Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Moje postrzeganie rzeczywistości zostało właśnie przez Ciebie zachwiane...Ja w piątek wieczór piję albo robię nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijana będzie miała ciacho... ale jej fajnie... a dla mnie zostaną same stare pierniki albo zakalce, znając konściowe szczęście...:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w piątek się nie uczę... prędzej bym zdechła z frustracji niż w piątek wzięła się za jakieś książki...:D Już wolę marnować czas na kafełe...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę to powiedzieć, chociaż aż drapie jak przechodzi przez gardło a ręcę drżą muskając klawiaturę... :O Masz tu rację Konścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :P ja dzis mam zamiar pić i śpiewać rzewne piosenki, a jak już mnie siły opuszczą to jakiś film zobaczę. Szkoda tylko, że nie ma kto mi po to wino pójść i sama muszę do sklepu pojechać :( ehh, nie chce mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu Kostancja!!! W życiu. Rację mam ja. Tobie mogę tylko przytaknąć jeżeli, jak wyzej, podzielasz moje zdanie. Hahaha :D Pośpiewajmy razem zatem :D Ja się nie napiję bo na lekach jestem. Przeziębiłam się jak zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://janfil.wrzuta.pl/audio/2y4eTfCWxBn/ekt_gdynia_-_piosenka_dla_mojej_dziewczyny Na przykład taką szantę bym sobie pośpiewała... W krakowie jest taki pub... "stary port" Lubię jego klimat... żeglarski wystrój... fajnie mi tam... i szanty lecą... a czasem ktoś gra na żywo na pianinie... Właśnie tam słyszałam tę szantę po raz pierwszy. Posłuchajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź się niedziel tu nie panosz za bardzo!!! :P I jak Sarasate? Przesłuchany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karę? Weź nie obiecuj bo się rozochocę. Jak czytam karę to od razu widzę młoteczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Konsternacjo nie udawaj ograniczonej...Nie wierze, że nie widzisz mojej mądrości... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym poszła do takiego klubu z szantami, ehh, nieuczciwe... Jadę po to wino, a potem wam pośpiewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Morze i wiatr, na dobre i na złe, Przez wiele lat szukałem, znalazłem. Miła, błagam, nie zrozum mnie źle. Kocham Cię tak, jak swoje przestworza Pokochał wiatr, a jednak, o Morzu, Nie wiem, czy miłość to też, czy zew?" :D Achhh, rozmarzyłam się...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę chwilę spać :D Bo mi się oczy zamykają :O Marzcie, piszcie, dyskutujcie, Mentirci nie obgadujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×