Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Otóż... Ja coś tam kombinowałam, że wujaszek Niedziel coś tam będzie robił z małą, bezbronną Konścią... i że to perwersja trochę...:P Chyba o to mi chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczemu ja mam cierpieć za Pijaną...? Na pijaną wymyślisz coś innego:p tak będzie uczciwie i sprawiedliwie...:P Mów mi tu szybko...Bo zgłoszę topełe moderatorom do usunięcia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj... Wszyscy mną manipulują... wykorzystują mnie perfidnie... ja jestem taka ufna... i bezbronna... i naiwna... dlaczego tak jest...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila na refleksję. Jak wy tu sobie w nocy pisaliście to oglądałem w telewizorze film dokumentalny o Julienie Bryanie, amerykańskim reporterze który był w 1939 w Warszawie i filmował jej obronę. Coś okropnego wtedy tam było... ludzie przerażeni... ratowali co się da... śmierć, niszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, właśnie dlatego ja się bardzo boję wojny... to musi być straszne... Taka panika... strach o najbliższych... nie daj Boże oglądanie ich śmierci...cierpienia... Majątek, na których pracuje się przez całe życie trzeba oddać w ciągu jednej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa bo jakoś mi tak do Ciebie pasują okulary - weź to za komplement, bo to znaczy, że mam Cię za "młodego intelektualistę" :D Ja nie noszę jeszcze... mam raczej dobry wzrok...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×