Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość wieża melancholii
Pochodzę ze wsi. Obecnie mieszkam w mieście... Naprawdę biedny indyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymasz jego stronę? pf, podlec :P Gdybyś go zobaczył w akcji, jeszcze skierowanej przeciwko Tobie... to inaczej zacząłbyś śpiewać :P ''niewyżyte dziewuszysko" miało wtedy zaledwie 4-5 lat... więc wcale nie było jeszcze wtedy takie niewyżyte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
I ja też... Się rozmarzyłam przy tej muzyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja też bym chciała mieszkać w górach... uwielbiam Tatry latem... łażę sobie po nich, wejdę na jakąś górkę, położę się na trawie... i gapię się w niebo... i czuję się idealnie wolna... jak przyjdzie mi kiedyś umierać, chciałabym móc pójść w góry i tam sobie..."zasnąć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
To wiadomo do kogo wbijamy na ferie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wiecie,ja lubie swoj dom(podworko itp) ale np tam gdzie moj ojciec sie wychowywal sa jeziora,jego dom stoi na gorce,zbiegasz z gorki i masz 2 jeziora a za nimi las,piekna okolica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
to te góry??? yyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylatujesz...? Niedzielu, ja je organizuję... :D Kiedyś, 100 lat temu jak robiłam imprezę, to wystarczyło dzika w lesie dorwać i na ruszt babom rzucić... i drwala spod szopy z drzewem uprowadzić, żeby zabawa przednia była... a teraz? Postęp... w dupach się wiedźmom poprzewracało... catering muszę zamawiać... striptizerów zawodowych... Przylatują wypindrzone na jakich atrapach mioteł... w szpilach, wymalowane... prawdziwa wiedźmowatość ochodzi w zapomnienie :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Rzut mokrym beretem do nich mam z rodzinnego domku :p Już widziałam nas na Rysach, a Ty mi wyskakujesz z Łysicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
Zeszmaciły się wiedźmy w dzisiejszych czasach... I te odkurzacze zamiast mioteł... Życie jest ciężkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciały wprowadzać... ale odrzuciłam ustawę! :) Tak jak jedna paniusia sobie zażyczyła ostatnio osoby towarzyszącej na sabacie :O O zgrozo! Że niby dopiero zaczynają się spotykać i zazdrosny będzie, jeśli bez niego na sabat pójdzie! Dobre sobie! Żeby wiedźma przed facetem się tłumaczyła... pfff :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieża melancholii
W Czarnym Stawie chyba raczej :P I przyszła sama, czy z człopem w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×