Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

a z sagi Sapkowskiego, kochanka wiedźmina :P jakoś się mam... piję wino i słucham dołujących piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musze wam napisac,serio nie lubie wina,jakos zerwone slodkie(jakas nalewka babuni) przeszlaby mi przez gardlo,ale siasc i rozkoszowac sie smakiem przekracza moje granie wytrzymalosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Też chcę wina...wytrawnego najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam wino, najlepeij wytrawne :) Ale mam zamiar wybrać się do Japonii i spróbować tam na miejscu sake :P kiedyś... właśnie, wszystkie czarodziejki chciały wiedźmina, a on wprawdzie z każdą prawie się przespał, ale kochał tylko Jen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie... szkoda zdeptywać... lepiej złapać do słoiczka i obserwować jak nieudolnie próbuje się wydostać... jak się ześlizguje płynnym, powolnym ruchem po ściance naczynia... Poetycka sytuacja... niczym mit o Syzyfie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś robiłam konikom obróżki, takie z nitki, niestety często urywały im się od tego głowy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też! lubiłam robić takie zbiorowe pogrzeby... pełno trumien (pudełka po zapałkach) a w nich moje ofiary... Modliłam się za nie... odprawiałam mszę... i stawiałam krzyże :D nawet im kwiaty nosiłam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś żółwia załatwiłam, znaczy nie bezpośrednio, mój pies go zjadł był Natomiast ja go puściłam po biurku, a przy krawędzi postawiłam znak "stop" taki od zabawkowych samochodów, z pięć lat może miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to czytala moja kuzynka to juz bys nie zyl,kiedys siedzimy przy grilu i moj sasiad chcial zabic komara,a ona,nie zabijaj go,my sie patrzymy jak na wariatke,a ona,ze to tylko biedny komarek,bla bla( a ma 26 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice kupili mi królika... Sprawiałam wrażenie odpowiedzialnej... chodziłam, karmiłam go wzorowo przez miesiąc - rodzice mi zaufali i przestali mnie sprawdzać - czasem tylko zapytali "Nakarmiłaś króliczka?" Ja im, że tak... (klamałam!) a już mi się nie chciało tam do niego chodzić... jakiś czas później rodzice znaleźli w szopie jego zwłoki :O Do dzisiaj mi źle jak o tym myślę... Ale to ich wina.. Jak można zaufać 8-letniemu dziecku...? Nawet robiącemu takie świetne wrażenie jak w moim przypadku było... nieodpowiedzialność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kiedyś miałem hobby rzucanie nożem :D mniejsza o skuteczność, ale od czasu do czasu udawało mi się że nóż się wbijał w drewniane drzwi... no i raz rzuciłem tak celnie że komara zabiłem :D wystawał spod noża taki przybity do drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no była wyjątkowa, znaczy z zewnątrz byłą okrutną i w ogóle. A wiedźmin znów uważał, że nie jest człowiekiem i nie ma uczuć. Ale w środku byli wrażliwi i pasowali do siebie. Ehh, znowu tak pieprzę, ale to przez to że pijana jestem trochę Ale przeczytałabym sobie to znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja strasznie przezywalam smierc moich swinek morskich(mialam ich 3 i kazda nazwalam Kacperek,na czesc poprzednika i mojego ulubionego bohatera animowanego owych lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, odpowiedzialność i dzieci... w szkole, w podstawówce w 6 klasie mięliśmy akwarium. Tydzień po tym jak pani wychowawczyni nam zaufała rybki pływały do góry brzuchami... tak się wyluzowały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×