Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Cholera go tam wie, kim on jest...:P Ejże, on pisał, że mnie po zdjęciu poznał... Wiedziałam, że nie powinnam była go dawać...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ja nadal się zastanawiam, co Ty tam wtedy wymyśliłeś... No dobrze... powiem Ci... ale policzki me mają kolor purpury :P Otóż... ...Miałam napisać, że jak tak sobie czytam ten topic... to w moim ogrodzie... jest poranna rosa na różyczce :P Jednak! To nie miałoby nic wspólnego z prawdą... a byłoby jedynie zabawną grą słów :P Gdybym to napisała... ...czego nie zrobiłam oczywiście. Teraz Ty! Mów, co wtedy wymyśliłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejże: znaczenie:okrzyk o treści emocjonalnej wyrażający niedowierzanie lub przestrogę homik_mc, 2004-10-25 dopuszczalność w grach:tak występowanie:Słownik ortograficzny języka polskiego - Muza 2001, 2005, 2006 - T. Karpowicz odmienność:nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj, poczekaj... to jeszcze o wujku Niedzielu masz powiedzieć, bo wczoraj chyba nie powiedziałaś.... i jeszcze masz zmusić Pijaną żeby powiedziała co ją nie zdziwiło... bo jak nie powie to ona będzie wiedzieć a ja nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale rozumiesz mnie chyba...? Ja powiem... ona nie powie... ona będzie wiedzieć bo pewnie przeczyta... ja nie będę nic wiedział... niestety to od niej też zależne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×