Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Po wielu latach bierności, mój apel do Warszawiaków.

Polecane posty

Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
JKM - nigdy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
myślałam, że jesteś inteligentnym człowiekiem i potrafisz odróżnić prawdziwego polityka od demagoga :) Ponadto jestem kobietą, więc pewnie się domyślasz dlaczego nigdy nie zagłosowałabym na kogoś, kto sprowadza kobiety do... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoox
korwin nie jest głupi, ale zbyt radykalny i trochę pajacuje , swoje dość sensowne pomysły przedstawia na przejaskrawionych przykładach .... ludzie mają go z a świra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że się mylisz w ocenie Myślisz że jako prezydent Warszawy skupiłby się na sprowadzaniu kobiet do tego co Ci się wydaje? Jeszcze raz, proszę zapoznaj się z programem a potem decyduj czy lepsza będzie kobieta wyrywająca kasę komu tylko się da od szowinisty, który chce czegoś zupełnie odmiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
papier wszystko przyjmie, więc program oparty wyłącznie na "chciejstwie" niczego dobrego nie przyniesie. Jaro też naobiecywał dużo przed wyborami, a teraz mówi, że niczego nie pamięta, bo był na prochach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję to, sam to wiem. Politycy obiecują, potem robią swoje. Tak było dotąd, ale w takim razie co za różnica, który nas oszuka. Ten jeszcze nie miał okazji. Napiszę szczerze, też jestem nieufny, ale Mikke jeszcze nie miał szansy nas oszukać. zasługuje na nią mniej niż ci wszyscy inni, którzy już nas oszukali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
hmm - to próbuj, wolna wola :) Ja osobiście jestem zadowolona z tego, co robi HGW. Więc na pewno oddam na nią swój głos. Nikt tyle nie zrobił dotychczas dla Warszawy co ona. Zobacz chociażby co się dzieje na ulicach od kilku lat. Tylko się cieszyć, że nareszcie coś się ruszyło. Korasy kiedyś się skończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodger
Myślę, że to dobra okazja, aby sprawdzić tego polityka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, tak jak cała platforma robi to na kredyt! A kredyty kiedyś trzeba spłacić. Ale już Gierkowe zadłużanie kraju pokazało że ten kto zadłuża ma duże poparcie społeczne. Podoba ci się co ona robi, a mnie nie, bo za to będą płacić moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakoland
phi. w związku z euro 2012 ue jej nakazała ruszyć dupsko. a skandaliczna rozbiórka tej hali przy pałacu kultury? ona wtedy kłamała, wymijała się z odpowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakoland
bardzo dobrze, że radykalny. dzięki temu jest jakaś szansa, że coś zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez jestem kobieta
i nie czuje sie sprowadzona do... przez Mikke ;) Jesli jakas kobieta tak sie czuje to musi miec zanizone poczucie wartosci i jakis kompleks nizszosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodger
Oczywiście, że na kredyt. Myślicie, że skąd nagle znalazły się pieniądze na przebudowę dróg czy drugą linię metra? Było ciśnienie na to, bo trzeba zdążyć na Euro 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pastorowa....
zebrała się grupa awanturników, POpieram Panią Gronkiewicz Waltz , nie jestem, oszołomem, eurosceptykiem, antysemitą ksenofobem i nacjonalistą a także nie jestem homofobem. podoba mi się to co robi Pani HGW uważam , ze powinna coś zrobić zlkimi cmentarzami , zlikwidować je bo tereny cenne zajmują w środku miasta , możnaby sprzedac te tereny developerom a środki uzyskane przeznaczyć na dalsze unowocześnianie miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko. ludzie. HGW i inni też coś nam obiecują. Ale nie obiecują obniżek opłat, za grunt czy podatek gruntowy, dlatego JKM wydaje się być rozsądną alternatywą, a jak zawiedzie? Zrobi większe braki jak inni? wątpię. Prawie wszystko już sprywatyzowano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
no wybaczcie, sprawa dziadowskiej hali pod Pałacem... Niech sobie postawią taką w Grójcu (nie obrażając Grójca) a nie w centrum stolicy... Za kredyty.. no za coś trzeba robić, za darmo nic nie zrobisz. Chałupę za gotówkę sobie kupiłeś? Wolałbyś, aby Warszawa zakorkowała się całkiem? Albo po dziurach jeździć wolisz? A może wolałeś jak twoje pieniądze plus kredyty były wydane na budowę muzeum Powstania? Cokolwiek by zrobiła, to powiecie, że źle. Jak to zwykle w Polsce. Gdzie 2 Polaków tam trzy zdania :) Aha i zapomniałam o najważniejszym - mianowicie przy wyborach prezydenckich JKM powiedział, że jestem na tyle głupia, że powinno mi być odebrane prawo do głosowania. Więc tyle, że tu mogę sobie pogadać, bo dla niego mój głos i tak się nie liczy. Chyba by nie chciał, żeby głupie baby na niego głosowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pastorowa.... Tz podoba ci się to że za jej kadencji wzrosło utrzymanie mieszkań i nieruchomości warszawiakom średnio o 60%? No wspaniała sprawa? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodger
Gdyby JKM faktycznie był złym politykiem, to NIE MÓWIŁBY TEGO O KOBIETACH, bo by wiedział, że mu wyborców ubędzie. To znaczy, że przełożył głosy wyborców nad swoje poglądy. Hala pod pałacem - do rozbiórki, ale czy nie można było tego inaczej przeprowadzić? Już nie pamiętacie tego skandalu? Poza tym prace z budową II linii metra nie ruszyło dzień po wyburzeniu tej hali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodger
Błąd, chciałem napisać, że przełożył swoje poglądy nad głosy wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
myrevin - gdzie ty mieszkasz, że tak ci wzrosło? Ja jakoś tego nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że się mylisz w ocenie Mieszkam w centrum, więc akurat usunięcie pół-rury spod PKiN mnie obeszło tyle co wylęg krokodyli Nilowych. Mój czynsz za jej kadencji wzrósł trzykrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
no i powstanie tam teraz DENNE MUZEUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ, czyli SZTUKI BADZIEWNEJ. Takiej sztuki, którą trzeba OBJAŚNIAĆ, bo inaczej nikt nie wie o co w tym BADZIEWIU chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
jeszcze odnośnie hali - pół roku wczesniej kupcy wiedzieli, że zbliża się nieuchronny koniec. Skoro mieli to gdzieś, to skończyło się tak, jak mogliśmy to obserwować. Gdyby tak nie było, nie wynieśliby sie stamtąd do dzisiaj. To zupełnie inna historia, ale podobna w pewnym sensie do tych z Krakowskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
no cóż, w centrum się pracuje a nie mieszka:) Coś za coś. Chcesz miec do wszystkiego bliżej, to płać :) Jak ja chcę zaparkować w centrum, to też muszę płacić. Ty jestes z tego zwolniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boom shaka-laka
Wymieńcie co Gronkiewicz-Waltz polepszyła w Warszawie, pomijając wszystko co związane z pracami z powodu Euro 2012, bo każdy prezydent byłby zmuszony do wprowadzenia tych prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×