Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość wieża melancholii
Nie wiem jak Ty Konsternacjo, ale ja właśnie na to liczyłam, że on przed wbijaniem gwoździ z niepozornej zabaweczki staję się twardzielem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty tak trenowałeś dzisiaj wściekle po swoich "cmentarnych obserwacjach"? :P Napatrzyłeś się na cmentarzu na du...że trumny (:P) i masz ochotę ciągle coś przybijać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opis mloteczka:mloteczek wyposazony jest w MIEKKI,WYPROFILOWANY uchwyt,dziecko uderzajac mloteczkiem wlacza swiatelko i mloteczek WYDAJE Z SIEBIE NIESAMOWITE DZWIEKI...padlam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podołałaby nawet z młoteczkiem-MIENTKIEM :D w końcu jestem wiedźma i znam różne zaklęcia :D Ale skoro on sam z siebie jest TWARDEK - to potraktujmy to jako miłe... udogodnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhh tylko jedno mnie frustruje... przy całej sympatii dla pijanej i wieży... Ja jestem skąpiradło i nie cierpię się dzielić...:D Zawsze się boję, że ktoś popsuje moją zabawkę czy coś... z młoteczkami chyba mam tak samo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Konsternacjo, ale Niedziel jest nasz, nie tylko Twój...wiec jego młoteczek też idzie do podziału :P Ale zawsze możemy rozwiązać to inaczej... Wyczarujesz sobie inny :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Niedziel - miszcz frazeologii polskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm wieża... zastanawiam się nad tym wyczarowaniem sobie innego... młoteczka... Przeszukałam księgę zaklęć... i nie ma nic!!! :O Już łatwiej będzie mi zamienić Ciebie i Pijaną w ropuchy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Konsternacjo chcesz nam o czymś powiedzieć??? Nie krępuj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz powiem wam o urazie z dziecinstwa,kiedys przedszkolanka kazala nam przyniesc ulubiona zabawke,przynioslam moja najukochansza lalke barbi i zapomnialam ja zabrac do domu,co sie stalo nastepnego dnia? inna grupa rozebrala ja,chcialam zabic kazdego,wpadlam w szal i mama musiala mnie przed wczesnie odebrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Ze mną już nie będziesz miała dużo roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Pijana na pewno do teraz budzisz się w nocy z krzykiem... Biedactwo :* ps. kupili Ci nową lalkę, czy bawiłaś się tamtą? Ja bym jej już nie ruszyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem wygłodzona... studia - ciężki, biedny okres w życiu każdego studenta... A weź Pijana, to był koszmar z tymi ulubionymi zabawkami w przedszkolu... Mi moją popsuli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Wszystko ma dobre strony, ja muszę siedzieć teraz w domu :p Jestem najedzonym studentem... :P hahahaha (szyderczy śmiech) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo widzisz Konsternacjo... mój młoteczek jest jedyny w swoim rodzaju i mam na niego wykupione wszelkie patenty... były u mnie kiedyś wiedźmy co chciały licencję kupić żeby móc zaklęcie na wyczarowanie młoteczka ułożyć... ale mnie się kupić nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już w przedszkolu zabawiałeś się młoteczkiem...? :D Jak stałeś w tym kącie...? :P I inne dzieci nic nie zobaczyły? :D W sumie - niewinne istotki to nie wiedziały na co zwracać uwagę... ale pani też nic..?oo rety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×