Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabi 40

Jakie są najlepsze zabiegi na podniesienie owalu twarzy?

Polecane posty

Gość karowronka

ja byłam na zabiegu w Instytucie Piekna Bielenda gdzie miałam robioną wolumetrię twarzy oraz uniesienie policzków - super efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Chciałam aby mój kontur twarzy była bardziej uwidoczniony i lekko poprawiony. Zrobiłam zabieg nićmi barb4 d u dr Magdaleny Tyc -Tyki w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/ i bardzo polecam , super lekarz, a zabieg zrobiła rewelacyjnie. Teraz wygladam dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa to wolumetria, byłam na szkoleniu w Anti-Age Academy, naprawdę warto dla kosmetyczek, nie wiem czy nie robią tam także takich zabiegów. Ja dopiero będę ruszać za ok. dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia77

Ja robiłam wolumetrię w Klinice Sfera u dra Migały (Warszawa), z efektów jestem bardzo zadowolona 🙂 Zabieg odjął mi kilka lat 🙂Polecam sobie poczytać o tym zabiegu, np. na stronie kliniki, jest tam to bardzo przystępnie opisane. Można się sporo dowiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sobie podnosiłam dzięki wypełniaczowi Restylane Skinbooster - wypełniłam bruzdy delikatnie i buzia od razu inaczej wygląda, młodo i świeżo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc wybieram się na liposukcję chomików i podbródka, mam spore chomiczki na twarzy i zaczyna mi się robić podwójny podbródek,koszt około 3.000.ciekawa jestem czy będzie efekt.Jest to odsysanie tłuszczu,trwałe.Inne zabiegi trzeba powtarzać,tego nie.Dodam,że mam 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2019 o 17:54, Gość kasia77 napisał:

Ja robiłam wolumetrię w Klinice Sfera u dra Migały (Warszawa), z efektów jestem bardzo zadowolona 🙂 Zabieg odjął mi kilka lat 🙂Polecam sobie poczytać o tym zabiegu, np. na stronie kliniki, jest tam to bardzo przystępnie opisane. Można się sporo dowiedzieć. 

Ale efekt wolumetrii twarzy utrzymuje się max do 2 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wolumetrię w klinice L’experta w Warszawie u dr. Wasiluka :classic_cool: Efekty są widoczne gołym okiem. Pani powyżej napisała, że efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat. No i rozumiem to, ale rzadko kiedy masz jakiś efekt na stałe :classic_dry: Tak samo, jak trzeba zrobić odrost przy manicure, jak i przy farbowaniu włosów, czasem trzeba i pójść na zabieg odświeżający 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak owal twarzy, to wolumetria 😉 Jest chyba najbardziej sprawdzona i popularna. Niemniej, tylko Ellanse, bo jest to naturalny biostymulator, który wchłania się i stymuluje produkcję naturalnego kolagenu  Jest po prostu bezpiecznym rozwiązaniem i bardzo estetycznym. Ja wykonywałam serię zabiegów w L’expercie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laser na naczynka, a przy okazji działa jak RF napina mega skórę, zabieg bb glow, dermapen, mezoterapia bezigłowa, powiększanie ust, permanentny na brwi. Mega zwracam uwagę na jakich produktach kto pracuje, raczej chodzę do kosmetyczek które maja naturalne kosmetyki ze względu na wrażliwa i naczynkową skórę.

https://slowage.pl/wskazania/blizny

 Od siebie polecam ten gabinet w Rzeszowie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja mogę potwierdzić, że wolumetria działa na poprawę owalu twarzy. Osobiście robiłam kwasem hialuronowym, tak mi doradziła lekarka z SCM estetic w Krakowie i jestem mega zadowolona z efektu. Odmłodzenie o 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na owal twarzy działa też zabieg BLOOMEA PARIS dodatkowo mocno nawilża skórę, redukuje przebarwienia i zmarszczki, efekt widać już po pierwszym zabiegu ale najlepiej działa seria. Jestem w trakcie tego zabiegu u Pani Oli z salonu Holistic Beauty Gdańsk, dobralyśmy go nie tylko ze względu na owal 😉 . Jeśli jednak jesteście zdecydowane na wolumetrie to też tam zrobicie u dr. Katarzyny Lammek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka. warto na pewno zainwestować w pielęgnację domową, takiej z górnej półki jak np z QMS Medicosmetics. Mają świetne mleckzo oczyszczające plus tonik. Do tego też pianka -maska oczyszczająca, stosuje się ją raz na 2-3 dni. Do tego warto chodzić na zabiegi do kliniki medycyny estetycznej raz na 3 miesiące 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×