Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

hejka, Widzę, że sam sobie natrzaskałeś 160 wpisów !!!! Nie jest głupio pisać do siebie ???? Co ty taki smutas jestes ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedni model skarpet ????????????? nieźle jesteś poryty !!!!!! Skarpetka jak skarpetka !!!!!!!!!!!!!!! Idę spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsternacja wystraszyła się chyba moich hemoroidów, zresztą niesłusznie bo te okazały się najzwyklejszym małym pryszczem który wyskoczył w tak nietypowym dla siebie miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem nowa jestem ... Jakoś nigdy nie wchodziłam na takie stronki, ale ostatnio weszłam tu przypadkiem i już zostałam ;) Tylko nie obczajam jak mam usunąć temat, którego już nie chcę !!! Wpisałam tematy a chcę je usunąć - pomożesz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wstydzę się, ale niektórzy bzdury piszą i chciałam skasować - a nawet już nie pamiętam ile ich tu wsadziłam .... nie czaję tak na początku o co chodzi - potem narobię głuupstw i dalej samo leci ;) A serialu nie oglądałam ! Chyba że jest to ten bananowy doktor co ma brata i on leczy ludzi prywatnie i ma szalone przygody ;) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie ten doktor... nie kojarzę nawet tego doktora o którym piszesz. Ten serial dzieje się w małym miasteczku w Kornwalii i jest o takim "dziwnym" doktorze. Taki angielski humor. Naprawdę świetny serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ludźmi co mieli imiona jak kwiatki ??? z ta stara ladacznica i jej przyjaciólkami różą czy tam begonia ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×