Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość ja tylko zagniotłam ciasto
chyba jednak otwory, bo trzeba czekac az landrynka stężeje zanim zdejmie sie upieczone ciasto z papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka 87
Pomysł na świąteczny zapach: pomarańczę "nabijamy" goździkami- nasionkami goździków. Daje toto niesamowity zapach. Można położyć z owocami lub owinąć dekoracyjną wstążką i powiesić np w oknie kuchennym, albo pod lampą, albo wykorzystać do stroika. Inny pomysł- w pomarańczy odcinamy czubek i wydrążamy tyle miejsca, żeby zmieścił się wkłąd do podgrzewacza (tealight). Jak już wkład umieścimy- odabiamy dookoła goździkiem. Można dokleić laskę cynamonu, albo poeksperymentować. Naturalne, śliczne i jaki aromat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko zagniotłam ciasto
fajne te pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka 87
A jeszcze jeden pomysł- robiłam to w ubiegłym roku. Dowolny owoc smaruje się białkiem od jajka (surowym, roztrzepanym) i posypuje obficie cukierem puderem. Wychodzą owoce zaśnieżone/ zamrożone. Jako dekoracja srołu, półmiska z owocami. Nie psuje się, nie śmierdnie. Ja zrobiłam to w okolicach 20-22 grudnia, a wyrzuciłam po 6 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibuła aromatyczna
Jest już grudniowy "Poradnik domowy" i "Kobieta i życie"- z różnymi pomysłami na święta, dekoracje, potrawy, prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko zagniotłam ciasto
czarnuszka ,super :) zajrzę do kiosku bibułko thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam ciasto jak myślicie co by sie stało jak bym pomineła te leżakowanie? odezwał sie we mnie zmysł artystyczny i z chęcią by juz dekorowała ten domek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko zagniotłam ciasto
moze byc bez lezakowania mamo z de zdasz nam relację z domku ? mnie ciekawi i zarazem martwi sklejanie ,bo roznie lukier trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
Rozplakalam sie na tej starej reklamie... Chciałbym, żeby klasyka była puszczana w tv, strasznie bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne zdam relacje :)teraz je chłodze, córcia będzie miała radoche a w dodatku fajny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko zagniotłam ciasto
moja corka bedzie ozdabiac jak upiekę czyli ok 20 grudnia,juz sie nie moze doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma dwa latka więc raczej będzie sztuka awangardowa:) ta nowa reklama Coli nie przemawia do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko zagniotłam ciasto
haha jak 2 latka to będzie arcydzieło ,hehehe,moja ma 10 więc powinno byc znosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piernik w smaku wyszedł pyszny ale niestety sie domek zawalil:( , chyba lukier nie trzymał mala umazala sie nie milosiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefere
witajcie czy uważacie,że sudoku dotykowe to dobry pomysł na prezent dla 10 letniego chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowuu jaaa
mama z de ,moze sprobuj skleic jeszcze raz ,tylko zrob lukier mocniejszy ,taki zeby miał konsystencję kremu,więcej cukru pudru a mniej wody i ja się własnie najbardziej obawiam tego sklejania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowuu jaaa
Myslę ,że sudoku dotykowe to swietny prezent -ono ma chyba 3 stopnie trudnosci ? bardzo dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chłopiec inteli
gentnym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myjecie okna w grudniu
? bo mi sie teraz nie chce myc, a boje sie, ze jak w grudniu bedzie mroz, to szyby mi sie uszkodza od wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za reklamę, chociaż wolę klasykę :D:D:D W Sainsbury's już jest świąteczny dział! biegałam wzdłuż i wszerz niego z wieeelkim usmiechem na ustach dzisiaj :) I nie mogłam się powstrzymać, kupiłam sobie srebrne kolczyki w kształcie choinek :P A jutro inwestuję w żywą miniaturową choineczkę, zrobię sobie nastrój świąteczny w pokoju, ale żeby nie tak hop siup to z przybraniem trochę poczekam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myje w grudniu
jesli chodzi o mycie okien to nie w grudniu,wczesniej je czyszczę ,kto by tam w mróz zasuwał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myjecie okna w grudniu
no wiec wlasnie nie chce mi sie w mroz latac ze sciera :D dzis umyje pozostale i bedzie z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myje w grudniu
ja miałam dzisiaj pomyć ,ale deszcz leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No a prezenty???
macie już pomysły na prezenty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myje w grudniu
moja corka zazyczyła sobie gitarę ,a 15 letni syn jeszcze nie wie i z nim mam największy kłopot ,bo nie mam pojęcia co takiemu chłopcu mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myje w grudniu
aaa i rodzicom chciałabym kupic 1 wspolny prezent i tez nie wiem co ,wszystko mają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
Co raz więcej świątecznych reklam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mow ze czytalas
fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×