Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliksandra

MAM TALENT komentujemy NA ŻYWO

Polecane posty

Nieno szczerze, ocknelam sie na poczatku tez jechalam na Madzie, ale sama na siebie nie zaglosowala... jest mądra dziewczynka i nawet ladnie spiewa moze beda z niej ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Mi się wydaję, że gdyby wygrał Paweł, niemalże wszyscy byliby zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
szczerze na nerwy dzialali mi tylko ten niewidomy i stara-malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kolejnym odcinku zaśpiewałaby "Jeszcze się tam żagiel bieli !!!!!!" Alicji Majewskiej typowy repertar dla 11 letniej dziewczynki :D :D ja nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohydna jedza
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania do prania
zjadłabym gówno żeby mieć internet 10 Mbit A to smacznego. Idź z tym do kolejnego Mam Talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfjsnd
jak wejsc na ten czat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania do prania
I wymyśl sobie swój nick esie. W półfinale będziesz musiał wjebać 5 kilo gówna. Dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym co tu czytam powinni tej Welcowej jakąś ochronę przydzielić :P Bo jak ją fanki Bednarka na ulicy spotkają to nie ujdzie z życiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzina Welcowej podobno już przed programem zamówiła ekipe budowlaną do budowy chaty 300 tysi piechotą nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddeeedddee
DZECI BAWIA SIE LALKAMI ALBO CHODZA DO SZKOLY EWENTUALNIE BAWIA SIE W HARCERZYKOWANIE NADAL UWAZAM ZE TELEWIZJA NIE JEST DLA DZIECI, TAKIE PROGRAMY SA CHORE DLA MNIE NIE ZROBILA NA MNIE WRAZENIA JUZ LEPSZA BYLA KASIA ONA PRZYNAJMNIEJ UMIALA SPIEWAC I BYLA SKROMNA A NIE PROGRAM WYGRYWA JAKIES DZIECKO SPIEWAJACE Z JAKIMS PATOSEM TOTALNIE NIEPOROZUMIENIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowy sposób na wygranie MAM TALENT!!! i nawet się nim z wami podzielę :D 1. małe biedne dziecko kopciuch z krzywym uzębieniem które zmienia się w małą słodką dziewczynkę-księżniczkę które chce nowe skrzypki ki$$ki i loffcie!!! 2.patrz punkt 1 + opowiadanie jakie to dzieciątko ma wielkie serduszko i chce mamusi kupić dom bo jest takie kochane PS. polecam dorzucić coś a propos powodzi albo katastrofy smoleńskiej wtedy uzyskamy poparcie szefa samego PiSu i jego pobratyńców. ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddeeedddee
MAM GLOS A NIE MAM TALENT ZMIENIC TYTUL PROGRAMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
recepta bardzo dobra ! wystarczy być pomysłowym marketingowcem i jeździć po biednych wsiach i wyszukiwać małe dzieci chudzinki,które nauczy śpiewać i rozczulać. A jak wygra to podzieli sie kasą fifty fifty ze szkoleniowcem, menagerem który potrafi wylansować bidulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sorry nie czarujmy się tak jej nasłodzili. w końcu jest dziecko jest finał. nawet nie wiedziała o czym śpiewa, machnęła rzewną pieśń która jak widać porwała tłumy. ja już otwieram okno i skaczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda WELC - teraz kupie sobie na obiad schaba bo wcześniej jadłam tylko kartofle ze skwarkami. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać bardzo dobra baza jak się nie ma innych argumentów albo pomysłów na siebie i swoją promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
aliksandra - Hahaha. Rozbawiasz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×