Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość wieża melancholii
Tak czytając nas, nie sprawiamy wrażenia ludzi zdołowanych... Ależ to cieszące :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybaczę! :D Laleczka z moim odręcznym rysunkiem Twojej twarzy ( tak jak sobie Ciebie wyobrażam) czeka od wczoraj :D a właśnie teraz wzięłam do ręki zapałkę i wystrugam z niej kołek, którym to przebiję Twoje serce niegodziwe! drżyj...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Konsternacja weź tylko tym razem mi nie zrób kuku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
To co z tym tematem? Dalej mamy "pierdoły" na fali :p Ale chociaż rodzinnie jest :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pierdoły?! :P to są bardzo ważne i istotne sprawy :P Ty uważaj, co piszesz, bo kolejna laleczka się robi...:P PS. tytułujcie mnie "Jarucha" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Jarucha, po co tracisz "materiał"... Na mnie działała ta Niedziela :p ps. Grozisz mi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem :P Czytałam książkę "wspólniczki szatana" :P o procesach na "wiedźmach" na ziemiach polskich... tam było o tym całym torturowaniu, itd :O Ale, ale... czasy się zmieniły... teraz nikt wam nie uwierzy, ja się wszystkiego wyprę... a na was uroki rzucę :P Niedziela zamienię w kamień, Pijaną w drzewo, a wieżę w strumyk...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Strumyk? Nie chcę być strumykiem!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieża, skoro na Ciebie działa laleczka, którą miałam na niedziela... to...? To na niedziela musiała działać ta, którą zrobiłam nielubianej koleżance... (zrobiłam tak, żeby miała obwisłe cycki - tak po same kolana) Niedziel, jak u Ciebie z biustem? Nie przybyło Ci tu i tam w ostatnim czasie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Ależ trudne pytanie zadajesz? Jestem niezdecydowana... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę... przedobrzyłam z tym czarowaniem... Niedzielowi miałam tylko po paluchu urwać... ale ja początkująca jestem... nie ręczę za efekt... pewnie mu wszystkie kończyny poutrącałam i już do nas nie napisze...:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie miałeś kiedy się odezwać... popsułeś efekt... miała nastąpić chwila grozy i oczekiwanie na Twoją odpowiedź, czy żyjesz, czy moja laleczka Cię pozbawiła kończyn...:P PS. Chcesz być pasikonikiem? :D Wolisz nie wiedzieć, jak kończą pasikoniki, kiedy spotkam je na swojej drodze... w wakacje łaziłam po łące z czerpakiem i siatką i je łapałam... potem przybijałam je (znowu przybijałam, tak, tak, tak :P) szpilkami do tacki w pozycji anatomicznej... Nadal chcesz być pasikonikiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Mam do Was bardzo delikatne pytanie... Jak się robi te różne buźki tu!!!??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×