym go jakoś potrzebowała, czy chciała, czy... TEŻ CHCĘ TAKI MŁOTECZEK!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieżo, tobie też mogę użyczyć swojego młoteczka :P jakbyś kiedyś miała jakieś gwoździe do wbicia... w ścianę na przykład... to wiesz w jakim temacie mnie znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
No właśnie, ale podoła, wymagająca Konsternacja... Ja równie wymagająca... Tzn nasze gwoździe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
...wszyscy mają młotek, mam i ja... :P No, ale żeby sąsiad też??? Niedziel wytłumacz nam jak to jest z Twoim młoteczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×