Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Podebrałam tacie z popielniczki...:D I mnie nakryli na tym... A jak miałam 4-5 lat, to znalazłam puszkę po koncentracie pomidorowym i zaczęłam sobie nią podcinać żyły, bo gdzieś w telewizji widziałam, że tak robią... wujek mnie nakrył... i jestem dzisiaj z wami... Byłam najmłodszą samobójczynią w historii świata być może...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja notorycznie próbowałam się powiesić na przedłużaczach różnorakich. Ewentualnie zginąć przez uduszenie - worek foliowy na głowę i tak chodziłam po domu. Mama chodziła w ciągłym lęku, czy córcia dożyje kolejnego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel... uduszę Cię...:D Wykrakałeś... Wyłączyłam komputer i próbowałam usnąć... i nic... Cholera, teraz będę się męczyć pół nocy...:P Mam nadzieję, że będziesz miał koszmary... albo coś Cię będzie uwierać... albo łóżko Ci się zarwie... albo...albo :P W każdym bądź razie ja jestem bezsenna...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
Mam pytanko, ale jezeli odpowiedz ma byc nieszczera, to nie odpowiadaj wcale. Na jaka litere zaczyna sie twoje imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
pytanie chyba jest z tych malo skomplikowanych.....A ja jestem jedna z tysiecy pomaranczy na kafe. Nalegam na odpowiedz, ale wylacznie szczera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mogę poznać powód, dla którego tak bardzo zależy Ci na odpowiedzi...? Przy czym jeśli odpowiedź ma być nieszczera, to nie odpowiadaj wcale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
a skadze ta konspiracja konsternacjo? Bo widze, ze na kafe, wsrod czarnych nickow panuje wystepuje tendencja do deprymowania pomaranczy jako ze sa tacy wygodnie anonimowe, a ci czarni, to niby lepsi, bo nie boja sie mowic o rzeczach we wlasnym imieniu. A moje pytanie stad, ze mam wrazenie, ze mam pomysl, ze jestes kims kogo znam. Ale mam swiadomos, tego ze w necie sa miliardu ludzi i moge sie mylic. Dlatego pytam. Ale po tym wyjasnieniu, domyslam sie, ze i tak nie udzielisz szczerej odpowiedzi w obawie przed zdemaskowaniem. Wiec chyba spalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
sorki za powtorzenia, ale pisze gadajac przez telefon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, prawdę powiedziawszy to przerażające...:P Chwila, chwila... co ja tutaj wypisywałam..hm... różyczki, młoteczki, góry, muzyka...znowu różyczki i młoteczki... no wstydzić się nie mam czego... Ej, a lubisz hipotetyczną mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
no to jak z tym imieniem? to jest tylko pierwsza litera? To chyba nie tak duzo, a juz na pewno nie za duzo dla takiej odwaznej, zaczernionej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
ewentualnie zadowole sie pierwsza litera miasta w ktorym obecnie mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo licho nigdy nie śpi, Mentirciu :P Mantirciu Ty sobie żarty ze mnie robisz teraz? Pisząc jako pomarańczka przeurocza...? :P Czy mam już manię prześladowczą? :P Ej, a jakie konściowe przymioty sugerują Ci, że mnie znasz...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko, to jakże czytasz topełe...? Ja tu podałam wszem i wobec jak się owe miasto zwie...:P A Ty jak masz na imię? W ogóle... samiec żeś czy samiczka...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żarty sobie chyba robisz ze mnie :P Po co miałabym chcieć literę miasta skoro wiem w jakim mieście mieszkasz... Nie podejrzewasz mnie chyba i brak logicznego myślenia :P Licho nie śpi a Mentira wyspana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×