Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magnezianka

Niedobór magnezu- jaki preparat polecacie?

Polecane posty

Gość magnezianka

Mam niedobór magnezu. Jaki preparat celem uzupełnienia polecacie> Po jakim czasie stosowania objawy powinny sie zmniejszyc/zniknać? Kawę odstawiłam juz jakies 2 miesiace temu. A objawy to: nocne skurcze, drganie powieki, zaburzenia rytmu serca( co jakis czas mocniejsze uderzenia)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwaniaaczka
??w sumie to jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chelamag jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo pietruszka
nac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aspargin
jest najlepszy. ma tez potas. potasu czesto brakuje razem z magnezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam trochę sporo wartych
dokładnie, chciałam to napisać, aspargin jest jak dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka :)
banany ,zadne sztuczne badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika_20
Ja polecam Zechsal Żel Mineralny, tutaj masz magnez w najczystszej formie. Mi pomógł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
dojelitowe MAGNEB6 lub SLOWMAGB6,optymalne wchłanianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietruszka łyżeczka dziennie banany ogulnie to warzywa i owoce ma je skorupki jajek zaweraja okóło 30 różnych minerałów naturalne centrów i o wiele tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Viktorią. To największa dawka magnezu i co wazne mnie równiez polecił go lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite125
gorzka czekolada wedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorupki jajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaNóżka
Ja mogę polecić z czystą odpowiedzialnością Chela Mag B6. Brałam te tabletki i w sumie nadal biorę bo miałam niedobory magnezu i do tego częste skurcze nóg. Mięsnie mnie bolały cały czas, a teraz już mi przechodzi. Jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, powinniśmy dbać o odpowiedni poziom magnezu w naszym organizmie, ponieważ pełni on sporo ważnych funkcji. Magnez jest obecny w przemianach enzymatycznych i energetycznych (np. w spalaniu węglowodanów i tłuszczów), stanowi budulec mięśni szkieletowych i kości oraz niezbędny jest do prawidłowego funkcjonowania mięśnia sercowego. Tutaj znajduje się ciekawy tekst dotyczący magnezu oraz wapnia, myślę, że warto zajrzeć - http://www.doppelherz.pl/wiedza/magnez-i-wapn.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka86
Ja osobiście z własnego doświadczenia mogę polecić Chela-mag b6 olimpu. Miałam uporczywe skurcze łydek kilka razy w tygodniu, najczęściej łapały mnie w nocy. Brałam jakis preparat z magnezem, ale po tygodniu zaczął mnie boleć brzuch po nim. Po reklamie trafiłam na chelat i bardzo dobrze na mnie zadziałał. Po skurczach nie ma śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina B
Marzenka ja też trafiłam na ten preparat. I super, bo wcześniejszy, bodajże aspargin mi nie pomagał, bo się słabo wchłania. Chela-mag b6 wyeliminował u mnie mega irytującą dolegliwość - drganie powiek i mimowolne skurcze w mniej niż2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia M
Zdecydowanie nie polecam Neomag forte - brałam przez 2 miesiące i zero porawy - skurcze łydek dalej mnie łapały. Zmarnowałam tylko czas i nerwy popsułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenia34

Ostatnio Laktomag B6 dlatego ze jest lekiem i polecila i go przyjaciólka farmaceutka. Stosowałam inne  i skurcze nie ustępowały, a po tym jak ręka odjął. Widocznie prawdą jest że suplementy nie są tak dobre jak leki m bo zwykle na to nie patrzylam i kupowałam takie rozpuszczalne a to suplementy zawse były . Laktomag  ktory mi poleciła zdecydowanie  mnie przekonał , nie ma co wydawać pieniedzy na byle jakie preparaty bo nie pomagaja, lek to lek , dlatego i ja zaczęłąm stosować i dzieciom tez zaczełam podawać i przestały narzekać na bóle nóg . To jest pomocne http://amara.pl/produkt/laktomag-b6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aberta

Ja suplementuję Cytrynian Magnezu+B6 z Laventi. Dobra cena za 100 tabletek, czuję się zdecydowanie lepiej:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×