Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co wy na too

Co myślicie o kompletowaniu wyprawki w lumpexie?

Polecane posty

Gość a co wy na too

Nie chodzi mi o rzeczy dla starszych dzieci, bo to wiadomo, że wiele mam tak kupuje, ale kupiłybyście w lumpexie body, kaftaniki, śpiochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kogoś nie stać to niech kupuje ale dobrze potem wypierze ja bym nie kupiła bo to jednak dla maleństwa, za to jak najbardziej od znajomych i rodziny po ich dzieciach mam tylko oczywiście też sobie sama je poprałam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z mami...to tak jak kupowac sobie majtki w lumpie...w koncu body to bielizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poza nowymi rzeczami miałam takie z lumpeksu, lub po dzieciach z rodziny. I jak na początku zareagowałam oburzeniem, moje dziecko w rzeczach z lumpeksu!!! - hormony ciążowe padły mi na mózg, to po urodzeniu dziecka doceniłam te ciuszki, bo dziecko strasznie ulewało, doceniłam jeszcze bardziej, jak zaczęło jeść pokarmy stałe. I dodam, że te z lumpeksu są nie do zdarcia, przekazałam je dalej, służą innym dzieciom, to te nowe poszły na szmaty do okien, zostawiłam tylko na pamiątkę, te w których mała wyszła ze szpitala. Aha, ciuchy wyprałam w 60C, wyprasowałam dodatkowo z parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaxxd
a ja kupiłam mnóstwo rzeczy w secondhandach. I są świetne, większość wygląda jak nowe. Wszystko uprane i pachnące czeka na właściciela. A co do tego, że to tak jak kupowanie bielizny (majtek) w sh, to się nie zgodze. dziecko i tak ma pampersa, który sięga wysoko i nic nie przylega do "tych miejsc". Dodatkowo zauważyłam, że rzeczy tam kupione są jakościowo dużo lepsze od tych nowych, których też kupiłam cały ogrom. Po wypraniu wszystkich, niektóre nowe stały się wręcz bezużyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie kupiłabym
"wyprawki" dla noworodka. Chociażby dlatego, że wszystkie sprzedawane tam rzeczy odkażane są jakimś strasznym zajzajerem, bo inaczej nie trafiłyby za granicę. I właśnie obawiałabym że tak skondensowana chemia zaszkodzi nowo narodzonemu dziecku. W końcu jak ktos decyduje się na dziecko, to chyba stać go na "świeżą" wyprawkę chociażby z becikowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uknino
To zalezy w jakim lumpeksie- ja mam taki pod nosem gdzie uzywane ciuszki sa drozsze niz w auchan itp i markowe. Ich stan jest idealny i z pewnoscia lepszej jakosci niz tez hipermarketow. Przeciez te ciuszki sa prane, ja w domu pralam, prasowalam i nie wiedze problemu. oczywiscie nowych ciuszkow tez mam sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam częśc z lumpexu, najpierw prałam wszystko w naszym proszku, nastepnie dziecięcym i prasowałam. Bawełniane body prałam w 90 stopniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatanio prałam lumpeksowe ciuszki i najpierw "namoczyłam" ciuszki w ciepłej wodzie z płynem a potem wyprałam. Teraz zamierzam zabrać się za prasowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci chodza w takowych. Mlody od urodzenia i dobrze sie miewa przekazanie innym tez sprawiło radosc bo inni sie cieszyli a wydatek mały. Maluchy tak szybko rosna-druga sprawa nie stac mnie było na nowe i tyle . Chwala za lumpeksy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×