Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Ennio Morricone - Uwielbiam go! Szczególnie za "Padre Ramirez" i "Chi mai" :D Ale to też ładne, co wysłałeś. Widziałeś ten film? Ja słyszałam o nim dużo dobrego - kolega powiedział mi, że na pewno spodobałby mi się zły charakter stamtąd...:P Ale jeszcze nie widziałam...:P PS. wyobrażenia z młoteczkiem i różyczką były na tyle daleko posunięte, że nie zamierzam się tutaj nimi z wami dzielić :D PS. witaj Pijana i witaj Wieżo! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film jest genialny, western a właściwie to antywestern :P z elementami filmu przygodowego - szukają ukrytego skarbu. A scena w której leci ten kawałek z linka... można się wzruszyć... obóz dla jeńców z wojsk Konfederacji, ci jeńcy to grają, a w tym czasie Brzydki jest "przesłuchiwany" przez Złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstaliście swoje na cmentarzu? Ja myślałam, że pierdolca dostanę... ojcu się zachciało iść na procesję... jechaliśmy na ten cmentarz na złamanie karku... nie wyszykowałam się przez to należycie i moja próżność nie mogła być zaspokojona... Okazało się, że przyjechaliśmy za wcześnie (!) i musieliśmy stać tam godzinę (!) a procesji nie było w końcu i tak (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Leżałam cały dzień w łóżku... Paradoks... Kiedyś robiłam wszystko żeby zostać w domu... Dziś chciałabym z niego wyjść... Pocieszcie mnie jakoś!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam,ogladalam z rana,zycie jako smiertelna choroba przenosza droga plciowa,pozniej znachora,pozniej szybko sie szykuje,schodze z gory juz gotowa a co do mnie mowia? poczekaj bo wlasnie obiad zaczelismy gotowac,no i poejchalismy w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zastanawia mnie jak to jest... jak w tamtym roku było 1 zimno, to i było na co popatrzeć na cmentarzu, a w tym roku ciepło to wszystkie kobiety tak stosownie do dnia poubierane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieża! Wydobrzejesz w końcu i jak wyleziesz na dwór po długiej na nim niebytności, to Cię w domu przez tydzień nie zobaczą! :D Niedziel, zazdroszczę podejścia staruszków...:O Mój ojciec robi się jakiś nabożny chwilami - dewocieje na starość - i jak do kościoła nie chodzi, tak dzisiaj przy tym grobie myślałam, że będzie sterczał do rana...:O Pijana, zazdroszczę wyszykowania :D Ja pojechałam jak chochoł jakiś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel, to Ty na cmentarz nie poszedłeś do dziadzi/babci tylko się za dupami rozglądać? :D Już kafeteryjne różyczki Ci nie wystarczają? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×