Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkndknvf\l

Ludzie bez osobowosci i charakteru..znacie takich?

Polecane posty

Gość lkndknvf\l

czasem sie zastanawiam czemu ludzie nie maja zadnego celu w zyciu, ja mam kolezanke(34) ma meza i coreczke 3 letnia, znamy sie od przedszkola prawie, kolezanka nie pracuje siedzi w domu bo jej maz zarabia spore pieniadze, dla niej liczy sie tylko kasa, kiedys mi powiedziala kiedy to ona bedzie miala tyle kasy ze nie bedzie miala co znimi robic, zal mi jej bo jest wiecznie niezadowolona, i zaczyna mnie draznic bo jej przeszkadza jak sobie cos nowego kupie, nie zyje az na takim poziomie co ona, ale to ja jestem widze szczesliwsza w zyciu, mam swoje pasje, zainteresowania, cele do ktorych daze, a jej nicsie niechce, i cokolwiek mowie ze chce kupic albo miec to ona mowi zawsze ze to mi niepotrzebne, zaczyna mi docinac i to chamsko, i zaczyna robic to co ja, glupi przyklad: przestalam pic kawe bo mi szkodzila, za jakis czas ona mowi: a wiesz ze ja tez przestalam, i tak jest co jakis czas chyba ja drazni to ze ona nie ma co ze soba zrobic, atak ja lubilam, ale jej chamskie odzywki mi przeszkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Griszka
każdy ma jakiś charakter ona poprostu jest głupią zazdrośnicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×