Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rusiaa

Czym się różnią rosjanki od polek?

Polecane posty

Gość rusiaa

Chodzi mi o charakter i wygląd, jakie cechy, które lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusie mają mongolskie ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobnooo
rosjanki są we wszystkim lepsze to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tooo
niby lepsze w łóżku?bardziej przywiązują się do facetów?mnie porobiła i naciągnęła na kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w czymm one są lepsze
przecież bardzo wcześnie rozpoczynają życie sexualne, nie szanują się i t d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
Ruskie-no coz.Lepiej chlaja wode.Kazdy tam nie pije tylko chla.sa bardziej zdemoralizowane.O przepoasc bardziej.sa brudne.Nie szanuja nikogo.jak wszyscy ruscy.Kulturowo jakies 120-150 lat za polska.Mimo ze w polsce jest tez spora czesc prostakow i chamow na poziomie ruskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej znaja sie na modzie???? no o ile chodzi o mode bazarowa, to fakt wyprzedzaja w tym polki o tysiac lat swielnych....a tak poza tym hmmm, np moj facet zanim poznal mnie, rozgladal sie wlasnie za rosjankami bo tweirdzil za kazdym razem gdy widzial piekna kobiete okazywalo sie ze byla rosjanka. ktos kiedys powiedial ze rosjanki kochaja najmocniej-takie tam powiedzonko ale cos w tym chyba jest ja osobiscie uwazam ze sa piekne, . moge spokojnie poprzec zdanie mojego faceta, sa przesliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada za 3 gr
Znam parę dziewczyn ze wschodu i są klawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
Wiekszosc ruskich to przestapcy.Bezwzgledni bez skrupolow.tak jak ktos wyzej napisal"naciagnela na kase".Nie mozna w zadnym wypadku ufac ruskim.Nigdy w zyciu ruskiej dziewczyny.Kto ma troche oleju w glowie ten to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosłowniee
chleją ile wlezie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosłowniee
dajcie jakieś zdjęcia ładnych niby rosjanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam teraz na Łotwie w Rydze, kurcze w szoku byłam , uprzednio bylismy rok wczesniej we lwowie, zniszczone miasto, biedniesze. Ryga na mnie wielkei wrazenie zrobila, sporo Rosjan stanowi ludnosc łotwy, a kobiety moj B nie moglod nich oczu odciagnac, kazda na spzileczkach, pieknej urody, elegnackie, az byłam zazdrosna:), przyznam sie ze mialam całkiem inny poglad o rosjankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
>>>>>Germaine Geer>>>> osmiele sie nie zgodzic i to STANOWCZO.To sa bzdury ktore ktos slepy skads wyciagnal a inni nie znajacy FAKTOW a kierujac sie czystym przypadkiem-powielaja.Skonczcie z tymi"pieknymi ruskimi"bo jestescie smieszni .Co druga ruska ma tzw.ruska gebe.Gebe iwanki.Kto jest w temacie ten wie co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
Ryga w ...rosji-nie badz smieszna kobieto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to nibyy
polki na szpileczkach nie chodzą???no co mają w sobie te kobiety, racja dajcie zdjęcia tych niby piękności zadbanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doslownie
wejdz w zdjecia Rosjanek -modelek, w wybory Miss World, w mlode aktorki, prezenterki, a chocby otworz sobie jakis rosyjski kanał w TV. My mamy swoje mohery, oni swoje babuszki, ale mlode dziewczyny sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam kilka lat temu w spa i była wycieczka rosyjska. Jedna dziewczyna przychodziła o 8 rano na śniadanie w teatralnym makijazu i kozakach z koronki plus panterkowe legginsy. Inna miała kok na czubku głowy. Ogólnie karykaturalnie wyglądały. Nie wiem gdzie ty widzisz, ze się "na modzie znają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
ja podrozowalem dosc duzo po wschodzie i mam wyrobione zdanie o naszych wschodnich sasiadach.Przestepcy,brudasy.Syf i kila.ladne ruskie to rzadkosc.Podobnie w innych bylych ruskich republikach.Brudne i czychajace tylko na to zeby kogos oszukac.Ktos kto pisze jakies rzeczy o nich typu-"bylam w szoku"-chyba byl tam kilka dni.Na takiej podstawie nic nie mozna powiedziec.ile ja znam przypadkow oszukania facetow przez ruskie.Wlasnie na ograbienie z kasy-to jest historia.Moglbym opowiadac godzinami.Niedawno na zachodzie byla moda na ruskie.Kazdy sciagal je do siebie.jak wydoila z kasy to tyle ja widzial.Brala sie za nastepnego"jelenia".A wszyscy byli w nich tacy zakochani.Slali im pieniadze na ubranie,zycie na przyjazd.Oplacali wszystko.szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemum
małżenstwo z rosjanką to kontrakt!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemum
.............powieedz coś więcej na ten temat proszę, a jak z ich charakterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pierdzielcie i zobaczcie
małżenstwo z polka to kontrakt!!!??? Oczywiscie mam na mysli meza z zagranicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaryst z sosnowca
polki róznia sie od rosjanek tym ze sa to najwieksze dupodajki na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajciiiee
inne foty, bo te wyżej to profesjonalne zdjęcia, a takie to sory ale prawdy nie ukazują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludnosc Łotwy staniwi sporo rosjan, zreszta tam wszytsko jest w 3 jezykach: min rosyjskim W 2005 Łotysze stanowili 58% ogółu ludności, Rosjanie 29%, Białorusini 4%, Ukraińcy 3%, Polacy 3%, Litwini 1%;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkiii
raczej rosjanki, one współżyją z mężczyznami już od podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×