Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Wiesz Wieża, ja też się zastanawiam... kiedyś Niedziel miał w stopce elementarz kafełe... ale odkąd stał się snobem i przestał dbać o innych kafeteriuszy nieznających minek - i usunął owy elementarz - ja posługuję się tylko najprostszymi mordkami...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Pijana to niesamowite :P To na pewno ma związek z jakimiś zjawiskami paranormalnymi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Dziękuję za okazaną litość... Niedziel chyba stracił już rączki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harem?:D jak to brzmi...:P ja nie jestem w żadnym haremie. Ja jestem starą wioskową babką - wiedźmą. Do haremu się już nie nadaję... dzieci drogie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamanka... ładnie :P Był taki film "Szamanka" z Bogusiem Lindą... on był wykładowcą i miał romans z jakąś studentką - ową szamanką - do końca filmu nie pojęłam... 3/4 stanowiły ostre sceny seksu, w trakcie których owa szamanka wpadała w jakiś trans - to chyba było to jej szamanienie...:P a pamiętacie Steczkowską i jej "Dzieeewczyyyynaa Szaaamaaanaaa..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no wszyscy mają czarnego kota... tylko nie ja! A ja akurat najbardziej potrzebuję...:O ale to niesprawiedliwe...:P Może pójdę jutro 'we wieś'... i zarypię komuś czarną kurę... na to samo wyjdzie... albo po drodze złapię czarnego kota jakiegoś i też będzie stykało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Zawiesiłam się... Też mam traumę, jeżeli mowa o gęsiach... Kogutów też się boję, kiedyś mi na głowę wskoczyła jeden... I tatuś go skrócił o główkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja babcia miała indyka...;D takiego wielkiego białego... Jak mnie widział, to od razu mu się korale powiększały :D pedofil jakiś :P biegał za mną po podwórzu.... aż kiedyś wpadł do szamba i się utopił...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×