Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Wiesz ja też mam jeszcze dobry wzrok... nie wpadam na każdą przeszkodę na swojej drodze :D tylko trochę niedowidzę :D Do komputera, do telewizora, do samochodu... to noszę okulary, a tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konścia po maturze zapisała się na kurs - a jakże - do znajomych rodziców (!), którzy w ekspresowym tempie obiecali zrobić mi ten kurs...:D Nie zapytałam co dla nich oznacza słowo "ekspresowy" i to jak widać był błąd, ponieważ na jedną jazdę czekałam miesiąc (!). Tymże oto sposobem wyjeździłam tylko 8 godzin... Potem przyszły studia... wyjechałam do Krakowa (no a tutaj, to nie ma bata, żebym zdała) i tak mi się to wszystko rozciągnęło w czasie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nadal nie mogę sobie jeździć samochodem... i bardzo mi z tym źle...:O Ale Ci co mnie znają, mówią, że to nawet dobrze... dla przechodniów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halka ze strasznego dworu
fajny temat, jestescie nawet smieszni czytam was czasem "konscia" wydajesz sie byc mila, fajna, wrazliwa i madra dziewczyna, jestem twoja faanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegrałem życie... wszyscy mają pracę, studiują zaocznie, mają samochody, dziewczyny... a ja? student dzienny... bez dziewczyny, bez pracy, bez samochodu... przegrałem życie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... wszyscy pewnie teraz gdzieś balują... tylko ja jeden na kafeterii siedzę... ale wiadomo... największy pszegraniec... to co innego może robić w sobotę wieczór :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulalala! Mam kafetełową fankę! (Miejmy nadzieję, że lubi różyczki, miejmy nadzieję, że lubi różyczki!) Halka... a powiedz, czemu mnie lubisz... pooowiedz mi:D Niedziel, przykro mi - Twoja sława minęła - pora na Konścię :P I nie zabijaj się z tego powodu... Ze studiów Cię wyleją, samochód ukradniesz a dziewczynę odbijesz i będzie bez problemu...:P A jak już chcesz łykać jakieś dropsy na większą skalę - to połknij sobie niebieskie pigułki...:D viagrę jakbyś nie wiedział...:P Przynajmniej ostatnie chwile młoteczka będą wielkimi chwilami...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×