Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

konkurs na najtragiczniejsza osobe(plci meskiej) na kafe:D,ale co to za konkurs skoro nic w ramach nagrody nie ma,moze dostanie najtragiczniejsza dziewoje na kafe i beda zyc dlugi i nieszczesliwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole z mama sie dzis poklocilam,czasem zachowuje tak dziecinnie:O, nawet gorzej ode mnie,focha puscila i nie bedzie sie jeden dzien odzywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze topik,o dziewczynkach,ktore w wieku 13 lat ida do lozka z facetem,a pozniej pytaja sie na kafe,czy nie za wczesnie,to mnie az kurwica bierze,ja w ich wieku bawilam sie lalkami i pilnie uczylam w szkole:D a tekst przeciez my sie kocham:O,paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak samo mają...:P Więc znam ten ból. Chociaż teraz mam ten luksus, że nie mieszkam z nimi i w domu bywam raz na jakiś czas...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mnie to rozwala. :) Mnie w wieku 13-14 lat trochę podobał się jeden chłopak... fajny był - taki "wyluzowany". Dzisiaj ma sprawę w sądzie za gwałt. Tak więc jak na dłoni widać jak można ufać swojemu 13-letniemu rozumowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff a już myślałam, że to tylko u mnie tak jest...:P Dobranoc Pijana:* a zjeżdżam raz na 2-3 tygodnie. Ostatnio częściej - bo wolnego dużo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×