Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Nie nie ten piesek nalezalby do nas, wiem ze mała bardzo lubi pieski bo mieszkalismy jakis czas u babci i widzialam ze przywiazala sie do pieska, ale nabrala zlych nawykow np lizania podlogi. Jednak i tak chyba kupimy White pieska malego i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie teraz doczytalam .Jesli wam to odpowiada to kupcie mysle ze dziecko bedzie mialo radoche!! Ja swoim dzieciom tez chce kupic pieska mysle o labradorku.Tylko ze moje maja 6 i 9 lat.Mysle ze krzywdy raczej mu nie zrobia.Co do malego dziecka to tak jak napislam wczesniej pociagnie za ucho albo siersc i bedzie dla dziecka super zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatek zlac dzieciaka
jak psa bedzie dreczyl i zrozumie ze tak nie wolno. z jakiej racji pies ma cierpiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moze macie racje moze chce spelnic swoje marzenie kupujac tego pieska i nie jestem do konca pewna czy dam sobie rade z dzieckiem psem i praca, musimy jeszcze to dobrze przemyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka ciebie pociągnąć
za włosy albo za ucho - będziesz miała radochę? co za idiotka :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej to mozliwe ze pociagna za ucho czy cos takiego.Nie mowie ze to jest dobre ale taka jest prawda dzieci czesto takie rzeczy robia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja nie mam jakiegos niewyzytego dziecka co nie wie gdzie paluchy wtykac, raczej jest spokojna i nawet odpowiedzialna jak na swoj wiek. dziewczyny co ze swietamii xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRYZLI MISSS
a i tak lepszy pies, niz rybki. jak mu bd zle, to sie odgryzie i dziecie da mu spokoj... a rybki, czy inne chomiki cholernie dretwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje dziecko znasz najlepiej i wiesz co potrafi.Jesli uwazasz ze mozecie sie zaopiekowac pieskiem to kup a dziecko bedzie sie cieszyc napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa chyba tylko dzieciom
i niezrownowazonym rodzicom meczenie zwierzecia daje radoche :O oby do was wrocilo to jak meczycie innych 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
u mnie pada deszcz ehh co za pogoda jak tam swiateczne przygotowania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w stolicy pada deszcz
u mnie leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa chce
Już nastrój świątecznyy :) lampki, kolendyy śniegg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ten snieg ?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa chce
Nie maa:( niestety nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ten snieg ?
u mnie tez nie widac,tylko deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomianawdowa
Święta? Mogę się przyłaczyć? JA spędzę pierwsze swięta w nowym domu. Zapewne zostaniemy zarzuceni gośćmi, tzn rodziną męża, choć bardzo bym chciała abysmy zostali sami- ja, maz i córeczka- ma rok. Na prezenty pieniedzy raczej braknie, ale na drogie falszki na stole z pewnością nie. Ech, nie lubię świąt, nie lubię. Zawsze są smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy słomiana wdowo
witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już coraz coraz bliżej ;) niby wkurza mnie sztuczny świąteczny nastrój jaki kreują media, ale i tak prawdziwej magii idzie się doczekać na spotkaniu całej rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska..
Magię tworzy się w sobie :) Wszystko wokół może tylko ją wspomóc. Jeśli jej nie ma, świat zewnętrzny tylko irytuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
zgadzam sie w 100 procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iężko mieć magię w sobie jeśli dookoła wszyscy mają ja w nosie. nawet jeśli nie mają złych intencji, ale każdy inaczej czuje i chce przeżywać swięta, to ktoś zawsze bedzie poszkodowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
tez fakt ale moze nie warto patrzec na innych tylko zaczac zyc w zgodzie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryska..
I właśnie ja tak zrobiłam :) Zmieniłam pewne "tradycje" w naszym domu. Jesteśmy sami w domu z własną rodziną. Już nie muszę patrzeć i wysłuchiwać jak to innym się święta nie podobają, albo zwyczajnie mają je gdzieś. Teraz robimy tak, jak nam się podoba, szczerze, z własnym podejściem. Bez narzucania się komuś. Proces trwał kilka lat i polało się trochę łez, ale efekt wspaniały. Teraz czuję święta jak wtedy, kiedy byłam dzieckiem. Cudowne uczucie :) Co najważniejsze - nikt (raczej ) nie ma nam za złe, że chcemy być sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
i to jest wazne wiecej czasu sie ma dla dziecka a przeciesz ono tez potrzebuje uwagii . ja osobiscie lubie swieta ale tylko najblizsza rodzina zawsze przeciesz mozna kogos odwiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×