Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość pytanie do konsternacji
no coz, juz byl pomysl zeby zaczernic nick, i dolaczyc do grona tych "lepszych", ale jak widze, za czarnymi literkami nie kryje sie jednak zadna wyjatkowa odwaga cywilna. a dlaczego tak bardzo boisz sie ze moge wiedziec kim jestes? Odpowiesz mi znowu pytaniem? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
byc moze nie dane bylo mi trafic na ten akurat post, w ktorym piszesz z jakiego miasta jestes. Wiec skoro to nie tajemnica, to moze przypomnij dla mnie specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
jestem samczykiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
no domyslam sie, ze pomimo czarnego nicka, nie masz ochoty pozbywac sie calkowicie anonimowosci, ale sama pisalas ze z miastem sie nie krylas, wiec moze po prostu powtorz raz jeszcze, to co juz kiedys napisalas. A tak powaznie, to tez mi sie kiedys wydawalo ( a raczej uleglem zludzeniu) ze kafe jest calkowicie anonimowe, i ze posty trafiaja do kompletnie obcych nam osob. Ale zdarzylo mie sie juz kilka razy ( 3 dokladnie), ze po jakiejs wymianie, okazywalo sie, ze pisze z osobami ktore znam osobiscie. Przerazajace, wiem. Ale nie ma sie co dziwic, bo jesli wpisze sie w google jakies luzne pytanie, to przewaznie wyniki z kafe sa na jednej z pierwszych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
Zaskocze cie, Krakow sie zgadza!!!! A co z ta litera z imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odp
Właśnie przeglądam komputer mojej siostry. W zakładkach ma ten temat i forum. Najprawdopodobniej występowała tu, jeżeli w ogóle pod nazwą „wieża melancholii Taki nick wyświetla się przy dodawaniu odpowiedzi do tematu. Proszę odpowiedzcie mi, czy tu się wypowiadała. To bardzo ważne. Nie chcę darmo czytać 100 stron forum, jeśli jej tu nie było, stąd moje pytanie. Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera... i akurat na mnie padło... Nie wiem, czy ktoś sobie robi jaja dzisiaj... czy co.. ale ja to mam zawsze pecha...:O "Wieża" się wypowiadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odp
Od dawna? Proszę o wskazówkę, to naprawdę ważne. Chciałbym wiedzieć dlaczego to zrobiła. Może tu coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to nie jest zagranie "Wieży", której się nagle zaczęło bardziej nudzić. Wtedy bym się wkurwiła. :) Mój niedoszły znajomy się jednak wykruszył? chociaż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
o nie nie, kochana. Nie ze mna te numery. Jezeli tylko dlatego, ze przyznalem sie ze jestem facetem, wydaje ci sie ze mozesz stawiac warunki, to nie bedziemy sie tak bawic. Sory, ale za stary jestem na to, Pytalem z czystej ciekawosci bo zauwazylem koincydencje, ale nie zalezy mi na tym az do tego stopnia zeby dac sie podbierac malolatce. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odp
Jakie zagranie? Dziewczyno! Zresztą nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
poza tym, to w czym za dobrze bym mial? Przeciez podajac miasto, powtorzylas tylko to co juz i tak inni wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o odp
Dziekuje za wskazówke. Nie ok, ale mam nadzieję, że wyjdzie z tego. Moja siostra próbowała się zabić - proszki nasenne. Żyje, ale jest w śpiączce polekowej. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego. ja nic nie widziałem!!! WOlała rozmawiać z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytajże uważnie. Napisałam, że miałbyś za dobrze, gdybym podała pierwszą literę imienia. Nijak to się ma do miasta, o którym i tak już wszyscy wiedzą. :) Swoją drogą... jeśli moje warunki Ci nie odpowiadają, to wiedz, że "małolatka", jak byłeś uprzejmy mnie nazwać, na Twoje raczej nie przystanie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
"Czytajże uważnie. Napisałam, że miałbyś za dobrze, gdybym podała pierwszą literę imienia. Nijak to się ma do miasta , o którym i tak już wszyscy wiedzą. " ...no wlasnie o tym pisalem. stawiasz warunek ze sam sobie mam zgadywac bo jak podasz litere z imienia to bedzie za dobrze. Oj Konsternacja, po twoich postach mozna by pomyslec ze rozgarnieta z ciebie dziewczyna, ale w tym ostatnim to sie rozkladasz zupelnie. Ale mozna wyjatkowo przymknac oko, pozna pora i roznie ludziom wychodzi. A ja mam coraz wieksze wrazenie ze jestes osoba o ktorej myslalem zadajac pytanie w pierwszym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do konsternacji
:) "czytajze" - ty musisz byc z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×