Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Niedziel udawał "pytanie do Konsternacji" :D Swoją drogą już mi nie wyjaśniajcie... Nie widziałam jednego wpisu... i te uczucia wyższe wydały mi się z dupy wzięte. :D Ale już wiem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Nie... kiedyś lubiłem na pomarańczowo... ale... pisałem wam już że zły macie na mnie wpływ... teraz to się ograniczam do tego topiku i jednego nicka... kiedyś było inaczej... ale się zmieniłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja cos poudaję?? Tylko co (i tu myśli drapiąc się po główce ) Nie wiem, ale jak cos to Wam powiem i poudaję. A co:P Nie będę gorsza. Już myslę o złożeniu łóżka... :D są postępy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... niestety na gorsze :O Już nie truję dupy na całym forum w każdym niemal temacie jak dawniej i już nie zakładam kilku tematów pod tytułem mam doła w ciągu jednego dnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel nie dołuj się (jak to nienaturalnie brzmi) :D Z nami jest lepiej :D i tylko my jesteśmy w stanie zrozumieć filozofię młoteczka i różyczek. Pamiętaj o tym (macha wskazującym palcem Mentira) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo. Nie mam tipsów a naturalne długie paznokietki :P (hahaha) I dziś są śliwkowe :P (Mentira robi "nunu" ze sliwkowym paznokietkiem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu mam doła, znowu ty Pijana... musiałaś to pisać? "Niedziel a kto to jest?"... kiedyś na tym forum były tematy o mnie których ja autorem nie byłem... a teraz... "Niedziel a kto to jest?"... mam doła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze, ale nie przyzwyczajaj sie :P Ja tu jestem od dręczenia przecież :D Głównie Konsternacji, ale Ty też się możesz załapać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niedziel!!! Szacun :p "nudny i w ogóle nieśmieszny" :P Panienka (bo to chyba kobita pisała, nie chcę mi się już sprawdzać) nie czyta naszego tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee autorka bloga to jakaś neurotyczna baba, bez poczucia humoru i dystansu. Wszystko bierze zbyt serio... :P Widać po sposobie w jaki pisze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Konścia to tak dla zasady, tak jakoś wyszło od początku :P Niedziel udusiłabym Cie takim okładem (śmiech z podniesioną brewką) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel sledzi blogi,Koncia uwazaj na niego,mowi,ze idzie spac? dobre sobie,pozniej przemienia sie w tajemnicza pomaranczke i... reszte juz sama wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niedziel niedziel. Za to powinna być kolejna kara!!! Nie można być takim narcyskiem :P Nawet ja jestem mniejszym... No i konścia nawet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×